Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Asphalt 6 Adrenaline za darmo w Samsung Apps

Asphalt 6 Adrenaline za darmo w Samsung Apps

LuiN 12 Września 2011 12:36

1 0

W Samsung Apps pojawiła się w pełni darmowa gra WCG 2011 Asphalt 6 Adrenaline. Dzięki niej, każdy właściciel smartfonu Samsung Galaxy S II będzie mógł powalczyć o awans do europejskich finałów Samsung Mobile Challenge, które rozegrane zostaną w trakcie Samsung Euro Championship, pomiędzy 6. a 9. października w Warszawskim Centrum EXPO XXI.

Polska po raz pierwszy została włączona do listy krajów biorących udział w rozgrywkach Samsung Mobile Challenge i od razu została gospodarzem europejskich finałów tych rozgrywek. Dwudziestu dwóch zawodników z jedenastu krajów będzie walczyć o nagrody pieniężne oraz bilet na turniej główny do Warszawy. Trzech najlepszych zawodników europejskiego finału wyleci do południowokoreańskiego Pusan, gdzie między 8. a 11. grudnia staną do walki o 40 tys. dolarów.

W ubiegłym roku udział w pre-eliminacjach internetowych wzięło udział 26 597 zawodników z 15 krajów. Grę ściągnięto ponad 2,5 miliona razy. Seria Asphalt jest oficjalną grą Samsung Mobile Challenge od 2008 roku. Oficjalne wyniki SMC można śledzić na stronie mobile.wcg.com.






Źródło tekstu: Samsung     

Dodaj do:
w sumie: 24
  • 0

    5.  2011-09-12 15:16:33

    jak dla mnie gra dosyć słaba :/

  • 0

    6.  2011-09-12 15:20:01

    Fakt, latwiej sie bylo zauroczyc Asphaltem 5 od poczatku, niz 6 (o ile 6 w ogole mozna ;). Latwiejsze sterowanie samochodem w 5tce bylo glownym powodem ;) Byla jeszcze bardziej arcade'owa no i jakby muzyke miala fajniejsza, no ale to akurat kwestia gustu.

  • 0

    7. ~  2011-09-12 16:13:48  host: z33-03.opera-mini.net

    ooo PLANET dorosły dzieciaczek fascynujący się grą Asphalt. Znam Cię szpiegu profili i to bardzo dobrze!

  • 0

    8.  2011-09-12 16:47:45

    Kazdy moze sobie sprawdzic na forum, jakie byly ostatnie czynnosci uzytkownika, stad faktycznie - "bardzo dobrze" mnie znasz, to musze oddac ;) A przy okazji - to tylko gra, nie zycie, ale jesli dzieki niej bedziesz w stanie zarobic sensowne pieniadze i poznac kawalek swiata reprezentujac swoj kraj, to mozna potraktowac ja nieco bardziej powaznie. Wiec moze i jestem mlody duchem, ale przynajmniej robie cos przy okazji z sensem, zamiast tak jak ty probowac krytykowac ludzi pod pozorem anonimowosci. Pozdrawiam przy okazji reszte haterow! ;)

  • 0

    9.  2011-09-12 18:08:57

    Podobno Apple też ma dać coś za darmo :P

  • 0

    10. ~xy  2011-09-12 18:53:23  host: user-188-33-118-32.play-internet.pl

    Nie podawajcie newsów o bzdurach typu gry. Wciąż łudzę się, że jesteście nieco poważniejszym portalem...

  • 0

    11. ~  2011-09-12 19:02:52  host: V32-03.opera-mini.net

    10: Jak widać news o grach jest newsem premium, gdyż podobno tylko takie umieszczane są na Telepolis.

  • 0

    12. ~  2011-09-12 19:17:11  host: z38-04.opera-mini.net

    PLANET - kolokwialnie mówiąc Ja znam Ciebie a Ty mnie ;) Kiedyś się z Tobą sprzeczyłem i wyleciałem, nie żałuje, bo bycie no name sprawia mi frajdę. / PLAY

  • 0

    13.  2011-09-12 19:31:08

    @10 - poważny portal nie oznacza, że nie będziemy pisać o tym, z czego skorzystać mogą nasi czytelnicy. W tym przypadku korzyść jest namacalna, więc dla nas sytuacja jest jasna.

  • 0

    14.  2011-09-12 20:00:54

    #12 @PLAY: wyleciales o ile wiem za wszechobecny spam na tematy wszelakie, podobniez takze zwiazane z pewnym miastem i hotelem ;) Wiec wyobraz sobie, ze zgloszony byles przez wielu uzytkownikow. Ciesze sie, ze sie przedstawiles i przedstawiles swoj punkt widzenia, tylko widzisz, tutaj sie nie zgodze - nie, nie znamy sie, ani w jedna, ani w druga strone (nawet, jesli tak myslisz). Poznac czlowieka mozna dobrze przez dluzszy czas bedac z nim w blizszych relacjach i to raczej osobiscie, niz zdalnie, cala reszta to ocena powierzchowna (a niezaleznie od tego zawsze zycie i ludzie potrafia zaskakiwac przeciez). Jesli ktos tak jednak chce strzelac, to prosze smialo, moge czasem sie odniesc, choc czasami to wydaje sie nie miec sensu. Za to do rozsadnej rozmowy jestem zawsze gotowy.

  • 0

    15. ~  2011-09-12 20:19:18  host: z06-14.opera-mini.net

    PLANET - pisałem i piszę w wolnej chwili, reszte piszą moi uczniowie bezinteresownie, nic na to nie poradzę. ;) Konto mam już drugie na forum z fajnym nickiem, postów setki, ciekawe czy zgadniesz Agencie które ;-) W końcu pół Niedzieli przeglądasz profile nie wiem w jakim celu. De Facto nie znamy się racja. Też grałem w gry jak byłem młody, mając 10 lat mniej od Ciebie. Nie powiem lubie pograć, ale na Xbox 360 lub PC. W komórce chociaż jest akceleracja 3D nie robi już to takiej frajdy. Fakt z gier nic nie mam jak Ty, tak samo jak z hotelu kompletne zero. Pzdr

  • 0

    16. ~  2011-09-12 20:39:10  host: v09-15.opera-mini.net

    Planet masz jedynke w PO na swietej ziemi kaszubskiej?

  • 0

    17.  2011-09-12 20:51:01

    Nie sledze forum, wiec nie wiem - i nie sadze, zeby taka wiedza byla mi potrzebna :) Czasem sie zdarza przegladac (ale to posrod komentarzy raczej), ale raczej detalicznie. Nie taki jest cel - domysl sie jaki (i w jaki sposob), to nie jest takie trudne, pozostawiam to Twojej inteligencji i inwencji tworczej ;) Grac gralem kiedys naprawde duzo, glownie przed okresem studiow. Potem gry sieciowe oraz te angazujace czasowo szly coraz bardziej w odstawke, w tym momencie tego typu "casual" gaming jest wlasnie dobry dlatego, ze mozna grac wyrywkowo, tak jak sporo osob lubi np. Angry Birds (choc mnie akurat nie przypadly az tak do gustu :). Fakt, ze w tym przypadku potrzebne jest WiFi, ale multiplayer online (i nie tylko) jest zaskakujaco przyjemny. Na "duze" gry po prostu nie mam czasu, zreszta mam typowe podejscie - "kiedys to byly gry". Teraz robi sie cacka graficzne nie majace "duszy", przez co nie interesuja mnie w zasadzie zadne tytuly poza pojedynczymi. Takie wrazenie mam od przeszlo dekady, takze faktycznie moze i wyroslem, albo nie bawia mnie juz tytuly poza klasycznymi :)

  • 0

    18.  2011-09-12 20:53:09

    Od polityki jak najdalej :)

  • 0

    19. ~  2011-09-12 21:24:21  host: z28-01.opera-mini.net

    PLANET - mając dwie dychy na karku, uważam że granie w gry nie jest najważniejszą rzeczą w życiu. Gdy byłem młodszy, myślałem że grając w gry (Gothic, GTA, NFS) zapomnę o problemach o tym świecie, niestety gra się kiedyś kończy i trzeba żyć w świecie realnym pracować prowadzić interesy, takie życie. Nie wiem jak ludzie mogą dać 250 zł za pudełką z grą (PS3,Xbox360) która po pewnym czasie się nudzi. Za taką kase żyje 2 tyg lekko.

  • 0

    20.  2011-09-12 22:13:06

    A ja właśnie dlatego tu zajrzałem, że spodziewałem się jakiegoś wpisu związanego z Tobą, Planet. A tu jeszcze premia w postaci Play, normalnie zlot osobowości z Telepolis ;)

  • 0

    21. ~lOpd  2011-09-12 22:35:42  host: host86-150-145-77.range86-150.btcentralplus.com

    3 dni gralem w nia i mi sie znudzila ;d mp tez taki nudny

  • 0

    22.  2011-09-12 23:22:09

    #19: to Ameryki nie odkryles ;) Serio tak myslales? Przeciez zawsze sa jakies obowiazki, to nie ucieczka a relaks jedynie, ale przeciez to truizmy, co ja bede gadac. Konsolowe ceny od zawsze uwazalem za chore, coz, taka polityka firm :) 250 zl za 2 tygodnie - to chyba bez czynszu, licznikow i niczego poza podstawowymi dobrami? Wiesz, czlowiek sie latwo przyzwyczaja do dobrobytu ;) no ale np. student w zasadzie musi miec na % i ewentualnie fajki i wystarczy do zycia ;) || #21 @lOpd: bo ta gra mniej wciaga na poczatku niz A5 ;) Wozy na niskim handlingu jezdza jak furmanka z turbodopalaczem, niektore mapy sa stosunkowo zakrecone ;), a ludzie sa juz wyrobieni po miesiacah grania tez jakby. Nic, czego nie da sie nadrobic, no ale.. trzeba cos robic w tej kwestii ;) W razie czego rzuc okiem w wolnej chwili na ranking (Leaderboards) XP/Races ;) || #20 @a_lex: dzieki! :) Jak na razie pomyslnie przeszedlem przez eliminacje WCG PL. Nasz krajowy final WCG odbedzie sie 6.10 (7-9.10 jest SEC) w Halach (czy wlasciwie hali) Expo XXI (stolyca, ul. Prądzyńskiego 12/14) i to jest aktualnie priotytet. Jesli chcecie pokibicowac, wpadajcie smialo :) Chetnie poznam ludzi z Telepolis - prawda jest taka, ze przydaloby sie zrobic jakis zlot! Chociaz lokalny z Wawki ;) A jesli macie SGSy2, to mozna sie wczesniej spotkac i potrenowac - a na pewno sprobujcie sil w tym rankingu SMC (na razie go sobie odpuszczam), warto, oby ta nasza repka na SECu (i oby i na WCG swiatowym) cos zdzialala! ^^ Jakby co moje GG - 939666. Pozdrawiam i powoli dobranoc zycze :)

  • 0

    23. ~  2011-09-13 06:20:32  host: z34-01.opera-mini.net

    PLANET - Stricte myślałem tak ;) Mając pewne obowiązki w gospodarstwie, nie mam czasu na granie w gry. 250 zł na 2 tyg to oczywiście bez prądu czynszu. Co do relaksu, wolę pisać, odpowiadać na pytania. ;-)

  • 0

    24. ~  2011-09-14 19:27:29  host: host-89-229-141-237.chelm.mm.pl

    Super! W końcu gry to priorytetowy target współczesnego biznesu!

Dodaj swoją opinię