Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Aristo plus iPlus

Aristo plus iPlus

sirmark 1 Grudnia 2005 08:07

0 0

Wrocławska firma Comes rozpoczęła promocję dla klientów biznesowych, w ramach której oferuje usługę iPlus (nieograniczonego dostępu do Internetu) wraz z notebookami Aristo na specjalnych warunkach.

Comes umożliwia firmom, które zdecydują się jednocześnie nabyć notebooka ARISTO oraz aktywować usługę iPlus w sieci PLUS GSM, kupno modemu Sony Ericsson GC79 w specjalnej cenie 1 zł netto (1,22 zł z VAT; cena modemu na warunkach ogólnych to 899 zł netto/1096,78 z VAT). Wraz z aktywacją usługi, użytkownik notebooka zyskuje możliwość nieograniczonego dostępu do Internetu.
Więcej informacji o ofercie "Aristo plus iPlus", znaleźć można na stronie www.aristo.pl/iPlus.

Źródło tekstu: 4Press     

Dodaj do:
w sumie: 0


Nikt jeszcze nie wyraził swojej opinii.

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-158-15-97.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Ankieta

Jak oceniasz wakacyjną promocję sieci Play?

Internet na lato za darmo w Play

 

Zobacz wynik | Opinie (7)

Archiwum Ankiet