Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Argentyński regulator nakazuje wstrzymanie inwestycji spoza telekomunikacji

Argentyński regulator nakazuje wstrzymanie inwestycji spoza telekomunikacji

WitekT 4 Lutego 2013 14:13

3 0
Argentyński regulator rynku telekomunikacyjnego - CNC - nakazał Telefonica de Argentina powstrzymanie się od wszystkich inwestycji niezwiązanych z usługami telekomunikacyjnymi.

Nakaz został wydany po informacji o podpisaniu przez Telefonicę umowy o współfinansowaniu budynku administracji prowincji General Pueyrredon w mieście Mar del Plata. Będzie on obowiązywał do czasu, do którego telekom nie opublikuje planu rozwoju swojej sieci stacjonarnej. CNC podkreśla, że w kraju są ciągle miejsca niepokryte zasięgiem sieci Telefoniki pomimo tego, że firma ta świadczy usługi powszechne.


Źródło tekstu: Telecom Paper, wł     

Dodaj do:

Tagi: telefonica

w sumie: 2
  • 1

    1. ~la vie change avec Orange  2013-02-04 14:48:14  host: goliat.interkonekt.pl

    Drogi Witku zrobiłeś błąd w Argentynie nie było monopolu był duopol. Telecom Argentina i Telefonica Argentina. Telecom Argentina jest spółką giełdową. Jej głównym udziałowcem jest holding którego 50% należy do Telecom Italia, 2 % należy do France Tlecom z tego holdingu a 48 do najbogatszej rodziny w Argentynie. Kiedys france telecom miało 50% udziałów w tym holdingu a teraz ma tylko 2 % bo resztę udziałów sprzedano rodzinie Wahridów. Połowa rynku stacjonarnego należy do telefonica, a połowa do telecom Argentina. Działa tam też america móvil pod marką claro. Hm kilka lat temu jak chciano połączyć telecom italia z telefonicą to w Argentynie było wiele protestów, że w telefonii stacjonarnej będzie monopol. Tutaj podaję link o tej fuzji sprzed kilku lat. http://www.youtube.com/watch?v=3av8xSyQyKY Mam wrażenie, że wiem więcej o rynku telekomunikacyjnym na świecie od autorów tego portalu mówiąc nieskromnie

  • 1

    2.  2013-02-04 14:58:11

    1: masz rację, moje przeoczenie - zaraz poprawię. Dzięki.

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-80-87-62.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Najpopularniejsze

Ankieta

Jaka jest maksymalna szybkość Internetu (download), z którego najczęściej korzystasz?

Szybkość polskiego Internetu na tle świata według Speedtest.net

 

Zobacz wynik | Opinie (4)

Archiwum Ankiet