Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Apple wypuszcza poprawkę do iOS-u

Apple wypuszcza poprawkę do iOS-u

orson_dzi 20 Lutego 2018 11:39

2 0
ios telugu fix

Apple szybko zareagował na doniesienia dotyczące problemów z rozpoznawaniem przez iOS języka telugu.

Firma z Cupertino bardzo szybko zareagowała na błąd powodujący zawieszanie się iPhone'ów. Przypomnijmy, że w momencie, kiedy smartfon dostał SMS-a napisanego w języku telugu, używanym w stanie Andhra Pradesh w Indiach, niektóre aplikacje smartfonu przestawały działać.

Zobacz: iOS 11: nie mów do mnie w języku telugu!

Oprócz usunięcia błędu, poprawka o numerze 11.2.6 usuwa problemy dotyczące łączenia się z zewnętrznymi akcesoriami firm trzecich.


Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:

Tagi: tulugu | ios | apple

w sumie: 13
  • -1

    1. ~nikt  2018-02-20 11:47:26  host: tb3-183.telbeskid.pl

    A tu kolejny problem http://tlp.is/gfw

  • 2

    2. ~  2018-02-20 11:49:13  host: 188.146.99.139.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

    Kolejny artykuł napisany bez sensu. Zawieszanie nie powodował SMS napisany w języku telugu tylko konkretny znak...
    Domyślam się, że autor wiedział co chce napisać, ale wyszło, jak wyszło...

  • 0

    3. ~xdd  2018-02-20 11:57:54  host: 188.146.168.254.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

    Jaką poprawkę, przecież ios nie ma żadnych bugów nie to co ten dziurawy android, nie? :D

  • 0

    4. ~Karolka  2018-02-20 12:16:40  host: 10-i-net.pc.pl

    Czy tylko ja mam problem z tym kiedy uruchamiam messengera lub fb to zwiesza mi się czasami IP i mnie wywala z apki? :/

  • 2

    5.  2018-02-20 12:29:10

    Chyba iOS'a a nie iOS'u

  • -2

    6. ~  2018-02-20 12:43:42  host: 157.185.131.197

    w końcu łatają ten chinski szrot

  • 3

    7. ~Astral  2018-02-20 12:54:50  host: public-gprs378135.centertel.pl

    "...kiedy smartfon dostała SMS-a..."
    Dwa błędy w jednym... Brawo Ty! ;-)

  • -1

    8. ~  2018-02-20 13:11:42  host: 157.185.131.197

    @7 ulżyłes sobie po napisaniu tego dość bzdurnego komentarza?

  • 1

    9. ~nikt  2018-02-20 13:16:13  host: tb3-183.telbeskid.pl

    7@ orson pisał więc się nie dziw

  • 0

    10. ~CaIm7 (_|_) (_I_) (_|_)  2018-02-20 13:31:38  host: user-94-254-182-76.play-internet.pl

    Na moim SE już jest aktualizacja:-D

  • 2

    11. ~Astral  2018-02-20 14:28:29  host: public-gprs378135.centertel.pl

    Orson, jeden błąd poprawiony, a drugiego w tym fragmencie nadal nie dostrzegasz??
    Chodzi o błąd logiczny - smartfon nie jest (jak na razie i mam nadzieję, że to się nie zmieni) autonomicznym bytem, zatem to nie smartfonowi wysyłamy SMS-a, ani to nie smartfon go dostaje, ale jego użytkownik. Inaczej mówiąc smartfon nie jest tu podmiotem, a jedynie narzędziem.

  • 1

    12.  2018-02-20 15:46:08

    I love this company. Aktualizują 5 letnie smartfony. Brawo Apple!

  • 0

    13. ~flej_plej  2018-02-20 19:00:08  host: ip-31-0-87-88.dynamic.gprs.plus.pl

    @5 ; @12 - proponuję puknąć się w czoło...

Dodaj swoją opinię