Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Apple "wypożyczy" od Samsunga wielozadaniowość

Apple "wypożyczy" od Samsunga wielozadaniowość

LuiN 14 Maja 2014 10:52

2 2

Według 9to5Mac, Apple planuje wprowadzenie pracy na podzielonym ekranie iPadów w nadchodzącej aktualizacji iOS do wersji 8. To jedna z funkcji, którą Samsung promuje swoje tablety jako lepsze od iPadów.



Praca na dwóch otwartych w tym samym czasie oknach dostępna jest w wybranych urządzeniach z Androidem, jak i we wszystkich tabletach z Windows 8 i Windows 8 RT. Teraz funkcję tę wprowadzić ma również Apple.


Tak w swojej reklamie tę formę wielozadaniowości promuje Samsung:


Zobacz: inne filmy z kategorii Reklamy



Źródło tekstu: 9to5Mac     

Dodaj do:

Tagi: apple | ios | ios 8

w sumie: 26
  • 1

    7. ~kamil  2014-05-14 11:55:08  host: host-94.232.220.237.krosoft.pl

    przecież to jest patent Apple'a i Samsung ukradł go "japkowi" :D prawda applefan ??

  • 1

    8. ~Kuzyn1920  2014-05-14 12:05:51  host: 92.60.132.22

    Czekam aż ktoś uzna Wasze posty za trollowanie większe niż apple_fan. Wbijacie mu. Wiem ze rozmowa z Nim jest mało owocna. Gdy kończą się jego argumenty i zaczyna sie absurd. Zemną już nie dyskutuje. Nie odpowiada. Wiem że do inteligentnego sie mówi i rozumie, do tłumoka trzeba ręcznie(pokaza). A Trolla trzeba przestać karmić. Jednak z drugiej strony jego argumenty są tak słabe, że rozmowa jest lekka. Można z finezją odpowiadać a przy okazji poznać tok czyjegoś myślenia. Chłopaczyna ma znikomy wkład w historie Telepolis, ale ma!

  • 2

    9.  2014-05-14 12:50:19

    Ja tu widze więcej trolli najeżdzających na innych uzytkowników i hejterów apple'a. Nie przypominam sobie by applefan kogoś obrażał, natomiast pod każdym newsem niezaleznie o czym by on był są osobiste wycieczki i agresywne komentarze w jego stronę tudzież innych użytkowników. Netykieta obowiązuje nas wszystkich,

  • 0

    10. ~dragon  2014-05-14 12:51:02  host: 89-68-224-52.dynamic.chello.pl

    A ja to mam w swoim ZTE v975 Geek za mniej niż 1/4 ceny tych super hiper mega urządzeń najlepszych na świecie albo i w kosmosie ;)

  • 0

    11. ~Morcinus  2014-05-14 12:51:34  host: 217.170.169.201

    Moim zdaniem Apple wystarczy, że umożliwi skorzystanie z wszystkich aplikacji w takim trybie i to już będzie lepsze od rozwiązania Samsunga, które pozwala na korzystanie ze znikomej ilości apek.

  • 0

    12.  2014-05-14 13:13:21

    Zaczyna mnie to wszystko śmieszyć. Starsi użytkownicy pamiętają pewnie początki wojny PalmOS z Windows Mobile. Co wówczas było argumentem za WM, który Microsoft twardo wykorzystywał? Właśnie wielozadaniowość, która na Palmach ograniczała się w zasadzie do odtwarzania muzyki w tle :D Potem ludzie zachłysnęli się iOS, na zasadzie - nie potrzebujemy super zaawansowanych funkcji, potrzebujemy szybkości i prostoty. Trend chyba zaczyna znowu się odwracać.

  • 0

    13. ~sacad  2014-05-14 13:14:12  host: 89-78-29-82.dynamic.chello.pl

    Nightkriss - widzisz applefan swoją postawą stworzył efekt odwrotny do tego który zamierzał, czyli zniechęcił sporą grupe ludzi do produktów jabłka. Przy okazji nakręcił sporo ludzi do tworzenia wokół firmy czarnego PR. Na miejscu Apple oskarżyłbym Applefana za antyreklame ich produktów.

  • 2

    14. ~skalarek  2014-05-14 13:30:34  host: 29-214-238-46.siec.alfa.pl

    No cóż, ale jeśli już mamy się ścigać to pierwsze coś takiego w wydaniu tabletowym wprowadził Microsoft w swoich aplikacjach pełnoekranowych w Win 8.

  • 0

    15.  2014-05-14 13:37:05

    Teraz applefana nie ma ciekawe czemu? :D czyzby dlatego ze musialby przyznac ze jego "super innowacyjna i pionierska" firemka apple ZAPOZYCZA rozwiazania od Samsunga?

  • 1

    16. ~Kuzyn1920  2014-05-14 13:48:42  host: 92.60.132.22

    Nie odpowiadajcie za Niego. Sam sie chłopak wypowie jak bedzie miał dostęp do Internetu :] a jestem ciekaw opinii specjalisty.

  • -2

    17.  2014-05-14 14:03:32

    na pewno dużo bardziej to dopracują i będzie wow

  • 2

    18. ~GDZIE JEST APPLEFAN ?  2014-05-14 14:29:38  host: sirius.ccig.pl

    GDZIE JEST APPLEFAN ??????/

  • -1

    19. ~obserwator  2014-05-14 15:13:24  host: host-89-230-48-229.konin.mm.pl

    Przeczytałem tytuł wiadomości i już wiedziałem kto jest autorem tego posta. Nie chcę się wtrącać w Waszą robotę ale temat ten miał chyba wywołać kolejną wojenkę wyznawców różnych systemów (jak widać powyżej skutecznie). Jak pojawi się iOS 8 z tą funkcją to jak najbardziej piętnować producenta, puki co to ta informacja jest w stylu "ktoś coś tam słyszał". Merytorycznie wiadomość bez znaczenia jak na tematykę telepolis, natomiast dziecinada w komentarzach aż szczypie w oczy.
    Mam nadzieję, że konstruktywna krytyka jest tu akceptowalna. Pozdrawiam!

  • 0

    20. ~Ajmak  2014-05-14 16:22:14  host: pc3-173.btk.net.pl

    Dla ogryzka to krok milowy, no cóż stają się jak inni, wyjątkowość znika.

  • -1

    21. ~Kuzyn1920  2014-05-14 16:26:56  host: 92.60.132.22

    @obserwator(czytaj...apple_fan) Nas tym nickiem nie zwiedziesz. To jak oszukiwanie św. Mikołaja że sie było grzecznym cały rok!

  • 0

    22. ~Husek  2014-05-14 16:36:38  host: dynamic62-133-138-101.ostnet.pl

    @19: pÓki!
    pozdrawiam

  • 0

    23. ~tata  2014-05-14 16:57:37  host: 5.174.120.194

    Kazda nowinka to radosc dla moich pieniedzy

  • -1

    24. ~Jacek  2014-05-14 19:58:25  host: 093105195234.skierniewice.vectranet.pl

    A Applefan siedzi teraz w kacie i placze bo Apple kolejny raz ukradlo innym technologie za potem beda ja przedstawiac jako swoja we wspolpracy z amerykanskim wymiare sprawiedliwosci.

  • 0

    25. ~a  2014-05-14 21:06:44  host: n12-05-05.opera-mini.net

    A to widzieliscie http://tech.wp.pl/kat,1009539,title,Apple-pomoze-ukrywac-zaniedbania-policji,wid,16602725,wiadomosc.html

  • 0

    26.  2014-05-15 08:27:57

    @25 - jeżeli to fakt, a nie fikcja to zawsze można korzystać ze zwykłych aparatów czy kamer. Tam, żadnego sygnału nie wyślą.

Dodaj swoją opinię