Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Apple wymienia akumulatory w iPhone'ach 6S

Apple wymienia akumulatory w iPhone'ach 6S

LuiN 21 Listopada 2016 08:45

5 4

apple iphone 6sFirma Apple rozpoczęła program darmowej wymiany akumulatorów w iPhone'ach 6s. Telefony samoistnie wyłączały się, nawet przy 50% i więcej naładowania.



Program wymiany akumulatorów realizowany jest globalnie, jednak dotyczy jedynie pierwszych partii telefonów. Mowa jest o telefonach wyprodukowanych we wrześniu i październiku 2015 roku, a więc tuż po premierze iPhone'a 6S.




Z komentarza Apple'a wynika, że możliwość bezpłatnej wymiany akumulatora będzie sprawdzana na podstawie numeru IMEI. Producent zaznacza przy tym, że problem dotyczy bardzo małej liczby urządzeń.

Zobacz: dane techniczne i zdjęcia telefonu w katalogu.

Źródło tekstu: WSJ, wł     

Dodaj do:

Tagi: apple iphone 6s | apple

w sumie: 22
  • 0

    3. ~  2016-11-21 09:34:03  host: aasd244.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Co powie applefan?

  • -1

    4. ~brysiu  2016-11-21 09:35:07  host: public-gprs378112.centertel.pl

    buble

  • 1

    5. ~  2016-11-21 09:44:20  host: 188.146.21.250.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

    @2: it's not bug, it's a feauture.
    Tylko użytkownicy nie pojęli iNNowacyjnej iFunkcjonalności akumulatora :)

  • 0

    6. ~  2016-11-21 09:49:59  host: 80.53.124.242

    Miałem podobnie kiedyś w telefonie Allview. Wskaźnik baterii stawał na 40% i dzień później telefon nagle się wyłączał. Okazało się że bateria została rozładowana do zera.

  • 1

    7. ~olek  2016-11-21 09:55:08  host: nsithb13.blokowe.pl

    Ile kosztuje iPhone a ile allviev?

  • 1

    8. ~stefan  2016-11-21 10:04:01  host: 213-238-99-203.adsl.inetia.pl

    To ta słynna jakość jaka wyróżniająca apple od reszty. Jak nie zdychające baterie w 6s to znowu zdychające ekrany też w 6s. Ludzie płacą jak za zboże łykając teksty o klasie premium a są zwykłymi beta testerami i muszą w pozwach zbiorowych walczyć z firmą dymającą ich bez mydła.

  • 1

    9. ~Bbb  2016-11-21 10:14:07  host: 62.233.166.169

    @7 - myo mniej więcej taka różnica, jak między mercedesem a skodą :) Gdyby podobny problem pojawił sie w allviewpewnie pokazaliby Ci wielkiego faka.

  • 1

    10. ~⚄⚁  2016-11-21 10:17:24  host: 8.37.225.69

    Cholercia, poleci programista ajfona, bo mialy sie wylaczac dopiero po dwoch latach, by kosic spokojnie za wymiane baterii
    ;-) ;-) ;-)

  • 0

    11. ~boncio  2016-11-21 10:42:34  host: egress505.cws.sco.cisco.com

    Wszystko jest ok. Gwarancja to rok, więc przestają działać kiedy powinny, po roku ;)

  • 0

    12. ~boncio  2016-11-21 10:43:28  host: egress505.cws.sco.cisco.com

    Wyłączają się w połowie swojego życia przy 50%, hmm ;)

  • 1

    13. ~gość  2016-11-21 10:43:49  host: public-gprs175160.centertel.pl

    Ojeju jeju, popłakałem się, taki cudny apfel i się wyłącza.... co teraz poczną miliony fanów apfla, chyba zbiorowo się zmasturbują:-D

  • 1

    14. ~Adam X  2016-11-21 10:48:35  host: h4-52.net.euron.pl

    A ja nie rozumiem jak to w ciągu dwóch pierwszych miesięcy wyprodukowano mało egzemplarzy skoro Apple twierdziło że sprzedało w tym okresie rekordowa ilość? To jednak kłamali czy teraz kłamią? :)

  • 1

    15. ~Jarek Mik  2016-11-21 12:01:12  host: staticline-31-183-186-222.toya.net.pl

    Awaria goni awarię....
    Nanpierw psujący się dotyk, za co zwalali tandeciarze winę na UŻYTKOWNIKÓW!!!! A winą była słabo trzymająca taśma, ale dzięki temu można było jeleni oskubać z dodatkowych kilkuset dolarów za naprawę!!!!

    Strzyżenie baranów się zaczęło! Jaka kolejna awaria????

  • 0

    16. ~piotr  2016-11-21 13:18:29  host: apn-77-112-208-159.dynamic.gprs.plus.pl

    a ja oddawałem iphona 6s do serwisu w październiku i uznali iż wszystko jest ok a teraz nagle wada?

  • 0

    17. ~XD  2016-11-21 13:59:17  host: xd9bf12be.dyn.telefonica.de

    Beka z komentujących. :D Apple zauważyło wadę to UWAGA, za darmo wymienia baterie, nawet po gwarancji! Za free! Ciekawe który producent by coś takiego zrobił :D Na pewno samsung xd

  • -1

    18.  2016-11-21 14:02:08

    @17, XD - przecież taka praktyka znana jest od lat. Nie pamiętasz już wielkiej akcji wymian akumulatorów przez Nokię, gdy te zaczęły po pewnym czasie puchnąć?

  • -1

    19.  2016-11-21 15:16:00

    kolejny dowod na to, że drogi badziew zawsze pozostanie badziewiem

  • 0

    20. ~Fokus  2016-11-21 16:58:36  host: n28-03-04.opera-mini.net

    iPhone 6s to klejony smartfon, tak więc jest ryzyko, iż po wymianie akumulatorka zostanie niewłaściwie, powtórnie sklejony.
    Poza tym rozklejony i nawet poprawnie sklejony nie będzie miał już tej jakości wykonania, szczelności oraz trwałości jak w przypadku fabrycznie złożonego egzemplarza.

  • 0

    21. ~⚄⚁  2016-11-21 17:13:07  host: 8.37.225.63

    Szczyt glupoty te niewymienne baterie.
    Szkoda, ze ludzie takowe kupujà, bo strzelajàc bojkot, szybko by producentow postawili do pionu.
    :-)

  • 0

    22. ~gość  2016-11-21 17:47:57  host: public-gprs178724.centertel.pl

    @20;21 Zgadza się, te klejone wynalazki z niewymiennymi bateriami to jakaś paranoja. Wynika z tego że po okresie żywotności takiej baterii (ok. 2 lat, czasem więcej) poprostu się takie posklejane cudo wyrzuca i kupuje nowe.

Dodaj swoją opinię