Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Apple Watch z tarczami firm trzecich

Apple Watch z tarczami firm trzecich

orson_dzi 16 Kwietnia 2018 11:04

1 1

apple keynote

Kod nowej wersji WatchOS ujawnił nowe funkcje zegarka Apple Watch.

Apple dostarcza użytkowników swojego zegarka dużo ciekawych tarcz do wyboru. Mimo wszystko użytkownicy zegarków z Androidem stoją tutaj na dużo lepszej pozycji. Wybór tarcz dla urządzeń z Android Wear jest ogromny i jest to możliwe dzięki dostarczaniu ich przez firmy trzecie.
W kodzie źródłowym WatchOS w wersji 4.3.1 pojawiła się linia z zapisem: This is where the 3rd party face config bundle generation would happen, co ewidentnie sugeruje, że posiadacze zegarków Apple Watch będą mogli korzystać z tarcz przygotowanych przez firmy trzecie.

Pozostaje tylko mieć nadzieję, że Apple w ten sposób nie trolluje swoich klientów i taka możliwość faktycznie zostanie wprowadzona.

Źródło tekstu: 9to5mac; wł     

Dodaj do:

Tagi: apple watch | apple

w sumie: 0


Nikt jeszcze nie wyraził swojej opinii.

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-196-73-22.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Najpopularniejsze

Ankieta

Czy Internet LTE jest w stanie zastąpić Internet kablowy?

Test szybkości LTE sieci Plus

 

Zobacz wynik | Opinie (18)

Archiwum Ankiet