Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Apple Watch 3 samodzielnym urządzeniem

Apple Watch 3 samodzielnym urządzeniem

orson_dzi 16 Sierpnia 2017 15:31

2 0

apple watch cardio

CNBC informuje, że Apple zamierza zaprezentować nową generację zegarka Apple Watch razem z nowymi modelami iPhone'ów.

Apple Watch 3 ma być dostępny w dwóch wymiarach, z kopertą 38mm i 42 mm oraz dwóch wariantach - z łącznością LTE i bez. To duży krok dla Apple’a, ponieważ do tej pory pełne wykorzystanie możliwości zegarka wymagało posiadania smartfornu. Teraz Apple Watch będzie samodzielnym urządzeniem, z którego będzie można dzwonić i wysyłać wiadomości.
Analitycy są zgodni, nowy Apple Watch nie zaoferuje standardowego gniazda na karty SIM, a będzie sprzedawany z kartą eSIM (można się też spotkać z określeniem "karta osadzona"). Taki typ karty SIM pozwala na zdalne włączenie na niej przez producenta dowolnej oferty abonamentowej wybranego operatora. Na takie rozwiązanie są już przygotowane amerykańskie sieci. Ale co w przypadku innych krajów i operatorów? Bardzo możliwe, że pozostanie dla nich tylko wariant z Wi-Fi.

W tej sytuacji pojawia się pytanie - co z akumulatorem? W końcu Apple Watch nigdy nie grzeszył wytrzymałym ogniwem (jak to smartwatch), a dodanie do jego wyposażenia łączności LTE może spowodować konieczność ładowania go nawet dwa razy dziennie. Pozostaje mieć nadzieję, że Apple odpowiednio zadba o tę kwestię.

Źródło tekstu: CNBC; wł     

Dodaj do:

Tagi: apple | apple watch 3

w sumie: 4
 • -1

  1.  2017-08-16 15:44:25

  No ciekawe, gdyby apple nie upierało się przy wszystkich aby było slim, to można by w grubszym szerszym pasku, dać baterię 2000mah. Taki pasek od wewnętrznej strony, mógłby mieć przyczepiony cieńszy i węższy pasek dla praktyczności noszenia.

 • 0

  2.  2017-08-16 18:26:05

  Ten zegarek nadal wygląda, jakby dziecko znalazło go w paczce Laysów...

 • 0

  3.  2017-08-16 18:39:20

  @2 a jak wiadomo w Laysach zawsze dużo miejsca w paczce

 • 0

  4.  2017-08-17 00:24:33

  Wydaje mi się, że w Watchu z LTE będzie Apple SIM podobny do tego w iPadach WiFi + Cellular

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-198-104-202.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Najpopularniejsze

Ankieta

Co byś wybrał/a kupując iPhone'a z OLED-em?

Chińskie władze zatwierdziły nową fabrykę paneli OLED firmy LG

 

Zobacz wynik | Opinie (4)

Archiwum Ankiet