Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Apple udostępnia iOS 10

Apple udostępnia iOS 10

orson_dzi 13 Września 2016 20:15

3 3

Dzisiaj wystartowała aktualizacja systemu iOS do wersji 10. Przyjrzyjmy się najważniejszy zmianom.






Nowa wersja mobilnego systemu Apple'a oferuje nowy ekran blokady, bogatsze powiadomienia, szybszą interakcję z aplikacjami, rozszerzone możliwości funkcji 3D Touch, możliwość korzystania z Siri przez aplikacje firm trzecich, poprawioną klawiaturę, aplikację zdjęć i map, nowy interfejs Apple Music i Apple News oraz bardziej rozbudowany ekran domowy. Oprócz tego pojawiły się nowe funkcje w aplikacji Wiadomości, jak np. możliwość wysyłania efektów pełnoekranowych (np. rozbłysku fajerwerków w ramach celebracji jakiegoś wydarzenia). Część zmian pokazują animacje na stronie internetowej iOS.

Aktualizacja jest już dostępna dla iPhone'ów 5 i nowszych oraz iPadów 4 generacji, mini 2, mini 3 i mini 4, iPadów Air i Air 2, iPadów Pro oraz iPodów Touch 6 generacji.

Źródło tekstu: Apple; wł     

Dodaj do:

Tagi: apple | ios 10

w sumie: 30
  • -1

    11. ~  2016-09-13 22:39:37  host: 8.37.225.215

    do dupy z takim fonem ***!

  • 0

    12. ~Piotrek  2016-09-14 00:09:31  host: apn-37-249-64-208.dynamic.gprs.plus.pl

    Poczekam jeszcze kilka dni zobaczymy jak dziala u innych 5s na 10tce w porównaniu do 9tki

  • 1

    13. ~Rafi  2016-09-14 00:49:35  host: 88-199-92-135.iwkd.net

    Apple poprawiło już błąd i aktualizacja przez OTA idzie prawidłowo

  • 0

    14. ~  2016-09-14 08:11:30  host: 212.160.172.86

    Zaktualizowałem swojego 5S do 10 przez wifi. Wszystko działa bez żadnych problemów.

  • 0

    15. ~krzysp  2016-09-14 08:11:37  host: user-94-254-178-132.play-internet.pl

    iPad Air zaktualizował się bezproblemowo OTA i śmiga już z nowym iOS 10 :)

  • 0

    16. ~Nathi  2016-09-14 08:48:34  host: user-31-175-221-119.play-internet.pl

    Zaktualizowalam wczoraj SE i wszystko smiga :D

  • 0

    17. ~coli  2016-09-14 10:03:27  host: proxy0.netia.pl

    A 6s dalej się blokują przy aktualizacji przez wifi ?

  • -1

    18. ~Pablosox123  2016-09-14 10:09:57  host: user-94-254-163-3.play-internet.pl

    iPhone to kupa a nie telefon.

  • 0

    19. ~Murko  2016-09-14 10:25:16  host: user-94-254-129-213.play-internet.pl

    Wczoraj zakutualizowałem swojego 6s i poszło bez problemów, co prawda zaciął się troszeczkę przy logowaniu ID ale to chyba tutaj trzeba troszeczkę poczekać...

  • 0

    20. ~Mr.Arek  2016-09-14 10:30:12  host: user-94-254-224-34.play-internet.pl

    Jak na razie zauważyłem w historii połączeń brak numerów odebranych połączeń :-/

  • 0

    21. ~Robo  2016-09-14 11:24:36  host: user-94-254-129-22.play-internet.pl

    Wczoraj zaktualizowalem zarowno 5s jak tez iPada Mini2 i Ipada Air. Wszystko przez WiFi i wszystkie urzadzenia smigaja jak ta lala. Bardzo mi sie podobaja nowe funkcje iPs10. Szczegolnie fajne sa teraz Wiadomosci.

  • 0

    22. ~  2016-09-14 13:58:25  host: static-62-233-204-218.devs.futuro.pl

    Bravo Apple. Podoba mi się możliwość dodawania widgetów i trochę androidowy ekran blokady, a także możliwość wyłączenia automatycznego przekierowania rozmowy na głośnik zewnętrzny. Teraz mogę dyskretnie wybierać opcje tonowe po nawiązaniu połączenia np. z bankiem bez konieczności podłączania słuchawek. Co do samej aktualizacji poszło szybko i sprawnie, dziś o 6 rano...

  • 0

    23.  2016-09-15 18:47:05

    Czy są inne niż OTA sposoby aktualizacji firmware iPhone'a 6s?

  • 0

    24.  2016-09-15 18:57:51

    @23, wlo - tak jak dla wszystkich innych telefonów i tabletów Apple'a, dostępna jest też aktualizacja przez iTunes.

  • 0

    25.  2016-09-15 19:04:57

    LuiN - ja nigdy tego na sprzęcie Apple'a nie robiłem... Więc bardziej jak krowie na granicy... ;-)

  • 0

    26. ~CALM7 O CALM7 O CALM7  2016-09-15 19:23:45  host: n11-06-05.opera-mini.net

    23, 25). Wlo, czyżby Twoja Nokia szła w kąt? I kupujesz super prestiż- ajfonka..?
    :-D :-D

  • 0

    27.  2016-09-15 19:25:19

    26 - skąd te wnioski? Całkowicie błędne. Chodzi o znajomego, który owszem korzysta, ale jaku się wytłumaczy jak ma korzystać - jeśli już Cię tak bardzo to interesuje ;-)

  • 0

    28.  2016-09-15 19:27:50

    Ja jakoś w lutym kupiłem Lumię 730... Bo cenę dobrą trafiłem w sklepie.
    Czeka w szufladzie aż dojrzeję do tego typu telefonu - obsługiwanego oburącz ;-)

  • 0

    29. ~CALM7 O CALM7 O CALM7  2016-09-15 19:38:57  host: n11-06-05.opera-mini.net

    Tak wlo, interesuje mnie czy się ,, złamałeś" ;-)
    Kupiłeś jednak smarta i schowałeś do szuflady..? :-D :-D :-D

  • 0

    30.  2016-09-16 16:23:28

    29 - a jak napisałem? Tak - kupiłem sobie pół roku temu ponad Lumię 730 i włożyłem ją do szuflady ;)

Dodaj swoją opinię