Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Apple też będzie rozdawać darmowe media

Apple też będzie rozdawać darmowe media

Q! 12 Grudnia 2011 09:34

0 0

W okresie świątecznym Apple rozdawać będzie bezpłatnie nie tylko gry, ale również inne media ze swojego sklepu iTunes. Akcja obejmie także polskich użytkowników marki - informuje blog mackozer.pl.

Akcja pod nazwą 12 days of Christmas (ang. 12 dni świąt) rozpocznie się 26. grudnia i będzie trwać przez kolejne 12 dni. W jej ramach codziennie, przez 24 godziny, dostępne będą nie tylko wybrane darmowe gry, ale również utwory muzyczne, filmy oraz książki.




Przypomnijmy, że cały czas trwa akcja Google z okazji 10 mld pobrań z jego sklepu Android Market. Codziennie dostępnych jest 10 aplikacji w cenie 33 gr. O najnowszej dziesiątce pisaliśmy w tej wiadomości.

Źródło tekstu: mackozer.pl, wł     

Dodaj do:
w sumie: 16
  • -1

    1. ~Bochenek Chleba za 3 zł  2011-12-12 09:45:08  host: apn-77-114-70-12.dynamic.gprs.plus.pl

    Wielka mi łaska, gdy za sprzęt i tak karzą sobie płacić niezłą kasę.

  • 0

    2. ~Kajzerka za czypiendziesiont  2011-12-12 09:53:43  host: plus-96-192.polkomtel.com.pl

    Niezła kasa za niezły sprzęt. Chyba, że nigdy iPhone w ręku nie trzymałeś - wtedy "zarzut" całkowicie prawdziwy.

  • 0

    3. ~dareus  2011-12-12 10:19:00  host: 195.14.4.43

    Ja trzymałem każdego kolejnego iPhonea w dłoni, mając nawet na kilka dni testów 3GS. Odnosnie dyskusji 1 oraz 2 moge powiedzieć jedno - telefon ten nigdy nie był wart tyle, ile kosztował. No, może poza pierwszym iPhonem, który rzeczywiście był innowacyjną zabawką.

  • 0

    4. ~PTK_MSQ  2011-12-12 10:19:07  host: 212.160.172.70

    @2 iPhone to niezla zabawka ale cena jest mniej przyzwoita i nie powiesz mi ze tak nie jest =P fakt faktem mialem nadzieje ze Apple zablysnie kreatywnym pomyslem i na swieta zaporponuje cos bardziej konkretnego niz wzorowanie sie na konkurencji ale jak sie nie ma co sie lubi to sie lubi co sie ma i cieszmy sie z tego ze przynajmniej cos zrobili =)

  • 0

    5. ~  2011-12-12 10:21:13  host: z48-11.opera-mini.net

    @2 niezły sprzęt?Dobry żart,szklany shit,który rozpada się na trylion kawałków jak tylko wyleci z ręki,a wylatuje nadzwyczaj często,bo jest śliski jak cholera.Zwykły badziew ze śmiesznie małym ekranikiem.

  • 0

    6.  2011-12-12 10:26:00

    Daja promocje, cieszmy sie. Na cholere toczycv kolejne wojny ? Fajnie, że Apple też się dorzuciło do świątecznych promocji.

  • 0

    7.  2011-12-12 10:31:55

    6: Dokładnie! Dostajecie za darmo aplikacje, filmy i muzykę? Nic tylko się cieszyć, a nie narzekać. To, że w Polsce jest bieda w porównaniu z innymi krajami to nie problem Apple.

  • 0

    8. ~  2011-12-12 10:33:48  host: 178.183.146.139.dsl.dynamic.t-mobile.pl

    @5 - akurat moim zdaniem te 3,5" były bardzo dobrze dobrane. Czytelne, a nie za duże.

  • 0

    9. ~Kajzerka za czypiendziesiont  2011-12-12 11:44:43  host: plus-96-192.polkomtel.com.pl

    A plastikowe HTC się nie rozpadają? Czy ziejesz nienawiścią bo Cię po prostu nie stać?

  • 0

    10. ~  2011-12-12 12:02:42  host: z39-02.opera-mini.net

    Niczym nie zieję,to co napisałem to najprawdziwsza prawda,jabolowy maniaku.Wiedziałem,że w odpowiedzi na mój poprzedni post napiszesz,że mnie nie stać,albo że nigdy go w ręku nie miałem Zawsze tak piszecie, ogryzkowi fanboje.

  • 0

    11. ~Olek  2011-12-12 12:29:29  host: 89-78-112-124.dynamic.chello.pl

    Produkty Apple to znakomity design (wiele nagród) i materiały najwyższej jakości. Nie rozumiem czemu niektórzy z tym faktem mają jakieś problemy. Cieszcie się tym co macie.

  • -1

    12. ~Szczęsław Kusiciel  2011-12-12 12:51:16  host: 178-37-41-204.adsl.inetia.pl

    Potem będą usuwać je z telefonów użytkowników, gdy skończy się ważność "darmowości".

  • 0

    13.  2011-12-12 16:27:29

    Znowu jakieś jabłecznikowe wojny... Apple to flagowa marka hipsterów wystarczy kiedyś wejść do starbucksa (ich mekki) tam wszyscy mają produkty Apple... wszelkie złe słowa na produkty z logiem ugryzionego owocu kończą się wyzwaniem od plebsu bądź ignoranta w dziedzinie estetyki użytkowej... nie wiem jak można mieć tak emocjonalny związek z telefonem ;-))) osobiście uważa że metal i szkło lepiej nadają się do produkcji budynków a nie telefonów komórkowych...

  • 0

    14. ~Mucus  2011-12-13 00:19:37  host: cpc2-live4-0-0-cust1341.know.cable.virginmedia.com

    Muslik: mozna mialem rozbe telefony ale iphone nie zmienie na zaden inny! I nie jestem jakims fanatykiem, nie korzystales nie wiesz... Pracuje w caffee Nero (mowi ci to cos?) i tez z telefoniw widze tylko apple i blackberry.

  • 0

    15. ~Seman  2011-12-13 13:32:05  host: ip-212-126-49-224.dsl.digiweb.ie

    10 kup sobie w zielarskim herbatke z melisą.Kiedys jabole byly dla biednych, teraz dla tych co maja kase;) w firmie uzywamy roznych smartow ale iphony mimo ogolnych narzekan ciesza najwiekszym wzieciem nawet te " badziewne" 4s ze slaba barerią. ;)

  • 0

    16.  2011-12-13 13:32:35

    @14 Miałem iPhona i nie byłem tym telefonem specjalnie zachwycony. Często nie dało się odebrać połączenia bo ekran się zawieszał...

Dodaj swoją opinię