Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Apple szykuje mniejszego iPhone'a

Apple szykuje mniejszego iPhone'a

orson_dzi 22 Stycznia 2016 22:21

8 11

Najnowsze doniesienia mówią, że Apple pracuje nad nowym, mniejszym iPhonem i nie będzie to model 6c.






Wszystkie informacje na temat mniejszego iPhone do tej pory zawsze oscylowały wokół modelu 6c. Według najnowszych informacji nie będzie to zupełnie nowy model, a rozwinięcie modelu 5s - iPhone 5se, jako skrót od special edition.

iPhone'a 5se miałyby cechować;
  • wygląd obudowy zbliżony do tej z iPhone'a 6,
  • główny aparat o rozdzielczości 8 Mpix z obsługą szerokich zdjęć panoramicznych i autofocusem przy nagrywaniu filmów oraz przedni o rozdzielczości 1,2 Mpix, jak w iPhonie 6,
  • czujnik biometryczny,
  • NFC i obsługa Apple Play,
  • procesor Apple A8,
  • Bluetooth 4.2, VoLTE, Wi-Fi ac,
  • funkcja Live Photos,
  • takie same wersje kolorystyczne obudowy jak w przypadku iPhone'a 6s.

Wejście na rynek modelu 5se miałoby spowodować wycofanie z rynku iPhone'a 5s. Smartfon miałby zostać zaprezentowany wczesną wiosną, już w marcu lub na początku kwietnia tego roku.

Źródło tekstu: 9to5Mac; wł     

Dodaj do:

Tagi: apple | apple iphone 5se

w sumie: 44
  • -1

    27. ~  2016-01-23 13:32:46  host: adgj194.neoplus.adsl.tpnet.pl

    24, "zbliżających się jakościowo" jest sporo, a Z5 i S6 Edge/Plus robią lepsze, jełopie bezprzecinkowy.

  • -1

    30. ~  2016-01-23 16:31:18  host: adgj194.neoplus.adsl.tpnet.pl

    28, "chyba ty" - tak, potwierdzaj, że plejarze to największe kmioty.

  • 1

    33. ~activeG  2016-01-23 19:01:29  host: user-94-254-129-86.play-internet.pl

    do 31/ a jak odbierac ten hustler tv? bo kilka tematow wyglada interesujaco;-)

  • 0

    36. ~rabin  2016-01-23 20:13:35  host: n24-04-05.opera-mini.net

    Treść wiadomości. @31. nie masz cos nowego? To sa stare url. Czekam na cos nowego - postaraj sie

  • 0

    37. ~  2016-01-23 20:30:30  host: 8.37.225.130

    I po co rozwijasz ten temat?

  • 0

    40. ~tvp  2016-01-23 22:06:38  host: n14-10-06.opera-mini.net

    @38 arczi, czy Ty może orientujesz się jak się zarejestrować na. telepolis, ażeby dostać czerwony Nick?
    Już kilka razy próbowałem i mi się nie udało.

  • 0

    41. ~  2016-01-23 22:18:32  host: 8.37.225.126

    Aha, jasne.

  • 0

    43.  2016-01-24 07:50:18

    @40 Normalnie :D

  • 0

    44. ~Zdjęcia z ip  2016-01-24 09:39:23  host: public-gprs352935.centertel.pl

    W dzień może zdjęcia wychodzą ok ale przy słabym świetle czy w nocy to już kiepsko.

  • 1

    45. ~rudy  2016-01-24 10:55:12  host: customer-ip-193-151-51-251.ipv.net.pl

    IPhone jest przeciętnym telefonem z górnej polki z najlepszym marketingiem. Ale... Jest za drogi względem tego co oferuje, zdjęcia robi od modelu 4s takie same, są i lepsi i gorsi konkurenci. Tan samo jesli chodzi o czas pracy na jednym ładowaniu. System operacyjny i kultura jego pracy zasługują za to na pochwałę. Nie trzeba 6, 8 czy 10 rdzeni i 4 gb RAM żeby urządzenie pracowało płynnie. Jest to problem w stajni Androida. A mniej życzliwi powiedzą, że Windows Mobile chodzi płynnie bo nic na nim nie działa ;-) szkoda, ze nie można tego powiedzieć o żadnej z wersji beta Windows 10. Narzeka dużo osób na późne aktualizacje oprogramowania albo ich brak. Apple tez pod tym względem jest daleko przed wszystkimi. Microsoft znowu opóźnia aktualizację, Samsung, Sony, LG ledwo sobie z tym radzą.

  • 0

    50. ~nice active  2016-01-24 12:56:44  host: public-gprs359599.centertel.pl

    //35 fajn nick. ja ci moge cos bardziej naturalnego wsadzic;-)))

  • 0

    53. ~ghul  2016-01-24 19:59:39  host: user-5-173-48-93.play-internet.pl

    sprzęt apple'a jest drogi, bo... bo płaci się za nazwę.

  • 0

    54. ~Clam7  2016-01-24 20:08:09  host: agag234.neoplus.adsl.tpnet.pl

    @48) ja mam użytkowników iPhone za nic, za to ja się czuje wobec ich lepszy, bo mam logo NOKIA na swoim telefonie.

  • 0

    56. ~  2016-01-24 21:06:53  host: 168.235.196.116

    Ty@55 cioty chca ci wsadzic,poczujesz banana :d

  • 2

    58.  2016-01-25 08:21:53

    @11 a pamiętam jak ludzie na TP jęczeli jako to IP5S brzydki, nie sprzeda się, era SJ minęła i skończyła się dobra stylistyka itd... Podobnie Ci przewidywacze co zwiastują spadki sprzedaży Apple w tym roku... Taaaaak. Wejdzie ten nowy IP i będzie szał zakupowy.

  • 1

    63. ~Master Chief  2016-01-25 09:01:25  host: 83-238-213-212.static.ip.netia.com.pl

    Zdecydowanie nie należę do fanów Ogryzka ani do tych, którzy dobrze życzą tej firemce, ale przyznać trzeba, że wyprodukowanie mniejszego modelu pośród tego wielkiego dziadostwa to bardzo dobry ruch. Również aparaty uważam za w pełni wystarczające.

  • 0

    64. ~62  2016-01-25 09:19:08  host: 8.37.225.117

    A sam ciągle piszesz o wsadzaniu. Hipokryta.

  • 0

    65. ~64  2016-01-25 09:38:35  host: n27-02-06.opera-mini.net

    Dlaczego jestes hypokryta i nie zauwazasz ze inne Nicki napisane duzo wczesniej obrazajace nawet Operatorow, nie sa do tej pory zlikwidowane? zegnam cie.......

  • 0

    66. ~65  2016-01-25 09:44:36  host: user-94-254-224-90.play-internet.pl

    @65. Piszesz w 100% prawde

  • 1

    67.  2016-01-25 11:29:04

    Niech wprowadza, będę miał na co wymienić 5s, bo 6 i 6s jakoś mi nie pasują.

Dodaj swoją opinię