Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Apple prezentuje - Samsung atakuje (i reklamuje)

Apple prezentuje - Samsung atakuje (i reklamuje)

orson_dzi 11 Września 2014 10:40

4 2

Premierom nowych produktów Apple jak zawsze towarzyszy szum medialny i ogromne poruszenie. Towarzyszy im również Samsung ze swoimi prześmiewczymi spotami reklamowymi.



Samsung przyzwyczaił nas już do wypuszczania co jakiś czas spostów reklamowych, w których nabija się z produktów Apple. A to bateria, a ostatnio nawet popularny w sieci ALS Ice Bucket Challenge.

Tym razem Samsung nie ograniczył się do jednego spotu, a zrobił ich całą serię. Wytyka w nich wszystkie funkcje nowego iPhone'a, które można już od dawno spotkać w Androidzie. Dodatkowo dostaje się nawet... jakości transmisji z konferencji Apple.

Zobacz: inne filmy z kategorii Reklamy


Zobacz: inne filmy z kategorii Reklamy





Zobacz: inne filmy z kategorii Reklamy


Zobacz: inne filmy z kategorii Reklamy


Zobacz: inne filmy z kategorii Reklamy


Zobacz: inne filmy z kategorii Reklamy


Źródło tekstu: Samsung, wł     

Dodaj do:

Tagi: apple | galaxy note 4 | iphone 6 | samsung

w sumie: 21
  • 5

    2. ~quasimodo  2014-09-11 10:50:30  host: public-gprs514659.centertel.pl

    gejfon 6 = bebechy nexus 4 z 2012r. Nic dodać nic ująć

  • -6

    3.  2014-09-11 10:50:32

    Koszmar. Te reklamy są tak żenujące, że aż po prostu żal je komentować. Z Apple można się nabijać z klasą, jak to czasem robi Microsoft. Prawdę mówiąc, nawet Apple w swoich parodiach potrafi to zrobić sensownie, a Samsung po raz kolejny ośmiesza... ale sam siebie...

  • 9

    4.  2014-09-11 10:57:39

    @1 gdybym ja musiał wybierać pomiędzy jednym a drugim to wybrałbym ten, za którego więcej kasy dostanę, sprzedał i kupił jakiś porządny telefon.

  • 9

    5.  2014-09-11 11:22:03

    nawet kampania jemy jabłka na złość Putinowi nie przekonuje mnie do zakupu jabłka..

  • -4

    6.  2014-09-11 11:27:12

    @4, czyli Apple, fani tej marki są w stanie zapłacić więcej niż fani konkurencyjnych marek. To taki "prestiż"...

  • -4

    7.  2014-09-11 11:29:38

    @2, niby coś w tym jest, a jednak porównaj jak działa iPhone, a jak telefony z Androidem na zbliżonej specyfikacji sprzętowej. Nie od dziś wiadomo, że Android jest skrajnie wręcz niezoptymalizowany. Smartfony z górnej półki cenowej jeszcze w miare działają, ale te z średniej niekoniecznie. Smartfony z dolnej pólki cenowej z Androidem to już udręka dla posiadacza.

  • 5

    8. ~regulator  2014-09-11 11:37:52  host: akj166.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Ale się spolaryzowali jak politycy w Polsce. Wybór między Samsungiem, a Apple - tak samo można wybierać co się chce mieć złamane nogę, czy rękę - jedno i drugie nic fajnego.

  • 4

    9. ~Nick  2014-09-11 11:38:53  host: d12-58.static.icpnet.pl

    up oczywiscie ze gorzej dzialaja te z dolnej półki, jednak ajfon do dolnej czy nawet sredniej nie nalezy... za cene nizsza mozesz kupic telefon dzialajacy rownie dobrze

  • 2

    10. ~Red  2014-09-11 11:39:16  host: staticline18294.toya.net.pl

    @2 zgadza się, tyle że system mniej *** i dlatego w odróżnieniu do innych działa. Ludzie kupują jabłko z lenistwa, kupisz ustawisz i działa. W normalnych krajach gdzie zarabiasz na poziomie EU iPhone to jeden z wielu telefonów za rozsądną cenę. Tylko w PL jest ścisk dupy bo drogo.

  • -1

    11. ~Play rules !!!  2014-09-11 11:54:31  host: cnn2.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Apple vs Samsung, to jak porównać BMW vs Fiat.

  • 1

    12. ~janek  2014-09-11 11:59:43  host: 94.42.177.198

    @7 czyli porównujesz ajfona do telefonów z dolnej póki? No weź, zanim wyślesz, przeczytaj drugi raz to, co piszesz.. myślenie tych, co mają jabłko... ktoś jednak musi pisać za nich :P

  • 3

    13. ~Hose  2014-09-11 12:06:53  host: 31.179.221.20

    Apple na nowo odkrywa smartfon, niestety jabłkofanatycy tego nie wiedzą gdyż nie sprawdzali co działa u konkurencji już od długiego czasu.

  • 0

    14.  2014-09-11 12:30:30

    Słabe.

  • -1

    15. ~  2014-09-11 14:46:49  host: host-176-221-121-63.dynamic.mm.pl

    Żałosne to już jest. Dlatego nie kupię nic od Szajsunga.

  • 1

    16. ~tata  2014-09-11 14:51:19  host: apn-31-1-50-23.dynamic.gprs.plus.pl

    Na całym swiecie dobra luksusowe oblozone sa dodatkowym podatkiem.Uwazam to za sprawiedliwe i normalne a ten co placi godzien jest szacunku i uznania.Bo jego wkład do budżetu państwa jest kilkakrotnie większy niż normalnego obsranca.

  • 1

    17.  2014-09-11 17:37:17

    @10 magiczne sformułowanie"kupisz i działa". Oto właśnie w tym chodzi. Ja posiadam iphona 4. Znajomi mają w większości samsungi(różne modele) i ciągle coś nie działa. Dałem do testów kumplowi. Mówię weź zobacz, porównaj i oceń co ci będzie lepiej pasowało. Wybrał nową galaxy s5 w tmobile przy przedłużeniu umowy, która wylądowała w serwisie po kilku dniach. No ja nie mam wątpliwości co brać jak mi padnie 4 bo telefon ma działać i już. A producentowi to bym radził skupić się na stworzeniu solidnego modelu a nie na kręceniu reklamówek.

  • 0

    18.  2014-09-11 19:04:47

    @17, Same kręcenie reklamówek złe nie jest, ale jeśli mają kręcić taką żenadę, to mogliby sobie darować. Te reklamy to nowy poziom żenady

  • 0

    19. ~Jarek M.  2014-09-12 10:46:36  host: 176.97.31.179

    Iphone jest dla DEBILI.
    Ostatnio znajomy mówi że kupił mamie iphonea. Dlaczego? Bo nic nie spieprzy, nawet małpa obsłuży, proste menu itp itd

    Taki komunistyczny telefon - jak dostaniesz, tak masz i.się nie pluj, nie wołaj o.więcej.

    To klocek dla idiotów nie lubiących myśleć.

  • 0

    20.  2014-09-12 14:14:01