Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Apple potwierdziło - iPhone już we wrześniu w Europie

Apple potwierdziło - iPhone już we wrześniu w Europie

LuiN 27 Lipca 2007 10:44

0 0

apple iphoneNiestety telefony iPhone nie trafią do wszystkich krajów europejskich jednocześnie, ale potwierdzono, że w wybranych krajach urządzenie pojawi się jeszcze przed końcem września.

Jak nietrudno się domyślić, Polska nie będzie na liście europejskich pionierów iPhone. Telefon trafi w pierwszej kolejności na rynek Wielkiej Brytanii, Francji i Niemiec. Pozostali europejczycy zobaczą iPhona dopiero z początkiem 2008 roku. Autor informacji spekuluje, że jest to kara za ostatnie sezony Eurowizji - dość dalekosiężne to spekulacje, ale z roku na rok rzeczywiście poziom spada.




Zobacz: dane techniczne i zdjęcia telefonu w katalogu.

Źródło tekstu: engadgetmobile, wł     

Dodaj do:
w sumie: 12
  • 0

    1. ~  2007-07-27 10:57:14  host: c28-199.icpnet.pl

    Khe ? Co ma eurowizja wspólnego z iPhonem ? Może nie jestem w temacie, albo czegoś tu nie rozumiem...

  • 0

    2. ~  2007-07-27 10:57:14  host: inet20909nb-2.eranet.pl

    "niestety". Ale szkoda :-D

  • 0

    3. ~  2007-07-27 11:08:38  host: c28-199.icpnet.pl

    Aaaa, już wiem czemu przyśpieszyli sprzedaż w Europie - bo w stanach ten shit nie sprzedaje się tak jak planowali, więc na łeb na szyję próbują osiągnać swój cel i sprzedać ćwierć miliona sztuk w 2007 roku :) Tyle że europejczycy to nie amerykanie, zanim wydadzą 200 ojro - pewnie się chwilę zastanowią czy warto wydawać na takie badziewie,które nawet mmsów wysyłać nie może, o kręceniu filmików nie wspominając

  • 0

    4.  2007-07-27 11:11:43

    #3. nie ćwierć miliona( 250 tysięcy) tylko 3 razy więcej (750 tysięcy).

  • 0

    5.  2007-07-27 11:32:27

    z tą Eurowizja to tylko żart był ;)

  • 0

    6. ~  2007-07-27 11:40:25  host: 213-238-66-75.adsl.inetia.pl

    wyprzedadzą te badziewne sztuki w tych krajach a do reszty trafia już te bardziej dopracowane. A tak wogóle co za głupota tak ograniczać sprzedaż skoro na allegro czy ebay już mozna sobie kupić iphona. To tylko sztuczne tworzenie granic, których nie ma i nabijanie kasy takim spekulantom, którzy za ten badziew liczą sobie kilka razy więcej. Praktyka z poprzedniej epoki.

  • 0

    7. ~berdys  2007-07-27 12:00:54  host: 36.grybow.net.pl

    phi... po co mi kolejny odtwarzacz ... w GPS mam-odtwarzacz mp3, sluzy jako zestaw glosnomowiacy po bluetooth... i 20 gb pamieci mam a nie kilka.... ;) to urzadzenie to totalny bezsens ;)

  • 0

    8. ~berdys  2007-07-27 12:03:40  host: 36.grybow.net.pl

    Cytat z aukcji iphone: >>Serdecznie zapraszam wszystkich do kupna tego "cacka"!!!!!

  • 0

    9. ~ja  2007-07-27 12:05:50  host: 88.156.63.22

    do przedmowcy: kupisz i co? nawet nie podzwonisz. typowy gadzet dla lansiarzy i yuppies.

  • 0

    10. ~frytko  2007-07-27 12:25:41  host: ajn28.neoplus.adsl.tpnet.pl

    niech cos z jajem wymysla, fajnie ze mysla. I chwala im za to, ale jak widac: 200 ojro i pomimo tych wszystkich dodatkow razcej nie kupie. na allegro moj znajomy dorwał chinczyka e28 firmy e2800 i sprawuje sie wprost wspaniale.

  • 0

    11. ~pablo  2007-07-27 12:41:02  host: dly113.neoplus.adsl.tpnet.pl

    do ja nie zazdrosc :D ja sobie tego fona kupie a dl;eczego bo poprostu mi sie podoba

  • 0

    12. ~angel  2007-08-08 21:32:05  host: etl207.neoplus.adsl.tpnet.pl

    trzeba przyznac ze apple odwalilo kawal dobrej roboty jesli chodzi o soft ale co z tego skoro telefon byl dobry na papierze podczas prezentacji

Dodaj swoją opinię