Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Apple podwaja produkcję swojego telefonu

Apple podwaja produkcję swojego telefonu

WitekT 21 Września 2007 15:21

0 0
apple iphoneApple zamierza znacznie zwiększyć produkcję nowych egzemplarzy telefonu iPhone w IV kwartale. Plany mówią o wprowadzeniu do sprzedaży w następnym kwartale 2,7 mln telefonów, wcześniejsze informacje mówiły o 1,5 mln egzemplarzy.

Łącznie w tym roku Apple zamierza wyprodukować 4,8 mln urządzeń. Kilka tygodni temu koncern poinformował o sprzedaży milionowego egzemplarza telefonu, dużo wcześniej niż pierwotnie zakładano.

Zobacz: dane techniczne i zdjęcia telefonu w katalogu.



Źródło tekstu: Reuters     

Dodaj do:
w sumie: 16
  • 0

    1. ~  2007-09-21 15:28:18  host: proxy2.netia.pl

    bublofon zaleje świat :-(

  • 0

    2. ~1  2007-09-21 15:28:39  host: 87-205-171-90.adsl.inetia.pl

    takie gówno, a tak się sprzedaje.... Widać, że marketing i reklama robi swoje...

  • 0

    3.  2007-09-21 15:32:21

    to pokazuje ilu ludziom może jedna firma zrobić wodę z mózgu

  • 0

    4.  2007-09-21 15:39:54

    Widocznie ludziom potrzeba nowości. Nawet gówno zawinięte w piękny papierek przesłoni oczy przed co rusz pojawiającymi się klonami.

  • 0

    5. ~  2007-09-21 15:42:21  host: w3cache2.icm.edu.pl

    kretynów nie brakuje, ale ja tu widzę pewien plus całej sytuacji - jeżeli faktycznie apple uda się zalać tym rynek, to byc może zmusi to np HTC do obniżenia cen swoich produktów, na czym bardzo chętnie bym skorzystał :)

  • 0

    6.  2007-09-21 15:49:49

    jedzcie gowno - miliard much nie moze sie mylic...

  • 0

    7.  2007-09-21 15:50:56

    #5: racja ;D #4: jak mozna "przeslonic oczy przed CZYMS" ? ;)

  • 0

    8. ~zibi  2007-09-21 16:41:08  host: 203-moc-3.acn.waw.pl

    Hej krytycy. Mieliście iPhone'a w ręku? Czy zwyczajnie krytykujecie bo osiągnęliście już stadium "piernika"? Skrytykujcie konkretne możliwości, parametry. Na razie zachowuje się jak gówniarze w przedszkolu co to nie będą jeść szpinaku bo na pewno jest niedobry.

  • 0

    9. ~!  2007-09-21 17:25:56  host: 87-205-171-90.adsl.inetia.pl

    zibi, telefon ocenia się po możliwościach, a nie po tym ile waży i jak się trzyma w ręku... Więc to chyba Ty ejsteś gówniarz...

  • 0

    10. ~jarekt  2007-09-21 17:57:05  host: ecl172.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Potega iPhona nie polega na jakis niezwyklych funkjach czy niezwyklej specyfikacji. Jego sila to to jak rozwiazana zostala podstawowa funkcjonalnosc. Tego sie nie da ocenic na podstawie obrazka na stronie www - znajdzcie mi kogos kto trzymal w reku i bawil sie iPhonem i dalej wyraza sie o nim tak radykalnie. NIE ma takich ludzi.

  • 0

    11. ~1  2007-09-21 18:00:51  host: 87-205-171-90.adsl.inetia.pl

    Zamiast tej podstawowej funkcjonalności wolę mnieć tańszy, lepszy, ładniejszy i posiadający zaawansowaną fukcjonalność telefon...

  • 0

    12.  2007-09-21 19:45:16

    Mamy z sobą ten problem, że nie możemy przełknąć żadnej nowości. iPhone jest bajerancki z wieloma brakami ale taka jest większość produktów na rynku ale bez bajerów, a jednak idziemy w ślepo jak kury i z ziarnem wpieprzamy swoje g***a. Bronią iPhona są nowy dotykowy ekran, nowy świetny wygląd, oraz funkcje iPoda z przepięknym interfacem. Ludzie na allegro kupują go chociaż nie mogą z niego dzwonić (póki co).

  • 0

    13. ~MrMajK  2007-09-22 16:50:12  host: 212.160.172.70

    Nierozumiem ludzi którzy wydają tyle pieniędzy na takie coś co nieposiada choćby podstawowej funkcji telefonu komórkowego czyli MMS. Wolałbym zakupić SE K800i lub choćby N70 i cieszyć się w pełni wyposażonym telefonem multimedialnym. pozdros ;)

  • 0

    14.  2007-09-23 15:29:25

    zibi: MMS? bateria? 3G?Mało? Jak Ci mało to puknij się w głowę:)

  • 0

    15.  2007-09-23 15:31:00

    jarekt: Ale będą jak przyjdzie im wymienić baterię:)

  • 0

    16. ~elvis  2007-09-25 23:49:08  host: artur36.net.autocom.pl

    bardziej obiektywne spojrzenie: http://www.computerworld.com/action/article.do?command=viewArtic leBasic&articleId=9037858&pageNumber=1

Dodaj swoją opinię