Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Apple: Od jutra w sprzedaży iPhone 5c 8GB

Apple: Od jutra w sprzedaży iPhone 5c 8GB

LuiN 17 Marca 2014 17:32

3 5

apple iphone 5c Od jutra dostępny będzie nowy wariant smartfonu Apple iPhone 5c, wyposażony w 8 GB pamięci wewnętrznej. Znamy cenę.



Urządzenie po odchudzeniu go z 8 GB pamięci będzie kosztowało o 60 euro mniej od wariantu z 16 GB pamięci, a więc 539 euro (2279 zł). Pozostała specyfikacja, bazująca na liczącym 1,5 roku iPhone'ie 5 (ubranym w tańszą, plastikową obudowę) nie zmienia się.




Biorąc pod uwagę wciąż dużą różnicę w cenie, nic nie wskazuje na to, by najtańszy z dostępnych iPhone'ów - model 4S 8GB miał z powodu nowej premiery zniknąć z rynku.

Według ostatnich raportów, sprzedaży plastikowego iPhone'a 5c daleko jest do tej osiąganej przez flagowy model 5s. W magazynach "zbiera kurz" ponad 3 mln iPhone'ów 5c i wątpliwe jest, by przy obecnych cenach sytuacja ta miała się zmienić.

Zobacz: dane techniczne i zdjęcia telefonu w katalogu.

Źródło tekstu: Engadget, wł     

Dodaj do:

Tagi: apple | iphone | iphone 5c

w sumie: 33
  • 2

    16.  2014-03-17 20:00:22

    @14, zielnik na pszyrę sam się nie zrobi, to nie pisze :3

  • 0

    17.  2014-03-17 20:15:19

    Logan rozwaliłeś mi konsternację :D

  • 0

    18. ~gościuuuuu  2014-03-17 20:35:43  host: plus-96-193.polkomtel.com.pl

    3 mln sztuk??? Nieźle - spoko za rok będą po 100 ;) (oczywiście o ile ktoś je jeszcze zechce)

  • 0

    19. ~skalarek  2014-03-17 20:41:54  host: 29-214-238-46.siec.alfa.pl

    Pewnie jakby go odchudzili ze wszystkiego to nadal by kosztował min. 1000 zł :)

  • 0

    21.  2014-03-17 20:57:10

    I żeby nie było fanem japka (blad ortograficzny celowy) nigdy nie byłem i nadal nie jestem, za to posiadam same tablety/telefony z androidem

  • 0

    22. ~Templariusz  2014-03-17 21:20:09  host: staticline23090.toya.net.pl

    Masakra. Na stronie głównej widzę tekst: "[...]Znamy cenę." Nie sądziłem, że zaczniecie stosować takie posunięcia rodem z Faktu.

  • 0

    23. ~Użytkownik  2014-03-17 21:51:21  host: 89-73-49-165.dynamic.chello.pl

    To nie wstyd być wyznawcą Apple,a Wy tak piszecie,że tym ludziom zabrakło odwagi ,lub widzą cieniutko dalsze panowanie jabłek nad innym "badziewiem".

  • 1

    24. ~p  2014-03-17 22:10:54  host: 109.95.204.25

    Dużo za drogo, przynajmniej na nasz rynek gdzie telefon kosztuje prawie tyle co średnia krajowa... Celowali w młodych ale różnica cenowa jest na tyle niewielka, że lepiej dołożyć i kupić 5s, który wygląda jak telefon za te tysiące, które kosztuje a nie plastikowa mydelniczka, nawet jak jej jakość jest rewelacyjna (macałem) ;-)

    PS. Czytam tą stronę od niedawna, mam, wrażenie, że albo to jakaś z dawien dawna ironiczna tradycja najeżdżać na apple albo Ci co się tak produkują nawracając na swoją rację mają za dużo czasu i jakiś problem ze sobą.

  • 0

    25.  2014-03-17 22:46:56

    22, Templariusz - to nie posunięcia z Faktu, tylko klasyczny lead streszczający.

  • 0

    26. ~s@s.pl  2014-03-17 22:53:25  host: 89-65-228-150.dynamic.chello.pl

    A może ktoś mi powie, ile z tych 8 GB jest dostępnych dla użytkownika? To jakiś absurd, by zaplacic 2 tys. by wgrać jakiś film w hd, zrobić 100 zdjęć i mp3 i mieć full memory.. Ale oczywiscie ciemny lud to kupi. Chociaż te zawalone magazyny świadczą o czymś innym.

  • 0

    27. ~Użytkownik  2014-03-18 00:50:54  host: 89-73-49-165.dynamic.chello.pl

    Z 8GB pozostaje w zależności od jakiego operatora kupisz ,od 6,5 do 6,7 GB. Trzeba to dobrze zagospodarować,instalujesz same istotne aplikacje, i częste sprzątanie zbędnych plików.Przy zachowaniu tego rygoru ,można się cieszyć iPhonem z 8GB.

  • 0

    28. ~lol...  2014-03-18 01:08:30  host: host-n2-75-8.telpol.net.pl

    2279 .... no bez jaj, Note 3 32GB w media jest po 2100, a na allegro 1800 zl. Zakup tego iphone za taką kasę oznacza brak mózgu, tak z 1100 zl nie więcej to jest warte. Nie mówię że jest jakiś zły, co kto lubi, ale za stanowczo za drogi w stosunku do możliwości.

  • 0

    29. ~Calm7  2014-03-18 01:21:38  host: n09-08-01.opera-mini.net

    24). Ani to, ani tamto. Stanowczo zbyt krótko czytasz Telepolis :-D

  • 0

    30. ~rough  2014-03-18 05:52:15  host: 89-77-236-210.dynamic.chello.pl

    @24 - "Ci co się tak produkują nawracając na swoją rację mają za dużo czasu i jakiś problem ze sobą." po prostu trafiłeś w dziesiątkę! Zresztą mam wrażenie że tu większość komentarzy pod tematami dotyczącymi Apple to sfrustrowana gimbaza.

  • 0

    31.  2014-03-18 08:09:39

    Ta cena to wyśmiewanie się z konsumenta.

  • 0

    32. ~Templariusz  2014-03-18 08:15:27  host: staticline23090.toya.net.pl

    @25: IMHO gdyby to był lead streszczający to zamiast "Znamy cenę." byłaby bo ona po prostu podana.

  • 0

    33. ~Nick  2014-03-18 08:54:07  host: static-62-233-239-2.devs.futuro.pl

    Noszę się z zakupem iPhone, ale ten 8GB stanowczo za drogi i do 3 mln dołączą kolejne miliony, które później czeka recycling.

  • 0

    34.  2014-03-18 09:12:16

    Gdyby był w obecnej cenie 4S to schodziłby jak świeże bułeczki. Ale za podane pieniądze raczej nie warto, choć to wciąż wyśmienity smartfon.

  • 0

    35.  2014-03-19 00:12:44

    8 GB pamięci to miałem w Samsungu Avili w 2009. Pewnie jeszcze część z tego odejdzie na soft. Ani żadnego teledysku obejrzeć, ani muzyki posłuchać. Lipa.... :(

  • 0

    36. ~  2014-04-16 12:27:47  host: cni233.neoplus.adsl.tpnet.pl

    prędzeje rzucą na złom niż sprzedadzą za grosze :P

Dodaj swoją opinię