Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Apple obniża ceny kabli USB-C - Lightning

Apple obniża ceny kabli USB-C - Lightning

orson_dzi 22 Maja 2018 09:32

2 0

apple kable

Spadki cen produktów Apple'a są tak rzadkie, że trzeba o tym napisać. Wiemy też jakie ładowarki otrzymają tegoroczne iPhone'y.

Akcesoria Apple'a są drogie, podobnie jak urządzenia firmy. I również podobnie jak w przypadku np. smartfonów, rzadko zdarzają się obniżki cen akcesoriów. Tym razem jednak doczekaliśmy się obniżki cen... kabli.




Kosztujący do tej pory 25 dolarów kabel USB-C - Lightning będzie teraz kosztować 19 dolarów. Za wariant o długości 1 metra. 2-metrowy kabel to wydatek 35 dolarów. Dlaczego warto go kupić? Pozwala na szybsze ładowanie iPhone'ów i iPadów niż w przypadku kabla dołączanego do zestawu.

Dodatkowo, jak wynika z najnowszych informacji, tegoroczne iPhone'y i iPady będą sprzedawane z ładowarką o mocy 18W z wyjściem USB typu C. Do ładowania i tak będziemy jednak potrzebować kabla z końcówką Lightning. Apple nie zamierza rezygnować w iUrządzeniach ze swojego gniazda.

Źródło tekstu: 9to5mac; wł     

Dodaj do:

Tagi: apple | lightning

w sumie: 118
  • 0

    103.  2018-05-22 15:33:49

    101- i to jest istota tej dyskusji.

  • 0

    104.  2018-05-22 15:37:41

    Wlo, przynajmniej dowiedziałeś się jak wygląda label USB typu B, to i tak nieźle, co?

  • 0

    105.  2018-05-22 15:39:07

    102- bez przesady, to już jest złośliwość z Twojej strony. Zauważyłem jednak, że rzadko ( praktycznie wcale), wlo przyzna rację komukolwiek. Zazwyczaj wyraża zdanie odmienne od reszty, co jest bardzo znamienne.

  • 0

    106.  2018-05-22 15:42:29

    Toms, każdy ma prawo się różnić, i nie, nie było to złośliwe, z filipem rozmawia się bardzo podobnie jak z wlo, albo uczepi się jednej rzeczy, albo odpowiada nie na temat.

  • 0

    107.  2018-05-22 15:43:09

    102 - przynajmniej byś nie obrażał syna znajomej. Kultury trochę.
    toms - sam widzisz - jak tu gadać z człowiekiem bez kultury? ;-)

  • 0

    108.  2018-05-22 15:45:56

    Nikogo nie obrażam, upośledzenie to nie obraza tylko niepełnosprawność intelektualna, zaburzenie rozwojowe, które objawia się znacznym obniżeniem funkcji intelektualnych.

  • 0

    109.  2018-05-22 15:56:57

    I nie nazywałem wlo nigdy upośledzonym, nawet jak największe bzdury wypisuje, co świadczy o moim szacunku do niego.

  • 0

    110. ~igor co ma wigor  2018-05-22 15:59:43  host: user-94-254-132-1.play-internet.pl

    @109. dokładnie jak piszesz. szpic mojego buta też żywi duży szacun dla arcytrolla wlo. dokładniej dla jego tylnej czesci

  • 1

    111. ~pabloki  2018-05-22 16:02:16  host: user-188-33-226-167.play-internet.pl

    107 oh jakież oburzenie . nagle takis prawy i sprawiedliwy . hehe. na szczęście w 108 zostałeś zgaszony . czym innym jest obraza a czym innym stwierdzenie faktu.

  • 0

    112.  2018-05-22 16:14:16

    111 - obawiam się, ze syn jego znajomej jest mniej upośledzony ode mnie...

  • 0

    113.  2018-05-22 16:24:54

    112 - też tak myślę :-)
    Żartuję... ;-)

  • 0

    114. ~  2018-05-22 21:47:46  host: 89-64-15-139.dynamic.chello.pl

    Myślałem, że tyle lat, co tutaj piszecie to znacie sposób aktywności na tym portalu osobnika wlo ale widać myliłem się.
    Przecież to prowokator i troll telepolisowy. Wystarczy zobaczyć w jaki sposób pisze, czyli często jednozdaniowe posty, jeden za drugim, niemal zawsze jest odmiennego zdania od reszty nawet jeśli z czymś się zgadza to dla zasady i tak podda w wątpliwość albo nie zgodzi się. To zachowania charakterystyczne dla trolli internetowych. Robią to by wywołać awanturę.
    To jest taki stan psychiczny i to się leczy.

  • 0

    115. ~Niezgodna Niezadowolona 7  2018-05-22 22:03:41  host: a23-05-03.opera-mini.net

    114). Przecież każdy swój rozum ma - wlo im pistoletu do głowy nie przystawia - nie muszą z nim dyskutować.

  • 1

    116. ~  2018-05-30 11:03:30  host: public-gprs631038.centertel.pl

    mnie zastanawia co innego, wlo jest podobno poważnym Panem w poważnym wieku, prowadzącym poważne działalności biznesowe a wydaje się jakby miał nieograniczony czas i nie robił nic innego niż siedzenie na telepolis i komentowanie każdego artykułu i wdawanie się w głębokie dyskusje z innymi. Dawno nie byłęm na telepolis, wchodzę dzisiaj a tu kto? wszedzie wlo :)

  • -1

    117.  2018-05-30 11:05:50

    116 - mój biznes, mój czas... Przeszkadza Ci? Płącisz za to, ze - wg Ciebie nic nie robię tylko siedzę w serwisie?
    A może już w pierwszym kwartale zarobiłem tyle, ze do końca roku zrobiłem sobie wolne? Nie wolno mi?

  • 0

    118. ~  2018-05-30 11:08:52  host: 87.239.241.21

    117, czy ktoś napisał, że mu przeszkadza? Czy Tobie przeszkadza, że ktoś się zastanawia nad czymś? Czy ktoś się Ciebie wogóle pytał o cokolwiek w tym komentarzu?

  • 0

    119.  2018-05-30 11:11:44

    118 - zastanawia mnie po cholerę się zastanawia? Ktoś mu odpowie?

  • 0

    120.  2018-05-30 11:12:29

    Ale widać ma dużo czasu na zastanawianie się nad głupotami ;-)

  • 0

    121. ~  2018-05-30 11:14:59  host: public-gprs631038.centertel.pl

    wlo- powiedziałem to trochę z przymrużeniem oka, trochę z sympatią do Ciebie a Ty już się denerwujesz, unosisz i prawie krzyczysz. Nie przeszkadza, każdy robi co lubi, co chce i na co ma czas. Pozostaje mi życzyć Ci dalszego powodzenia w interesach :) pozdrawiam

  • 0

    122.  2018-05-30 11:17:43

    121 - wzajemnie pozdrwiam ;-)
    A jesten jaki jestem - jak to się mówi ;-)

Dodaj swoją opinię