Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Apple - nikt nie zrobi lepszej reklamy niż prezes

Apple - nikt nie zrobi lepszej reklamy niż prezes

orson_dzi 8 Lutego 2016 13:39

14 2

cook broncos Tim Cook, prezes Apple, podczas finału Super Bowl zrobił zdjęcie swoim iPhonem i wrzucił je na Twittera. Dalszego rozwoju sprawy chyba nie do końca się spodziewał.



Finał Super Bowl, to największe wydarzenie sportowe w Stanach Zjednoczonych. To nie tylko mecz futbolu amerykańskiego, ale również dokładnie przygotowywane spoty reklamowe i koncert największych gwiazd. Jest to również okazja do zwykłego pokazania się. Na trybunach zasiadła masa znanych osobistości, a pośród nich był również prezes Apple - Tim Cook.




Po zakończeniu meczu, zakończonego zwycięstwem Denver Broncos, Cook znalazł się na płycie boiska i postanowił uwiecznić tę chwilę na zdjęciu. Wziął do ręki swojego iPhone'a, zrobił zdjęcie i umieścił je w serwisie Twitter. Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie jakość fotografii, a raczej jej brak. Na próżno szukać w niej ostrości, obraz jest rozmazany i zdecydowanie coś poszło nie po myśli autora.

Po zamieszczeniu fotografii Twitter zawrzał. Złośliwych komentarzy nie ma końca, a w jednym z nich Tim Cook dostał radę na przyszłość - następnym razem użyj Samsunga żeby zrobić lepsze zdjęcie.

Źródło tekstu: Twitter; wł     

Dodaj do:

Tagi: tim cook | apple

w sumie: 20
  • 4

    1. ~  2016-02-08 13:44:46  host: public-gprs385064.centertel.pl

    To dlatego AppleFun Boy tak cicho dzisiaj siedzi!

  • 0

    2.  2016-02-08 13:51:08

    Prezes Apple nie umie robić pięknych zdjęć telefonem = Apple jest do dupy. Dalszy komentarz chyba zbędny...

  • 2

    3. ~pi-pal  2016-02-08 13:51:58  host: n16-01-03.opera-mini.net

    @1 nawet jak sie ma najlepszy sprzet na swiecie, to jeszcze trzeba z niego umiec korzystac i wykorzystac jego mozliwosci operacyjne!!!

  • 2

    4. ~ola  2016-02-08 13:55:59  host: ip-5-172-236-74.multi.internet.cyfrowypolsat.pl

    pewnie nie miał atestowanej przez apple rękawiczki do trzymania telefonu, krzywa ziemska do słońca była zła, akurat w sekundzie parzystej zrobił zdjęcie i inne herezje ay tylko wytłumaczyć jaki sprzet apple jest dobry...

  • 0

    5.  2016-02-08 13:56:47

    Tutaj akurat widać, że ruszone więc nie ma co wylewac hejtu na Apple. Chociaż prezes mógł się bardziej postarać :P

  • -3

    6. ~``  2016-02-08 13:58:43  host: 212.160.172.85

    NO ELLO A GDZIE APLE FUN GNOJ

  • 0

    7. ~turururu  2016-02-08 13:59:18  host: hth77.internetdsl.tpnet.pl

    Dobrej reklamy tym nie zrobił

  • 0

    8. ~lumiafan  2016-02-08 14:07:21  host: 213-17-226-66.static.ip.netia.com.pl

    Dobre i złe zdjęcie można zrobić każdym telefonem ale jak już coś takiego zrobił prezes Apple to mógl odpuścić sobie wrzucanie tego na twittera. Kiepska reklama oj bardzo.

  • -1

    9. ~ad  2016-02-08 14:10:50  host: 217.153.234.74

    nie po myśli

  • 1

    10.  2016-02-08 14:32:00

    @9 Dzięki, spacja nie chwyciła.

  • 0

    11.  2016-02-08 15:28:49

    No to się prezesik wygłupił. A przy okazji pokazał, jak dobry i intuicyjny w obsłudze produkt sprzedaje jego firma. Skoro pracownik Apple (i to jaki! z najwyższego szczebla!) nie potrafi zrobić wyraźnej fotki, którą umieszcza w mediach społecznościowych, to jak ma sobie poradzić zwykły klient.

  • -2

    12. ~Rusikov  2016-02-08 15:42:48  host: 89.174.81.114

    Serio takie zdjęcie wrzucił ? przecież tam niczego ciekawego nie ma może to specjalny zabieg mający wywołać burzę .... a może Panu Prezesowi zabrakło miejsca na zrobienie kilku zdjęć ? zapewne ma wersje 16 GB.

  • 0

    13.  2016-02-08 17:00:00

    Trzęsły mu się łapy.

  • 0

    14.  2016-02-08 18:21:05

    @13 dokładnie :) w końcu po Super Bowl wejść na płytę to jest coś, bez względu czy się jest prezesem Apple czy jakiegoś innego korpo cyrku.

  • 0

    15. ~avide  2016-02-08 18:36:15  host: gateway1.cebit.com.pl

    A to nie ma Error 53?

  • 0

    16. ~turururu  2016-02-09 09:13:32  host: hth77.internetdsl.tpnet.pl

    Może to była próba malowaniem światłem... eh, z telebimu i kilku światełek nic by ciekawego nie wyszło, także nie wiem. Generalnie moim zdaniem, był podekscytowany meczem i się trząsł z radości, albo ma delirkę. Nie jestem fanem Apple, i go nie posiadam, i fanów raczej tym nie straci ;)

  • 0

    17. ~kml2  2016-02-09 09:42:56  host: user-94-254-145-9.play-internet.pl

    Po takim czasie koleś miał w głowie pewnie kilka/naście drinków. Mi w takim stanie z reguły wychodzą tylko zdjęcia ziemi i paluchów zasłaniających obiektyw, ewentualnie widać jakieś buty. Więc nie pie#$olcie, że gościu zdjęć nie umie robić ;)

  • 0

    18. ~@up  2016-02-09 12:37:45  host: public-gprs378062.centertel.pl

    Bo nie umie robić zdjęć! źle skadrowane, pół zdjęcia to jakaś zielona plama, brak wyraźnego podziału na pierwszy i kolejne plany (o trójpodziale nie wspomnę), w rogu ćwierć telebimu nie wiadomo po co (?), do tego poruszone i źle dobrany balans bieli i czas naświetlania... Artystycznie i technicznie beznadzieja.

  • 0

    19. ~Darek  2016-02-09 16:56:52  host: apn-77-114-3-2.dynamic.gprs.plus.pl