Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Apple - nasze produkty są niesamowite do potęgi n-tej

Apple - nasze produkty są niesamowite do potęgi n-tej

Q! 17 Września 2009 20:28

0 0

9. września odbyła się konferencja Apple, na której zaprezentowane zostały nowe produkty z portfolio firmy. I nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie liczba i jakość przymiotników, jakimi określili własne propozycje przedstawiciele firmy z Cupertino.

O tym, że przedstawiciele firmy Apple nie należą do zbyt skromnych jeśli chodzi o prezentację i zachwalanie własnych produktów wiadomo nie od dziś. Jednak zachwyt, w jaki wpadli na wspomnianej konferencji Steve Jobs, szef firmy, oraz Phil Schiller, szef marketingu, rozpływając się nad zaletami najnowszych propozycji firmy nie można opisać inaczej, jak tylko... niesamowity i zdumiewający.

Sam szef marketingu podczas swojego wystąpienia opisującego najnowsze propozycje firmy słowa niesamowity użył kilkanaście razy, podobnie jak i słowa zdumiewający, które, według jednego z dociekliwych internautów, padło aż piętnaście razy.

Również Steve Jobs nie szczędził pochwał nowym produktom, wykorzystując przymiotniki pochwalne częściej, niż przecinki. Wyraźnie można to zobaczyć (i usłyszeć) na filmie zamieszczonym w serwisie YouTube, który jest kompilacją przymiotników użytych przez obydwu panów podczas wspomnianej konferencji.




Niesamowite? Zdumiewające? Dla nas z pewnością tak.



Źródło tekstu: cnn.com, wł     

Dodaj do:
w sumie: 40
  • 0

    21. ~  2009-09-17 22:02:52  host: 106-pra-4.acn.waw.pl

    Ale gdyby ta firma byla Niemiecka lub z innegro kraju wylaczajac Azje to miala by duza przebitke. Ludzie po prostu nie chca chinszczyzny

  • 0

    22. ~PIR  2009-09-17 22:04:16  host: host-62-141-255-222.tomaszow.mm.pl

    Gdyby chłopaki z apple piekli bułki to ich zachwyt zaczynałby się do rosnącego ciasta a pękali by z dumy gdyby coś im na etapie pieczenia wyszło. Gierek też cieszył się z wszystkiego a naród mu wierzył, że wszystko co robi jest wspaniałe, cudowne i zadziwiające... Ciekawe czy iPhone będzie potrafił pracować jako modem itp bo takie funkcje miały siemensy 8 lat temu

  • 0

    23. ~Sil3ncio  2009-09-17 22:07:30  host: host-89-230-5-141.konstantynow.mm.pl

    Teraz inne, konkretne pytanie. Ilu z obecnych dumnych posiadaczy markowego iPhone wybrałoby ten telefon, gdyby był on marki Huan Ho Technology z logiem powiedzmy nadgryzionego ziemniaka? Przypominam, identyczny telefon, ale chińskiej marki krzak. W mojej opinii, Apple to głównie marka i marketing, sam sprzęt to sprawa podrzędna, tym bardziej że i tak Apple większość produkuje właśnie w Chinach...

  • 0

    24. ~  2009-09-17 22:08:27  host: bxb100.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Brawo apple, oby tak dalej!

  • 0

    25. ~  2009-09-17 22:19:34  host: 77-254-216-80.adsl.inetia.pl

    Good job, Steve!

  • 0

    26. ~tit  2009-09-17 22:39:06  host: 77-254-145-120.adsl.inetia.pl

    Its incredible, amazing, awesome jak oni potrafią pieprzyć

  • 0

    27. ~kobluk  2009-09-17 23:01:22  host: host-195-117-54-63.tvkstella.pl

    @Sil3ncio jeżeli telefon byłby takiej samej funkcjonalności oraz tak samo wykonany to czemu nie?? Tak w ogóle to kompilacja faktycznie trochę żenująca. Z drugiej jednak strony to ilu z Was tutaj komentujących miało do czynienia z iPhonem przez przynajmniej dwa tygodnie?????

  • 0

    28. ~  2009-09-17 23:15:51  host: kwiatkowskiego.res.pl

    Lapie sie na tym ze jak ktos odbiera rozmowe na iphonie na ulicy...to wzbudza to u mnie usmiech politowania.Bo Polacy to inteligentny narod.Ze sa jednostki ktore kupily za takie pieniadze cos co konkurencja bije na glowe osiagami a ustepoje cena.A potem przypominam sobie o stronie na ktorej wlasciciele iphonow mieli przysylac swoje zdjecia z iphonem!I w wiekszosci sa to zdjecia nagie(tfuu).Nowa nazwa igay

  • 0

    29.  2009-09-18 00:26:17

    Z ciekawosci, ile trwala sama prezentacja ? ;)

  • 0

    30. ~qgar  2009-09-18 00:31:24  host: host892525237.este.3s.pl

    @28 - kolejny hejter, który nie miał a krytykuje?

  • 0

    31. ~  2009-09-18 00:48:11  host: v07-07.opera-mini.net

    @30 - dokladnie. najwiecej o tym telefonie maja do powiedzenia ci co mieli najmniejsza stycznosc. Lub zerowa.

  • 0

    32. ~  2009-09-18 04:55:30  host: v04-05.opera-mini.net

    Okolo 1,5h ale byli tam tez np wydawcy gier ktorzy mowili NIESAMOWITA platforma do gier

  • 0

    33. ~  2009-09-18 05:26:08  host: v04-05.opera-mini.net

    Prosze dac na ulicy komus Omnie I niech ulozy po swojemu menu start. To jest wlasnie potega iphona jest do bolu ergonomiczny i user friendly. To wlasnie te niedobre ogryzki wasz cudowny MS kopiuje wystarczy zobaczyc belke zakladek w wm6.5 czy Marketplace. Dla wiekszosci ludzi podniecanie sie gimnazjalistow tabelkami tech spec jest zenujace. Oni szukaja wygodnego i prostego rozwiazania. Iphone nie ma tapet na pulpitach z aplikacjami. Ojej jaki zacofany. Ale po co komu tapeta zaslonieta ikonami? A mlodszym trolom przypominam iz pierwszym PDA w historii byl produkt Apple.

  • 0

    34. ~wjatka  2009-09-18 07:10:11  host: apn-95-41-10-182.dynamic.gprs.plus.pl

    Mam htc hero i iphon sie chowa.

  • 0

    35. ~  2009-09-18 07:43:47  host: v04-05.opera-mini.net

    Hero ma sporo zalet sam lubie Androida ale gdzie mu do iphona ? Dychwiczny qualcozlom mniejszy ekran. brak nawigacji. Za to Hero bije WM na glowe

  • 0

    36.  2009-09-18 08:20:51

    ***Sil3ncio (20) - doskonały przykład! A teraz wszędzie gdzie napisałeś Apple wstaw Nokia i zadaj to samo pytanie. A najlepiej sam na nie odpowiedz:)

  • 0

    37. ~  2009-09-18 18:35:35  host: 106-pra-4.acn.waw.pl

    @33 do tego Omnia sie zamuli:D zreszta tapetke mozna sobie wgrac nie ma zadnego problemu tylko trzeba umiec, jak sie chce wszystko w tym telefonie mozna. Telefon jest rewelacyjny i w zasadzie procz ceny nie mozna mu niczego zarzucic. Ktos zaraz wyskoczy MMS BT jasne to tez mozna sobie uruchomic tylko jak sie z tego nie korzysta to po co :D IP to klasa sama w sobie.

  • 0

    38.  2009-09-18 20:44:06

    @28 w pelni sie zgadzam, to tylko duza cena za podstawowe funkcje w stosunku do konkurentow i magiczne jablko ktore DUMNIE absolutnie z niczym innym nie jest kompatybilne.

  • 0

    39. ~  2009-09-19 09:19:39  host: 94.254.231.161

    Ten film pokazuje że Amerykanie potrafia zrobić ludziom wode z mózgu i sprzedać dosłownie wszystko głupim masom.Litości!

  • 0

    40. ~misieq  2009-09-21 13:31:09  host: 213.134.172.48

    żałosne

Dodaj swoją opinię