Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Apple limituje iPhony

Apple limituje iPhony

WitekT 29 Października 2007 09:32

0 0
apple iphoneApple wprowadził ograniczenia sprzedaży iPhonów chcąc w ten sposób ograniczyć handel nimi na rynku wtórnym.

Obecnie jedna osoba może kupić maksymalnie dwa telefony, wcześniej mogła nawet pięć. Do tego Apple przestał sprzedawać je za gotówkę, aby mieć kontrolę nad tym, ile iPhonów kupuje jedna osoba.

Od wprowadzenia na rynek w czerwcu, Apple sprzedał już 1,4 mln iPhonów.

Zobacz: dane techniczne i zdjęcia telefonu w katalogu.



Źródło tekstu: Associated Press     

Dodaj do:
w sumie: 18
  • 0

    1. ~Templariusz  2007-10-29 09:39:20  host: staticline23090.toya.net.pl

    Ale bezsens...

  • 0

    2. ~  2007-10-29 09:42:58  host: w3cache2.icm.edu.pl

    Telepolis się budzi ... :) Więc uprzejmie donoszę, że Szajsung zaczął bawić się Symbianem.

  • 0

    3. ~Brendyman  2007-10-29 09:47:03  host: 77-253-251-146.adsl.inetia.pl

    Literówka w 2 akapicie, powinno być "maksymalnie dwa telefony". Apple już nie wie co wymyślić żeby ten iPhone był chociaż troche 'ekskluzywny', jeszcze dojdzie do tego że będą kartki na iPhona :). Mam nadzieje że bokiem im wyjdzie ta strategia.

  • 0

    4. ~mrh  2007-10-29 09:48:42  host: inet20908na-0.eranet.pl

    apple zaczyna gorzej postępować niż microsoft.. zawsze miałem sympatię do tej firmy ale wlaśnie ją tracę..

  • 0

    5. ~  2007-10-29 09:51:21  host: w3cache2.icm.edu.pl

    Kartę można zmienić. Nazwisko w zasadzie też. Ciekawe czy zaczną pobierać odciski palców.

  • 0

    6.  2007-10-29 10:03:14

    Brendyman: fixed, dzięki! :)

  • 0

    7.  2007-10-29 10:07:31

    He he, Aple wdraza dobrze sprawdzone metody komunistyczne IPhone na kartki :)

  • 0

    8. ~  2007-10-29 10:08:49  host: w3cache1.icm.edu.pl

    Ciekawe kiedy zaczną się dziać cuda w serwisach...

  • 0

    9. ~piotras  2007-10-29 10:24:51  host: 150.254.125.50

    Czysty Socjalizm!

  • 0

    10.  2007-10-29 10:29:13

    #2 poszukaj a znajdziesz takie info

  • 0

    11. ~  2007-10-29 11:01:35  host: w3cache1.icm.edu.pl

    Znalazłem. Przepraszam.

  • 0

    12.  2007-10-29 13:04:55

    marka Apple kojarzyła mi się bardzo pozytywnie, teraz kojarzy mi się bardzo negatywnie. Zwykłe cwaniactwo! Chciałem iPhone ale raz że czekać to na niego będzie trzeba do końca świata (w Polsce) a dwa, że jakieś chore zasady Apple sobie wprowadza. To bardzo źle wróży na przyszłość, widać, że Aplle zależy tylko na kasie. Szkoda...

  • 0

    13. ~bigman  2007-10-29 13:34:53  host: public-gprs48351.centertel.pl

    2 telefony kupi tata, 2 kupi mama, 2 kupione na synka i 2 na corke. Gdzie tu ograniczenia?

  • 0

    14. ~Gal  2007-10-29 14:36:45  host: hff170.internetdsl.tpnet.pl

    Slabo mi. To juz jest paranoja.

  • 0

    15. ~Ticom  2007-10-29 18:36:54  host: nat9.tomkow.pl

    Cholera... juz gdzieś to widziałem... komuno wróć??!!!

  • 0

    16.  2007-10-29 18:56:58

    moim zdaniem to tylko takie stwarzanie pozorów, że niby ten cały iPhone jest tak rozchwytywany, że muszą sztucznie ograniczać sprzedaż. Ja tego nie kupuję.

  • 0

    17. ~x  2007-10-29 20:08:52  host: public-gprs41618.centertel.pl

    Przecież to rozreklamowane zabawki , ni to fajne , ni praktyczne . Wolałbym dobry telefon niż to dziadostwo .

  • 0

    18. ~chacik  2007-10-31 21:10:05  host: 192-dzi-14.acn.waw.pl

    Przecież ten telefon to przereklamowany szitex. Z takimi możliwościami to mógłby imponować jakiś rok czy dwa lata temu. Teraz połowa telefonów na rynku ma więcej funkcji za mniejsze pieniądze. Trzeba przyznać Oskara specom od marketingu firmy Apple, że potrafią ludziom wcisnąć taki złom.

Dodaj swoją opinię