Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Apple: książka z okazji 20 lat projektowania urządzeń

Apple: książka z okazji 20 lat projektowania urządzeń

orson_dzi 15 Listopada 2016 17:38

3 9

Apple w dość nietypowy sposób, jak na producenta sprzętu elektronicznego, świętuje 20-lecie projektowania urządzeń. Z tej okazji wydana została książka.



apple ksiazka apple ksiazka apple ksiazka apple ksiazka




450-stronicowa pozycja jest albumem, w którym można znaleźć wysokiej jakości zdjęcia pokazujące jak zmieniały się produkty Apple na przestrzeni ostatnich 20 lat. Na fotografiach został też przedstawiony proces projektowania oraz tworzenia sprzętu z logiem nadgryzionego jabłka.

Album został wydany w nietypowy sposób, bo w różnych rozmiarach - 10,2 x 12,75 cala oraz 13 x 16,25 cala. Pozycja, która powinna znaleźć się pod choinką każdego wiernego fana marki została wyceniona na 199 dolarów w mniejszym wariancie oraz 299 dolarów w większym. Czy są jacyś chętni?

Źródło tekstu: Apple; wł     

Dodaj do:

Tagi: apple

w sumie: 21
  • 0

    2. ~Calm7  2016-11-15 17:42:22  host: dkf15.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Książa ??? Co to jest???
    Książka, powinno być chyba...

  • 0

    3.  2016-11-15 17:45:16

    @2, chodziło o "ciąża" :)

  • 1

    4. ~me  2016-11-15 17:46:36  host: static-trzyjeden-dziewiec9.echostar.pl

    Każdy psychofan powinien ją nabyć i dołożyć od siebie po min. 500 dolarów dla wszechwspaniałej firmy.

  • 3

    5.  2016-11-15 17:53:27

    Płacić za ksiażkę, która jest jedną wielka reklamą. Szok, ale znajdą się ludzie i na to. Apple mistrzowie marketingu. Wszystko wcisną za grube pieniądze.

  • 1

    6.  2016-11-15 18:04:21

    A nic nie piszą CZY JUŻ TO OPATENTOWALI???

  • 1

    7.  2016-11-15 18:19:08

    No cena jak na Apple przystało 200-300 dolców, ale co się nie robi dla emiejzing. Pomyśleć, że kiedyś były plany na temat samochodu Apple, chyba cena by zawstydziła Maybacha :D

  • 2

    8.  2016-11-15 18:58:10

    To jest fejk! gdyby to bylo apple to by rogi były zaokrąglone ;)

  • 2

    9. ~⚄⚁  2016-11-15 19:08:26  host: 8.37.225.54

    O ja ciè pintolè..! applefan doczekal siè biblii apple
    :-D

  • 0

    10. ~pszemeq  2016-11-15 19:47:03  host: 78-131-213-129.tktelekom.pl

    W sumie to i tak dobrze, że nie ogłosili iż każdy posiadać sprzętu Apple powinien wpłacić firmie powiedzmy 300$ za możliwość obcowania ze sprzętem tej klasy

  • 0

    11. ~Calm7  2016-11-15 19:54:09  host: dkf15.neoplus.adsl.tpnet.pl

    @9.⚄⚁). A ty tu czego???

  • -1

    12. ~  2016-11-15 20:24:24  host: user-94-254-146-97.play-internet.pl

    Ojej, kazda religia ma swoich wyznawcow. Moze nasz zarząd wyda ksiazke #1R i zdjecia wysokiej jakości głównych polityków rzadzacej partii w srednim formacie ; ) Te 38% kupi po 599 PLN za sztuke i problem budzetu rozwiazany :D

  • 0

    13. ~  2016-11-15 20:25:42  host: user-94-254-146-97.play-internet.pl

    a to na drugim zdjeciu to osełka do noży....

  • 0

    14.  2016-11-15 20:37:39

    Z tej okazji książkę powinni rozdawać, a nie sprzedawać za ciężkie $...

  • 0

    15. ~pabloki  2016-11-15 21:19:19  host: user-5-173-5-90.play-internet.pl

    to jest pewnie modlitewnik dla applefapów. okaże sie po wydaniu instrukcji - koszt pewnie z 20$.

  • 0

    16.  2016-11-15 21:42:00

    Applefan już tutaj był, świadczy o tym łapka w górę w ocenie. No chyba, że ktoś się pomylił...

  • 0

    17. ~gosciu  2016-11-15 23:08:43  host: ppp-seco11pareq2-46-193-134-206.wb.wifirst.net

    Jakaś lipa. Powinno byc ibook

  • 0

    18.  2016-11-15 23:35:56

    http://tlp.is/bry
    apple vs braun

  • -2

    19. ~abc  2016-11-16 11:46:34  host: 212.160.172.86

    Nie jestem fanem marki... ale zawsze podobała mi się estetyka Apple. Taka książka może być naprawdę ładna.

  • 1

    20.  2016-11-16 16:12:39

    wezmę 4 książki: jedną jako podkładkę pod laptopa, jedną do przytrzymywania okna przed zamykaniem sie, jedną oddam babci a czwartą gdzies zgubię

  • 0