Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Apple iPhone w Plusie?

Apple iPhone w Plusie?

WitekT 1 Kwietnia 2007 11:47

0 0

apple iphoneVodafone może zawrzeć z firma Apple porozumienie o prawach do sprzedawania swoim abonentom telefonu iPhone - donosi brytyjski Guardian, cytowany przez sobotnią Rzeczpospolitą.

Już w styczniu pojawiły się informacje o rozmowach Apple z dużymi, europejskimi operatorami dotyczące dystrybucji najnowszego dziecka firmy, o czym pisaliśmy szerzej w tej wiadomości. Wygląda na to, że wyścig o iPhone może wygrać Vodafone.

Dzięki umowie Apple i Vodafone istnieje spora szansa, że iPhone pojawi się na polskim rynku - w Plusie, którego Vodafone jest udziałowcem.




iPhone nie wszedł jeszcze do sprzedaży, ale i tak zelektryzował branżę, która zastanawia się, z jakim europejskim operatorem porozumie się Apple. Telefon oficjalnie w sprzedaży w amerykańskiej sieci Cingular pojawi się 11. czerwca, o czym pisaliśmy w tej wiadomości. Według wcześniejszych informacji, w Europie będzie dostępny dopiero pod koniec tego roku.

Zobacz: dane techniczne i zdjęcia telefonu w katalogu.

Źródło tekstu: Rzeczpospolita, wł     

Dodaj do:
w sumie: 17
  • 0

    1.  2007-04-01 12:19:25

    Prima Aprilis :)

  • 0

    2.  2007-04-01 12:19:52

    kupczak: o tym pisała WCZORAJSZA Rzeczpospolita.

  • 0

    3. ~V  2007-04-01 12:39:23  host: hyp-net-74-49.lodz.msk.pl

    Zart czy nie to i tak jest smieszne :) Gdyby to nie apple a jakas nieznana firma wypuscila ten telefon to nikt by zbytnio nie zwrocil na niego uwagi. Prawda jest taka ze kazdy szmelc mozna wypromowac do miana urzadzenia kultowego, czego wlasnie jestesmy swiadkami. Marketing robi ludziom wode z mozgu...

  • 0

    4. ~Ticom  2007-04-01 13:09:11  host: 195.117.179.4

    Jeśli to Prima Aprilis to niedopracowany. A jeśli nie i tak jest błąd. Ma być przecież dostępny w sieci Cingular a nie Verizon(USA).

  • 0

    5.  2007-04-01 13:12:16

    Ticom: masz rację, Cingular - tak to jest, jak się pisze z pamięci. ;) A o Vodafone i iPhone pisała WCZORAJSZA Rzeczpospolita.

  • 0

    6.  2007-04-01 15:19:12

    za cene 2999 w promocji bedzie pewno :)

  • 0

    7. ~max  2007-04-01 20:10:12  host: aahu86.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Nmonster* no oczywiscie a ty bys pewnie chcial za 1zl w abonamencie za 10pln i umowie na czas nieokreslony. On w promocjach w US kosztuje ok 500usd i to w nie najnizszych abonamentach.

  • 0

    8.  2007-04-01 21:14:44

    jesli to nie prima aprilis to jest dobra wiadomosc :)

  • 0

    9.  2007-04-01 22:45:05

    ***Witek pisze prawdę:http://tinyurl.com/ysjotv, tylko po co komu taka padlina?

  • 0

    10. ~m60  2007-06-30 14:47:40  host: pool-71-167-233-209.nycmny.east.verizon.net

    Nie wystarczy zrobić coś dobrego - trzeba umieć to wypromować. Apple - potrafi to robić, premiera iPhone pokazaywana była we wczystkich mediach w USA. Kupujących - trochę mniej, ale to dopiero początek - wydaje mi się, że dobry, http://www.mia-ny.com/content/view/8

  • 0

    11. ~aga  2007-07-04 04:04:02  host: net132-11.4web.pl

    Co za bzdury, jakis "nachlany" dziennikarzyna bo inaczej nie mozna tego potraktowac nie mial co napisac to "wypocil" w Rzepie taka lipe. Gdyby troche trudu sobie zadal to by na "fiuta" nie wyszedl. AT&T( Cingular) ma z Apple umowe na wylacznosc iphone na 5 lat.

  • 0

    12. ~adek1000  2007-07-21 19:46:14  host: xdsl-1912.walbrzych.dialog.net.pl

    dziadostwo!!! krotko mowiac porazka-nawet do piet nie dorasta wiekszosci dobrych palmofonow( i sprawdzonych)np.erze mda. a po co komu i tak takie cos? ja mam n80 i jest git, małe, fajne foty i lepszy wypas od tego iphona, nie mowiac juz o n95 ktora... wiemy jaka jest !!! oczywiscie na + :)

  • 0

    13. ~tomkan77  2007-08-27 16:18:10  host: staticline11585.toya.net.pl

    iphone aplle to przykry telefon. Aparat nawet nie ma zoomu, brak mozliwosci krecenia filmow. MP3 nie mozna ustawic na dzwonek. Nie obsluguje MMSow i wiele jeszcze brakow posiada ten telefon. Faktycznie prawde powiedziawszy nie oferuje nic ciekawego. 500 zl bym nawet nie dal za to. Nokia czy Sonyericsson oferuja wiecej w swoich wyrobach nie mowiac juz o smatrphonach czy palmtopach. to moje zdanie ale kazdy ma prawo do swojego.

  • 0

    14. ~wylane na to  2007-08-27 20:48:49  host: osko1.rene.com.pl

    jak kupie se iphona to jak se sciagnac simlocka do sieci vodafone alboo t mobile bo mieszkam w czehah i mam jdostempo do takih sieci

  • 0

    15. ~sim0n  2007-09-09 00:44:30  host: dhf208.neoplus.adsl.tpnet.pl

    powiedzcie jak jest z polskim menu do iphona ?

  • 0

    16. ~i co?  2008-03-30 21:03:34  host: host-89-228-129-179.gorzow.mm.pl

    minal rok a o iPhonie w plusie ni widu ni slychu niezla sciema

  • 0

    17. ~majtek  2008-10-06 15:03:10  host: cis245.neoplus.adsl.tpnet.pl

    bo zamiast tego wprowadził samsunga omnie. chociażby w ofercie dla firm. w elastycznej nawet za złocisza.

Dodaj swoją opinię