Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Apple iPhone 5S ze 128 GB pamięci wewnętrznej

Apple iPhone 5S ze 128 GB pamięci wewnętrznej

LuiN 16 Sierpnia 2013 13:44

3 4

Już 10. września zobaczyć mamy nowe wersje iPhone'ów. Jeśli sprawdzą się rozmaite przecieki, będzie to model 5S w wersji z nawet 128 GB pamięci wewnętrznej oraz znacznie tańszy model 5C.

Czwarta generacja iPadów pojawiła się już w wersji ze 128 GB pamięci wewnętrznej, w związku z czym analitycy przewidują taki wariant w przypadku iPhone'a 5S. Przy aktualnym schemacie cen urządzeń, za taką wersję smartfonu mieszkańcy USA mieliby zapłacić 499 dolarów - oczywiście podpisując jednocześnie dwuletnią umowę.




Ming-Chi Kuo z firmy analitycznej KGI przewiduje również, że nadchodzący iPhone 5S pracować będzie w oparciu o nowy procesor A7 i zostanie wyposażony w 1 GB pamięci RAM LPDDR3. Nowy chipset miałby pracować w oparciu o architekturę ARMv8 i być o 20% bardziej energooszczędny niż SoC A6 w iPhone'ie 5.

Cytowany przez AppleIsider analityk twierdzi, że Apple zabrał się również za aparat fotograficzny, który teraz będzie miał obiektyw o jasności F/2.0 wspomagany przez podwójną diodową lampę.

Źródło tekstu: AppleInsider     

Dodaj do:
w sumie: 27
  • 0

    11. ~dag  2013-08-16 16:47:36  host: 213-17-201-42.ip.netia.com.pl

    @9 tak może być. sam byłbym chętny na ekonomicznego iPhone'a :)

  • 0

    12. ~Jacek  2013-08-16 16:50:58  host: 093105195234.skierniewice.vectranet.pl

    @10 Pokaz mi te wirusy na jakikolwiek system mobilny?Z tymi wirusami jest jak z yeti.Wszyscy o nich mowia tylko nikt ich nie widzial

  • 0

    13. ~  2013-08-16 17:01:06  host: 93.154.183.243

    Ustawienia zmieniane przez wirusy? LOL, tak oni mówią, czy to Twój wniosek? Dobra odpowiedź na kazdy problem systemowy czy w kompie czy w smartfonie. Panie, nie ma pan zasięgu, bo wirusy zmieniły panu ustawienia w modemie, panie nie działa panu alarm w telefonie, bo wirus go wyłączył. Wirus zainfekował mój ekspress do kawy. aaaaaaaa

  • 0

    14. ~bb  2013-08-16 17:19:59  host: cpc2-sout8-2-0-cust711.20-1.cable.virginmedia.com

    a ja bym powiedzial tak POLACY przestancie narzekac powiedzcie lepiej co wy teraz macie w kieszeni? ja od kilku modeli Nokii poprzez sony dochodze do wniosku ze 5 jest naprawde dobrym telefonem fakt faktem drogi ale powiem jedno w styczniu kupilem Sony T po miesiacu wypuscili Z kupilem ja w marcu za 500 funtow jej cena zmalala o 240 funtow i teraz z moge kupic za 260 funtow iphone 5 kupujac go w zeszlym roku przy sprzedazy dzis mozna za niego wziasc 400 450 funtow A tak naprawde ile to razy zmieniacie ustawienia w swoich telefonach? Bo co? zmieniacie dzwonki i ustawienia glosnosci tyle bym sobie rzekl PS: dobrze ze wypuszczaja telefony raz na rok a nie jak inni co kupisz nowy to na drugi dzien jest jeszcze nowszy moim zdaniem APPLE Tak trzymac

  • 0

    15. ~dag  2013-08-16 17:30:42  host: 213-17-201-42.ip.netia.com.pl

    @12 Pracuję na infolinii i dość często dzwonią ludzie z dialerami na telefonach z Androidem, które wysyłają im płatne wiadomości nabijając rachunek.

  • -1

    16. ~miro  2013-08-16 22:34:19  host: 178235248218.warszawa.vectranet.pl

    iPhone musi mieć radio, jak dla mnie to jedna z ważniejszych cech w telefonie, ktoś powie trzeba mieć pakiet, owszem mam ale radio internetowe ssie jak smok, nie wiem dlaczego jeszcze do tej pory nie ma radia w iPhone, chociaż pewnie nie będzie, a ten nowy wygląd iOS7 dla mnie jest bardzo nieciekawy, kombinują już na siłę.

  • 1

    17.  2013-08-16 23:28:24

    zdaje sie że wszytkie amerykanskie fony nie maja radia

  • 0

    18. ~User8888  2013-08-17 09:56:33  host: awy114.internetdsl.tpnet.pl

    @16 a po co Ci radio jak po cyfryzacji telewizji teraz wezmą się za cyfryzację radia.

  • 0

    19. ~  2013-08-17 10:53:50  host: 176.6.128.42

    5C bedzie pewnie za 500eur a 5S za 800

  • 0

    20. ~T.  2013-08-17 11:28:42  host: 213-17-201-42.ip.netia.com.pl

    @12- te dialery to najczęściej spragnione rozrywki dzieci, niewyżyci mężowie, złaknione wiedzy o przyszłości żony itp. itd.

  • 0

    21. ~Kili  2013-08-17 12:24:38  host: 088156045204.olsztyn.vectranet.pl

    Premiera nowych iPhone'ów będzie 26 października a nie 10 września :)

  • 0

    22. ~miro  2013-08-17 12:41:46  host: 178235248218.warszawa.vectranet.pl

    @18 Po to, że jak jadę do pracy, żeby posłuchać co się na świecie dzieje, wiadomości + jakaś muzyczka uprzejemni mi to, a cyfryzacja radia nastąpi za kilka lat http://wyborcza.biz/biznes/1,100896,14365797,Juz_za_kilka_lat_tw oje_radio_trafi_na_smietnik__Rusza.html?as=2 a do tego czasu taki iPhone obecnie to już dawno będzie na śmietniku i bedzie model iPhone 20 albo 10sssssss he he

  • 0

    23. ~  2013-08-17 12:55:06  host: v27-04.opera-mini.net

    22. Jak za kilka lat, to jakieś 5-7 ? Więc raczej 10 :-)

  • 0

    24. ~Jacek  2013-08-17 16:19:43  host: 093105195234.skierniewice.vectranet.pl

    @15 Zdradzisz na jakiej infolini pracujesz?Podaj nazwy takich aplikacji czy tez wirusow.Ok nawet zakladajac ze jest tak jak mowisz chociaz z moich informacji wynika ze byla tylko 1-2 takie aplikacje w sklepie play i to dosc dawno i od razu zostaly usuniete to na glupote ludzka nikt jeszcze nie znalazl recepty.Poza tym sadze ze te naciagane rachunki to nic innego jak aktywowanie uslugi przez samego uzytkownika gdzie za otrzymywane informacje w postaci sms placi sie tak wiec uzytkownik mysli ze jak ktos mu przysyla smsy to za to nie placi.

  • 0

    25. ~Jacek  2013-08-17 16:22:12  host: 093105195234.skierniewice.vectranet.pl

    @20 Zgadzam sie w 100% ze te dialery i wirusy to dzieci ktore wysylaja bez zgody i wiedzy rodzicow platne smsy lub aktywuja uslugi tak samo jak podejrzliwi malzonkowie itd czy tez osoby korzystajace z ze tak to nazwe "przyjemnych telefonow"

  • -1

    26. ~Użytkownik  2013-08-17 19:49:55  host: aann220.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Oczywiście fanatykom nie potrzebna jest karta pamięci, za pamięć dopłacą parę stówek samemu producentowi, ubliża to inteligencji.

  • -1

    27. ~toms  2013-08-18 15:13:06  host: v58-12.opera-mini.net

    Nigdy nie kupię żadnego telefonu bez możliwości instalacji dodatkowej karty pamięci. Wszystkie swoje pliki trzymam ZAWSZE na karcie, NIGDY w pamięci wewnętrznej urządzenia. Taką wypracowałem sobie formułę użytkowania sprzętu i nie zamierzam jej zmieniać dopóki będzie to możliwe.

  • 0

    28. ~  2013-08-18 16:15:10  host: v52-15.opera-mini.net

    27 i tak, jak Ci gwizdną telefon, to z kartą pamięci... Chyba, że zdążysz ją wyjąć, co wątpliwe w takiej nagłej sytuacji..

  • 0