Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Apple iPhone 5 - prezentacja funkcji smartfonu [wideo]

Apple iPhone 5 - prezentacja funkcji smartfonu [wideo]

LuiN 12 Września 2012 21:12

0 0

apple iphone 5 Apple udostępnił blisko 7-minutowy film prezentujący możliwości smartfonu Apple iPhone 5, jak i proces produkcji jego obudowy.

Szerzej o nowym iPhone'ie pisaliśmy w tej wiadomości.

Zobacz: inne filmy z kategorii Telefony





Jak oceniasz smartfon Apple iPhone 5?

Bardzo atrakcyjny
13.66%
Atrakcyjny
18.64%
Nie wyróżnia się
31.77%
Mało atrakcyjny
11.72%
Bardzo mało atrakcyjny
20.69%
Nie mam zdania
3.52%

Wszystkich głosujących: 1706




Zobacz: dane techniczne i zdjęcia telefonu w katalogu.

Źródło tekstu: Apple, wł     

Dodaj do:

Tagi: apple | iphone

w sumie: 21
  • 0

    2. ~Majk  2012-09-12 21:46:10  host: host16.infobiuro.pl

    Zdjęcia panoramiczne o ja pie..... jaka nowość.Nowy wtyczka do akcesoriów i ładowania osz kur.. to się popisali .

  • 1

    3. ~Zbyszek  2012-09-12 21:52:27  host: auto.89-22-37-213.matrix-net.pl

    Nuda, nic nowego, totalnie nic, a co najśmieszniejsze, oni będą sprzedawać miliony iP5, będą bić rekordy rekordów. iP5 nie wnosi nic poza większym ekranem, gdzie konkurencja ma od dawna większe ekrany, bateria nie zachwyci (na prezentacji prawie o niej nie mówili, więc nie ma się czym chwalić), zdjęcia są niby lepsze, ale Nokia920 ma prawdopodobnie jeszcze lepsze od tych w iP5, uogólniając (co zresztą ten klip tylko potwierdza) : Apple nie ma nic czym może znowu się wybić i zaskoczyć, Apple stał się regularnym graczem na rynku, na którym już nie ma przewagi, z co najmniej kilkoma równorzędnymi konkurentami, takimi jak: SGSIII czy Nokia920.

  • 0

    4. ~jarekt  2012-09-12 22:24:10  host: 178-37-16-216.adsl.inetia.pl

    W sumie szału nie ma. Tłumaczy to J. Ivy - 4S był tak dobrze przyjęty i ludzie się tak zżyli z tą formą, że nikt nie zaryzykowałby rewolucji. Zwiększyli ekran ale tak aby nie zmieniać jego ergonomii (nie wiem jak przycisk wstecz kretyńsko umieszczony w lewym górnym rogu będzie działał w większości aplikacji). SGSIII to kawał fajnego sprzętu ale urządzenie jest znacznie wolniejsze (dużo wolniejszy OS na podobnym lub gorszym sprzęcie) i monstualnie duże. 4.7 cala to sprzęt dla geeków a nie dla normalnych ludzi. To przekłada się na wyraźnie większą wagę, wyraźnie większą grubość i kosmicznie większą szerokość (centymetr). W dużo mniejszej obudowie (na oko o 1/3 mniejsza kubatura) Apple upchało jeszcze LTE i poradziło sobie z ogromnym zużyciem baterii przez te chipy. Do tego jakość obudowy przebijająca wszystko co kiedykolwiek wyprodukował Samsung. Ja osobiście bym się wahał ale moja żona na 100% bez chwili namysłu wybrałaby iPhone'a.

  • 0

    5. ~sztyvny  2012-09-12 22:27:54  host: bdh109.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Zaraz pewnie opatentuja zdjęcia panoramiczne i pozwa o to Sony - no jak oni mogą tak ściągać!

  • 0

    6. ~jakrakow  2012-09-12 22:31:17  host: 89-75-34-127.dynamic.chello.pl

    Pierwsze oficjalne wideo w maksymalnej jakości 360p ???

  • 0

    7.  2012-09-12 22:32:46

    6, jakrakow - Apple udostępnił je via promowany przez siebie QuickTime - trochę było zabawy z wyciągnięciem pliku.

  • 0

    8. ~jakrakow  2012-09-12 22:45:39  host: 89-75-34-127.dynamic.chello.pl

    LuiN - no tak Apple wiecznie musi robić wszystko inaczej...

  • 0

    9.  2012-09-12 23:13:29

    Ja sie bardzo dziwie, ze Jobs nie zostawil im paru pomyslow w sejfie. Przeciez robia tak muzycy i inni tworcy.. IMHO polecieli troche tak, jak rok temu - po bandzie (mala ilosc innowacji) bo i tak sie sprzeda. Cos w tym jest, ale ciezko liczyc nagle na ukryte pomysly, bo wlasnie zostal zlamany schemat powstaly od 3G, ze najpierw jest generacja innowacyjna (nie licze pierwszej, pierwsza byla rzecz jasna najbardziej), a potem dopieszczajaca (przyspieszajaca) - i jak 3G wprowadzal nowosci, tak byl wolny - 3GS byl szybki, ale raczej doszlifowany i ewolucyjny, niz rewolucyjny. 4ka juz troche wiecej miala z rewolucji (ekran glownie...), a 4S dostal kopa przyspieszajacego. Teraz 5tka ma problem, bo juz jest przyspieszona (A6 to quad (czym zgieli szyje przed konkurencja..), grafika tez raczej mocna - za rok musieliby wprowadzic osiem jader lub podobne wynalazki..), a innowacji jak na lekarstwo - co najwyzej te 3 mikrofony, bo ciezko za nowosc uznac ekran 4" z nietypowa rozdzialka.. Innymi slowy - nowy iPhone to taki 4SS, a nie 5... do prawdziwej "piatki" brakuje prawdziwych rewolucji: elastycznych materialow, nowego typu baterii, czy innych, mniej lub bardziej prawdopodobnych rozwiazan. Z jednej strony mozna powiedziec, ze konkurencja nie duzo naprzod (bo jest w ogolnej okolicy), ale z drugiej - jak mowi wiele osob - ciezko nie odebrac wrazenia, ze ej.pl pokonczyly sie troche pomysly. Dalej juz rownia pochyla moze byc ;) Dla mnie ciekawszy na tym KeyNote'cie byl.. nowy iPod Nano.

  • 0

    10. ~RON  2012-09-13 09:49:36  host: 87-205-11-107.ip.netia.com.pl

    Wyraźnie widać narastający stan frustracji u szczęśliwych posiadaczy telefonów NOKIA E52 :)))

  • 0

    11.  2012-09-13 09:54:49

    10. ~RON - ja jestem szczęśliwym posiadaczem i użytkownikiem E52. Rzeczywiście narasta u mnie stan frustracji, bo za rok nie kupię już normalnego telefonu! Normalnego, to znaczy z klawiaturą numeryczną, dlatego coraz intensywniej myślę, czy by nie kupić na zapas kolejnej E52 i odłożyć jej na później, kiedy aktualna odmówi współpracy ;-)

  • 0

    12.  2012-09-13 09:55:46

    O żonie nawet nie mówię, bo gdzie ona równie dobry jak 6300 albo 6700 telefon dostanie?

  • 0

    13. ~  2012-09-13 10:15:19  host: z54-10.opera-mini.net

    11, 12. Jeszcze coś się znajdzie fajnego a'la 6300. PS. E52? Dla odmiany kup sobie E55 :-D

  • 0

    14.  2012-09-13 10:35:16

    13. - dla tej dziwnej klawiatury? Bo innej odniamy nie widzę... E72 bym już wolał ;-)

  • 0

    15.  2012-09-13 10:48:05

    @9 ktory wyglada jak lumie :D

  • 0

    16. ~  2012-09-13 11:03:04  host: z54-10.opera-mini.net

    14. Chciałeś drugą e52, to lepiej ciut ją urozmaicić :-D PS. A żonce możesz kupić 6303, 5320, 6124, 6212. I jeszcze cztery inne modele, ale za dużo reklamy nie będę tu robił.

  • 0

    17. ~  2012-09-13 11:18:28  host: 91-123-163-204.lublin.hypnet.pl

    16 Tylko gdzie to kupić np e52 w normalnym sklepie? Na allegro wiekszość to jakieś chinole jakby były w MM, euro czy innych pewnych sklepach to bym wziął!

  • 0

    18.  2012-09-13 11:33:14

    16. - tylko gdie to kupić w norrmalnym sklepie? No to są jednak gorsze (o "stylu" już nie mówię ;-) modele niż 6700, której używa teraz... 17. - Znajomy sobie kupił nówkę z tydzień dwa temu... W normalnym sklepie coś za 700 zł z groszami. Więc jeszcze sa.

  • 0

    19.  2012-09-13 11:34:22

    Mój szwagier dostał służbową, nową oczywiście. Z kartą w Erze bodaj.

  • 0

    20. ~  2012-09-13 11:40:38  host: z54-10.opera-mini.net

    17. Ale tam to straszna drożyzna. Podpatruj, może jakaś sztuka się trafi w komisach, czy sklepach. Ja np. na e63 czekałem dłuuugo, aż w końcu się trafiła za 280zł w b.d.stanie. (Finland) PS. Zamiast e52 możesz wziąć coś mniejszego, np. 6220c lub 6720c1.

  • 0

    21. ~gielek  2012-09-13 11:45:54  host: gl236-17.master.pl

    To się Ogryzek popisał, oprócz 4" i lekko podkręconego procka nie ma różnicy z poprzednikiem, ale co się dziwić jak oni robią tak ciągle, każdy model rożni się praktycznie tylko nowszym/podkręconym procesorem, tutaj naprawdę pojechali po bandzie i dołożyli trochę wyświetlacza. Ciekawe kiedy fanom znudzi się taki ciągły odgrzewany kotlet. Sam miałem dwa modele i stwierdziłem ze już nigdy więcej tego badziewia. Gratuluje firmie pracowników marketingu, sprzedawać od kilku lat to samo, tylko zmieniają nazwę, a ludzie lecą i kupują jak tępe dzieciaki. Jeszcze te ich ceny, zawsze 3-4 tys, za sprzęt wart max 1500.

Dodaj swoją opinię