Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Apple iPhone 4S w Play od 20. czerwca

Apple iPhone 4S w Play od 20. czerwca

LuiN 18 Czerwca 2012 18:31

0 0

apple iphone 4s20. czerwca sieć Play poda szczegóły oferty, w ramach której zaproponuje klientom smartfon Apple iPhone 4S.



Tydzień temu Marcin Gruszka, rzecznik sieci Play określił dostępność iPhone'a 4S jako "wkrótce". Teraz wiadomo już kiedy to wkrótce nastąpi - w najbliższą środę.


Pod znakiem zapytania stoi jedynie "świeżość" produktu. W końcu po wakacjach spodziewać możemy się następcy urządzenia. Ale jeśli cena będzie dobra...


Zobacz: dane techniczne i zdjęcia telefonu w katalogu.
Zobacz: test telefonu.



Źródło tekstu: Play     

Dodaj do:
w sumie: 40
  • 0

    23. ~JustMe  2012-06-18 21:53:55  host: cpc43-wolv14-2-0-cust146.16-1.cable.virginmedia.com

    Kormoran,gdzie Ty takie glupoty wyczytales,liczy się 4.7-4.8??? Dobre :D Moze dla Ciebie,ale nie dla wszystkich. @22 No tak wlasnie jest,już o tym pisalem ze operatorzy w kulki w Polsce leca z BB.Czytajac niektore komentarze czy tez cenniki w PL lapie się za glowe.

  • 0

    24.  2012-06-18 22:06:10

    @21 prawie 5cali w kieszeni? i dodatkowy plecak oraz akumulator w zestawie?

  • 0

    25. ~  2012-06-18 22:07:28  host: 159-205-107-122.adsl.inetia.pl

    Tylko w Polsce mamy wojenki dzieciarni sgs vs iphone. Na zachodzie dzieciaki się nie spierają tylko biorą to co im się podoba, większy ekran i android czy apple i przywiązanie do ios. 2lata umowa, 2000minut, 5000sms, 5000minut w sieci, no limit internet 34Ł, SGS3 za darmo. W tym samym planie 4s 16gb 50funtów. Teraz sprawdzćie sobie jaka jest minimalna stawka per/h na zachodzie a jaka w Polsce i ile trzeba pracować na abonament. Nie wspominam o dymaniu was przez operatorków polskich. W Polsce za słuchawke w takim abonamencie i 1/3 minut chcą ponad 1000zł. Tylko tutaj iphone traktuje się jako telefon dla elity czy celebrytów, za zachodnią granicą każdy dzieciak z tym hasa po ulicach :D

  • 0

    26. ~  2012-06-18 22:11:59  host: 159-205-107-122.adsl.inetia.pl

    Pantera 2 149,90zł miesięcznie 550minut, 2gb netu i iphone 4s 16gb 1249zł. Porównajcie to z orange uk czy three uk i wyciągnijcie wnioski kto kogo dyma w tym kraju :D

  • 0

    27.  2012-06-18 22:15:58

    @25 nastepny co porownuje oferty z UK do Polskich... oferty tamtejszych sieci sa praktycznie nieporownywalne z zadnymi w Europie. zadna nowosc.

  • 0

    28.  2012-06-18 22:23:23

    @25 tylko w Polsce, ale większość prześmiewczych obrazków z tego Zachodu pochodzi....

  • 0

    29. ~  2012-06-18 22:26:21  host: 159-205-107-122.adsl.inetia.pl

    @27 A do kogo mam porywnać? Do Burkina Faso? Mamy aż tak mało konkurencyjny rynek, że nie byłoby komu sprzedać iphone'a w normalnej cenie? Każdy inny kraj starej unii ma dobre ceny i taryfy z iphone. W Austrii wygląda to jeszcze lepiej. @28 Nie chodzi mi o obrazki ale teskty apple *** szajs, przepłacacz itp. itd. wypowiadane przez nastolatków z androidami po 600zł.

  • 0

    30.  2012-06-18 22:33:04

    @29 zauważ, że w drugą stronę też to działa. Np. wyzywanie wszystkich od biedaków przez dzieciarnię z iPhonami kupionymi przez rodziców.

  • 0

    31. ~  2012-06-18 22:37:50  host: 159-205-107-122.adsl.inetia.pl

    Ciężko mi się z tym spotkać, może dlatego że w tym kraju mało dzieciarni ma iphone. U nas wygląda to tak: Pytanie na forum: -Czy kupić iphone4? i odpowiedzi: Nie kupuj, szajs, weź androida z prockiem 30ghz i 10'ekranem, nawet mms'a nie puścisz, płacisz za logo, dzwonków nie wgrasz, zasięg zgubisz itp. itd. Jak myślisz z czego to się bierze? :D Proste, androida mama wzięła za złotówke w mixplusie na 40miesięcy, a iphone'a widziałem na filmiku w youtube i żadem mój kolega go nie ma więc pewnie to gó.wno.

  • 0

    32.  2012-06-18 22:45:36

    Oj ludzie, znowu jojczycie, a tu nie o to chodzi. Nie chodzi o to, że Play wprowadza iPhone'a 4S w oficjalce, tylko o to, że w ogóle staje się oficjalnym partnerem Apple jako kolejny (trzeci) operator w Polsce. Ciekawe co teraz zrobi Plus. Został jedyny bez autoryzacji...

  • 0

    33.  2012-06-18 22:58:30

    @29 kazdy kraj? prosze bardzo Niemcy - tmobile - za 50 euro, 300mb pozniej lejek, bez limitu minut w sieci i na stacjonarne oraz bez limitu smsow w TM, 120 minut oraz 40 sms do innych sieci. cena telefonu 4s 16gb 100 euro. oferta tylko dla osob do 29 roku zycia. no-limit po calym kraju 80 euro (wliczone 500mb) + telefon j/w 5 euro. w kazdym przypadku 30 euro aktywacji. w zaden sposob nie jest to dla mnie porownywalna oferta z angielska...

  • 0

    34. ~  2012-06-18 23:12:35  host: 088156197038.slupsk.vectranet.pl

    Ej.. co wy gadacie? w PLAY już dawno był iPhone. teraz ma być na specjalnych warunkach. podobno szykuje się niezła cena :)

  • 0

    35. ~  2012-06-18 23:18:11  host: 94.42.226.75

    podobno będzie droższy :)

  • 0

    36. ~KanonierKa  2012-06-18 23:27:46  host: 037008207137.oswiecim.vectranet.pl

    " PCta z identycznymi podzespołami mam za 1/8 jego ceny, a lapka za 3/8 jego ceny " @20 kwistas - nie siej propagandy, tylko pokaż mi te lapki, o tych samych parametrach i tańsze o 3/8 ceny MacBooka Pro z Retiną !

  • 0

    37. ~ciekawy  2012-06-19 00:04:53  host: bdn136.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Apple daje wam mozliwosc zarabiania na ich ekosystemie. Po to kupuje sie m.in. macbooki. Nie rozumiecie tego to nie zabierac glosu. ZADEN laptop z zadnymi parametrami nie zarobi tyle co macbook z pomoca AppStore.

  • 0

    38. ~  2012-06-19 00:16:09  host: z03-14.opera-mini.net

    Kanonierka - ultrabooki Asusa chociażby. Co do Retiny - podobno od 300 w zwyż to Retina, a tu im dalej w las tym mniej PPI - teraz ledwie 220... Co do zarabiania: a ja głupi walutami handlowałem, a wystarczyło Maka kupić i zarabiać na maniu go.

  • 0

    39.  2012-06-19 00:38:51

    @37 o ile jest sie programista piszacym na X lub iOS... w kazdym innym przypadku uzywajac maka do pracy tylko sie do niego dolozy.

  • 0

    40. ~JustMe  2012-06-19 07:29:03  host: cpc43-wolv14-2-0-cust146.16-1.cable.virginmedia.com

    A gdzie jest Applefan? Cos mu się stalo z ajfonikiem czy pakiet się wyczerpal :D

  • 0

    41. ~  2012-06-19 08:29:13  host: z44-03.opera-mini.net

    JustME - patrz pkt.37 ;-D

  • 0

    42.  2012-06-19 12:34:25

    #36: propagandy? Nie badz zenujaca! Osmieszasz sie taka krytyka, kolejna slepa fanka Apple'a? Oprocz 5M, ktore wprowadzil Apple, nie ma asbsolutnie nic przebojowego w ich sprzecie. Stosunek ceny jest bardzo realny - popatrz sobie po sklepach internetowych jak nie jestes zorientowana :) Lepiej zrob to, zanim sie zaczniesz odzywac :> #37: Sam nie rozumiesz, ze wiekszosci userow to nie obchodzi, wiec sam nie zabieraj glosu trollu.

Dodaj swoją opinię