Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Apple iPhone 4 8GB w polskim Apple Store

Apple iPhone 4 8GB w polskim Apple Store

LuiN 7 Października 2011 21:40

0 0
apple iphone 4 Do oferty polskiej wersji sklepu internetowego Apple Store trafił właśnie tańszy Apple iPhone 4 w wersji z 8 GB pamięci wewnętrznej - zarówno w białej, jak i czarnej wersji kolorystycznej.

Za nową wersję telefonu zapłacić trzeba 2199 zł. Telefon dostarczany jest do klienta bezpłatnie i ma preinstalowane oprogramowanie iOS 5. Wysyłka realizowana będzie od 14 października.

Ofertę znaleźć można pod tym adresem.

Zobacz: dane techniczne i zdjęcia telefonu w katalogu.
Zobacz: test telefonu w dziale artykuły.




Źródło tekstu: Apple, wł     

Dodaj do:
w sumie: 106
  • 0

    90.  2011-10-09 13:13:14

    W Chełmie nie jest tak źle, popatrz czym jeżdżą celnicy...

  • 0

    91.  2011-10-09 13:18:24

    @89 jak się pracuje to się ma. Jak się jęczy jak to źle ale dupy do roboty nie chce się ruszyć to się klepie biedę. Sam do bogatych nie należę, i często bywa ciężko ale nie wyzywam tych co mają więcej od złodziei.

  • 0

    92. ~  2011-10-09 13:52:54  host: z23-12.opera-mini.net

    Ludzie pracujo za minimalno krajowo, czesto bez umowy, zeby miec czym dzieci wykarmic, taki telefo to czesto trzymiesieczne zarobki wiec wez tu mi nie pie.... jak sie zyje.

  • 0

    93.  2011-10-09 14:14:29

    @92 niech ludzie "popracujo" nad ortografią. Pochodzę z małej, Lubelskiej wioski. Jak ktoś pracuje to ma, a jak nie pracuje tylko jęczy to biedę klepie. Najbogatsi w gminie zapier**** od rana do wieczora a Ci najbiedniejsi to może 3-4 godziny dziennie w polu są a i tak się opierniczają. Wątpię, żeby w mieście było inaczej. Jak się chce to można zarabiać sporo, ale pracować trzeba.

  • 0

    94. ~Dognier  2011-10-09 14:19:38  host: 088156027008.olsztyn.vectranet.pl

    @92 - w jakim kraju Ty żyjesz? W Kambodży czy Hondurasie? Polska nie jest bogatym krajem, ale jeśli ktoś jest zdolnym, ambitnym człowiekiem może osiągnąć bardzo wiele. W opisany przez Ciebie sposób żyją nieudacznicy i mentalni spadkobiercy PRL uważający, że wszystko się im należy od państwa za darmo, wedle starego powiedzenia "czy się stoi, czy się leży - 1500 się należy".

  • 0

    95. ~Maciek  2011-10-09 14:42:31  host: epi97.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Pracuje w salonie iPhone psuja sie tak samo jak inne produkty oczywiscie biorac pod uwage ilosc sprzedanych. Do tego wszystkiego posiadaja roczna gwarancje ...

  • -1

    96. ~  2011-10-09 14:43:30  host: user-46-112-121-10.play-internet.pl

    W tytule jest błąd; między 4 a 8 jest niepotrzebna spacja, powinno być 48, bez tej spacji

  • 0

    97. ~  2011-10-09 14:47:19  host: user-46-112-121-10.play-internet.pl

    Który iPhone był pierwszy?

  • 0

    98.  2011-10-09 14:47:35

    #89 Tak naprawde uwazasz? Jesli tak, to wcale sie nie dziwie, ze nie mozesz czegos tam zwiazac. W tym biednym kraju stoje codziennie w korkach, bo ulice zawalone sa autami tych wg ciebie "zlodzieji, oszustow i inny podejrzany element". Latwiej jest usiasc i narzekac niz wziac sie w garsc.. Samo z nieba nie spadnie. no chyba, ze akurat jakis ptak bedzie przelatywal..

  • 0

    99. ~  2011-10-09 15:07:28  host: host-89-229-142-186.chelm.mm.pl

    @94, Dognier, jesteś po prostu śmieszny. Osiągnięcia w tym kraju są popierane łapówkami i znajomościami. Stołek wspiera stołek a jeśli sam chcesz coś zrealizować to rzuca ci się kłody pod nogi. Dlatego proszę, idź już spać, nie pierdziel durnot na publiku...

  • 0

    100. ~Dognier  2011-10-09 15:19:46  host: 088156027008.olsztyn.vectranet.pl

    @99 - dziecko, mogę się założyć że mam dwa razy więcej lat od Ciebie, gdy wejdziesz w dorosłe życie to przekonasz się, że nie masz pojęcia o czym mówisz. Przeczytaj proszę jeszcze raz mój post i pomyśl, do której z dwóch wymienionych tam kategorii ludzi będziesz się zaliczał :)

  • 0

    101. ~  2011-10-09 15:34:44  host: user-46-112-121-10.play-internet.pl

    Jak zwykle jesteśmy 100 lat za Murzynami, w amerykańskim Apple Store jest już iPhone 4 i pewnie też 4S, a u nas, w polskim Apple Store pierwsza wersja iPhone, czyli... iPhone i to jeszcze tylko z 8 GB pamięci... ;/

  • 0

    103. ~  2011-10-09 15:40:52  host: user-46-112-121-10.play-internet.pl

    Już się nie mogę doczekać kiedy będzie iPhone 8 z 84 GB pamięci (wewnętrznej, a kiedyś być może operacyjnej). W sumie to nie mogę się doczekać kiedy będą inne telefony z taką ilością pamięci, nie tylko iPhone.

  • 0

    104. ~code  2011-10-09 17:34:48  host: 89-76-44-56.dynamic.chello.pl

    @95: masz doświadczenie z jednego salonu, ja z całego kanału dystrybucji. iPhone jest na samym dole, jeśli chodzi o awaryjność. w pierwszej dziesiątce miejsca zajmują Nokie i Samsungi. z SGS2 na czele.

  • 0

    105.  2011-10-09 18:31:46

    @103 nie będzie. Jak już to 128GB

  • 0

    106. ~  2011-10-09 18:34:51  host: user-46-112-121-10.play-internet.pl

    105: Wewnętrznej czy operacyjnej? ;P

  • 0

    107.  2011-10-09 19:31:12

    #95 No i co z tego, ze posiadaja roczna gwarancje? Jesli pracujesz w ich salonie, gdzie sie sprzedaje iP, to zakupiony tam towar objety jest rowniez dwuletnia rekojmia sprzedawcy. To obowiazuje w calej UE. Jest tzw. "niezgodnosc z umowa".

  • 0

    108.  2011-10-09 20:04:39

    @106 wewnętrznej.

  • 1

    109.  2011-10-09 23:14:27

    Lepszy iPhone za 299zł niż koreański android za 1zł przy takim samym kontrakcie (jaki ja mam sprzed roku - nie jestem firmą, abonament za 100zł z pakietem danych). Rzeczywiście, lansuję się za 298zł - chyba tylko androidowcy mogli coś takiego wykombinować ;-D

  • 0