Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Apple i Oprah Winfrey podpisali umowę dotyczącą wieloletniej współpracy

Apple i Oprah Winfrey podpisali umowę dotyczącą wieloletniej współpracy

Ta_Monika 17 Czerwca 2018 13:25

2 2

oprah winfrey apple

Wyścig o uwagę konsumentów trwa. Aby utrzymać się w czołówce i móc konkurować z Netflixem i Amazonem, Apple właśnie podpisało umowę dotyczącą współpracy z Oprah Winfrey. Prezenterka znana z autorskiego talk show związana jest również umową z kanałem telewizyjnym OWN, nie przeszkodziło to jednak w stworzeniu kontraktu z producentem iPhone'ów.

Apple nie opublikowało oficjalnej wiadomości, kiedy współpraca ma się rozpocząć, jednak wiadomo, że producent w planach ma kilka programów telewizyjnych oraz filmów a zatrudnienie gwiazdy formatu Oprah wiąże się z wartością dodaną w postaci doświadczenia oraz rozpoznawalności prezenterki. Nie wiadomo czy nowe treści stworzone w wyniku powyższego kontraktu będą rozpowszechniane za pomocą już istniejących kanałów np. Apple Music, czy planowane jest stworzenie w tym celu nowego medium.
Warto nadmienić, że w ubiegłym roku Apple zawarło podobne umowy m. in. z takimi osobami jak Reese Witherspoon, Kevin Durant czy Steven Spielberg. Efekty takiej współpracy mają na celu zarówno utrzymanie bazy użytkowników Apple TV, ale również przyciągniecie kolejnych, skłonnych do opłacania usług klientów a rzesza fanów Oprah należy do jednej z najliczniejszych na świecie.

Źródło tekstu: bloomberg.com, wł     
Źródło zdjęć: money.cnn.com

Dodaj do:

Tagi: netflix | apple tv | apple | amazon prime videos

w sumie: 3
 • 0

  2. ~  2018-06-17 14:31:15  host: a19-07-02.opera-mini.net

  at1 na podlaskim polu na podlaskiej drodze , sznuruje se dziewucha buty na nogdze.
  sznuruje se buty i sie oglada , czy ją jaki wacek z tyłu nie podgląda

 • 1

  3. ~  2018-06-17 15:49:54  host: 85.255.235.122

  Super program dla starych ciotek żyjących na zasiłkach.

 • 0

  11. ~g  2018-06-18 00:58:13  host: 093105132032.gdansk.vectranet.pl

  oprah spielberg i inni dno dna

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-161-49-216.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Najpopularniejsze