Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Apple: HomePod już z certyfikatem FCC

Apple: HomePod już z certyfikatem FCC

Isand 21 Stycznia 2018 23:01

1 2

homepod

HomePod miał zadebiutować jeszcze przed końcem 2017 roku. Apple'owi nie udało się zrealizować tego celu, ale premiera urządzenia jest już naprawdę bliska. Nowy produkt przeszedł certyfikację amerykańskiej FCC.
Apple zapowiedział HomePoda w czerwcu, podczas WWDC 2017. Głośnik miał kosztować 349 dolarów i pojawić się w grudniu 2017 roku. Potem termin debiutu przesunięto na pierwszy kwartał 2018 roku. Teraz urządzenie (pod numerem kodowym A1639) przeszło certyfikację FCC.

Prawdopodobnie za dwa - trzy tygodnie dojdzie zatem do prawdziwego rynkowego debiutu HomePoda. Apple chwali się, że jego produkt pokonuje Echo (Amazon) oraz Google Assistanta pod względem dźwięku. Konkurenci odbijają piłeczkę, mówiąc o doskonałej współpracy z aplikacjami i urządzeniami innych producentów. HomePod ma współgrać wyłącznie z tym... co wcześniej zatwierdzi Apple.

Źródło tekstu: phonearena, wł     

Dodaj do:

Tagi: homepod

w sumie: 1
  • 0

    1. ~Andrzej  2018-02-12 11:09:09  host: 176.10.99.200

    Dobra informacja jest też taka http://tlp.is/gcv pojawił się w Polsce w x-kom

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-224-17-157.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Najpopularniejsze

Ankieta

Najlepszy smartfon powyżej 3000 zł to:

Polecane smartfony - wakacje 2018

 

Zobacz wynik | Opinie (0)

Archiwum Ankiet