Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Apple chce zablokować sprzedaż Galaxy S III w USA

Apple chce zablokować sprzedaż Galaxy S III w USA

Q! 8 Czerwca 2012 14:07

0 0

samsung i9300 galaxy s iiiApple twierdzi, że najnowszy smartfon Samsunga, Galaxy S III, narusza co najmniej dwa jego patenty. W związku z tym firma z Cupertino chce zakazu sprzedaży najnowszej Galaktyki w USA.

Apple twierdzi, że w Galaxy S III znalazły się co najmniej dwa rozwiązania, do których Samsung nie ma prawa. Chodzi o ujednolicony sposób wyszukiwania oraz o tzw. inteligentne linki, które pozwalają np. na otworzenie odnośnika zawartego w treści wiadomości.

Naruszenie obydwu patentów zostało odkryte przez Apple w urządzeniu, który trafił na rynek brytyjski. Jednak to nie przeszkadzało firmie we wniesieniu odpowiedniego pozwu do amerykańskiego sądu.




Tymczasem Samsung odrzuca wszelkie oskarżenia i zapowiada, że premiera telefonu odbędzie się na amerykańskim rynku zgodnie z planem, czyli jeszcze w czerwcu.

Zobacz: dane techniczne i zdjęcia telefonu w katalogu.

Źródło tekstu: cellular-news     

Dodaj do:
w sumie: 56
  • 0

    43.  2012-06-08 22:37:59

    hej applefan ! Moge z toba pisac, takze o iphonie ktory dzisiaj testowalem

  • 0

    45. ~JustMe  2012-06-08 22:46:01  host: cpc6-wolv14-2-0-cust6.wolv.cable.virginmedia.com

    @42 mowisz zainwestowales w iPhone?

  • 0

    46. ~  2012-06-08 23:02:42  host: 178.183.132.209.dsl.dynamic.t-mobile.pl

    Też mam Kapitał. W skórze, złote litery.

  • 0

    47.  2012-06-09 08:51:02

    @44 ale nie każdemu musi leżeć, więc pewnie testował to czy jemu odpowiada. A tego z testu nie wyczyta. Ja mam na przykład takie przemyślenia: iPod do zabawy? Bardzo chętnie. iPhone jako telefon? Nic z tego. Nie lubię kruchych telefonów, brakuje mi BT, menadżera plików, możliwości podpięcia pod każdy komputer bez ceregieli. Niby niewiele tego, ale z powodu braku GG, Skype i normalnej przeglądarki zrezygnowałem z bardzo dobrego Samsunga Wave. Teraz wychodzę z założenia, że albo telefon spełnia wszystkie moje wymagania albo się nim nawet nie interesuje.

  • 0

    48. ~  2012-06-09 11:03:58  host: z34-01.opera-mini.net

    ciekawe kiedy apple opatentuje swoją głupotę i wrogość wobec świata smartfonów...

  • 0

    50.  2012-06-10 02:54:55

    "na otworzenie odnośnika zawartego w treści wiadomości" :o Głupotą jest wydawanie patentów na coś takiego. Tym bardziej, że nie jest to "wynalazek" Apple, a rozwiązanie powszechnie stosowane...

  • 0

    51.  2012-06-10 11:29:48

    @49 mnie jednak towarzystwo takiej dziewczyny szybko nudzi. Dziewczyna musi mieć charakterek i rozum a dopiero potem ładną buzię.

  • 0

    52.  2012-06-10 15:43:16

    @51 oj, jak by była naprawdę łatw.. ładna to byś za cholerę jej nie zostawił :]

  • 0

    53.  2012-06-10 21:16:56

    @52 tak się wydaje. Ale po czasie będziesz miał dosyć jak do urody i innych walorów przywykniesz a nie będziesz miał do kogo gęby otworzyć. Nawet pokazać się publicznie z taką potem wstyd będzie. Mój kuzyn przez to przechodził i widziałem jak się chłopina męczył po miesiącu.

  • 0

    54.  2012-06-11 09:53:00

    @53 oj tam oj tam :] Dzisiaj związek na kilka miesięcy to norma, takie czasy niestety...

  • 0

    55. ~KonsLib  2012-06-11 10:40:08  host: bxk245.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Apple jest żałosny - nigdy nie kupie niczego z od nich.

  • 0

    57. ~Gravcio  2012-06-11 14:10:35  host: biuro.obrientextiles.pl

    Kiedys nawet zastanawiałem sie nad zakupem jakiegos appla, ale kiedy przeczytałem o opatentowaniu wygladu macbooka i jego metalowej obudowy, oswiatczam: nigdy w zyciu. Japko potrafi obecnie walczyc tylko patentami, mimo ze samo podp... wiele rozwiazan z innych modeli a potem patentowali jako swoje. Dziekuje, postoje, najlepiej z dala od appla.

  • 0

    58.  2012-06-11 16:55:33

    @54 Takie ciągłe zmiany sporo kosztują jednak. Ale Ty wiesz, że my Ciągle o telefonach piszemy no nie?;)

  • 0

    59.  2012-06-12 10:19:50

    @58 telefon jest jak dziewczyna: dzwoni zawsze jak coś robisz, jak chcesz gdzieś wyjść to musi zostać i się podładować/przygotować. Jak chcesz coś zrobić to jej się nie chce, jak chcesz coś jej kupić, nawet pierdołę to musisz wydać mnóstwo kasy w markecie :]

  • 0

    60. ~gielek  2012-06-13 14:51:25  host: gl208-16.master.pl

    ibadziewie schodzi na psy, o wszystko sprawe zakladaja, a najbardziej mnie rozwalila ta aktualiacja iosa i nowosc "moziwosc odrzucenia polaczenia z wiadomoscia sms", mam sgsa+ od roku i to ma, mam w domu siemensa ktory mial juz ta opcje a ma 8 lat, le u apppplllee to oczywiscie nowosc hahahaha

  • 0

    61. ~lukasz  2012-06-14 10:59:11  host: 77-254-197-36.adsl.inetia.pl

    Nie, żeby co, ale takie funkcje miały już chyba średniowieczne telefony. Jeszcze wyjdą, że smsy i możliwość rozmów telefonicznych to jest ich wynalazek.

  • 0

    62. ~  2012-06-14 13:31:48  host: user-31-175-164-125.play-internet.pl

    Chamstwo ze strony Apple, takie blokowanie tego co chce wprowadzać Samsung powinno się skończyć tym, że klienci zwyczajnie powinni zaprzestać kupowania tego co produkuje Apple przez parę lat, skoro Apple tak pogrywa to ludzie też powinni dać wyraz temu co o tym myslą.

  • 0

    63.  2012-06-16 10:18:49

    Wkurza mnie juz ta polityka Apple walki z konkurencją. Niedługo się okaże, że wymyślili telefony komórkowe pierwsi...

  • 0

    64. ~zulugula  2012-06-16 11:54:23  host: public-gprs373174.centertel.pl

    Nadgryzione jabłko gnije juz od dawna:)

  • 0

    65. ~xxx  2012-06-18 17:35:39  host: 62.152.146.29.dsl.dynamic.t-mobile.pl

    Niedługo to już telefony innych marek nie będą miały funkcji dzwonienia i pisania SMSów. To przecież patent Appla

Dodaj swoją opinię