Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Apple chce opatentować... papierową torbę

Apple chce opatentować... papierową torbę

orson_dzi 20 Września 2016 14:02

8 13

paper bag apple Apple stara się o uzyskanie kolejnego patentu. Tym razem chodzi o... papierową torbę.






Papierowa torba, taka jak zwykła torba na zakupy... wykonana wyłącznie z papieru, z ew. wyjątkiem w postaci kleju łączącego ścianki torby. Może to przyczynić się do zmniejszenia szkodliwego wpływu na środowisko naturalne, wynikającego z produkcji, użytkowania i utylizacji torby. Torba ma składać się z właściwego pojemnika i uchwytu - dokładnie taką torbę chce opatentować Apple. Do tego ma ona być wykonana w 60% z materiałów pochodzących z recyklingu.

Można z tego wywnioskować, że Apple zależy nie na samej torbie, a bardziej na sposobie jej produkcji. Miejmy nadzieję, że przez to nie dojdzie do sytuacji, w której w Biedronce będziemy mogli kupić papierową torbę wyprodukowaną wyłącznie przez Apple.

Źródło tekstu: theregister; wł     

Dodaj do:

Tagi: paper bag | apple | torba papierowa

w sumie: 36
  • 1

    17. ~Ola  2016-09-20 14:50:57  host: 89-74-34-124.dynamic.chello.pl

    Niech Apple zapłaci podatek , jak ostatnio słychać to nie tylko w jednym kraju, a potem to może i robić papier toaletowy....

  • 2

    18.  2016-09-20 14:52:54

    Kiedy opatentuja koło?

  • 0

    19. ~abc  2016-09-20 14:55:01  host: 212.160.172.85

    Słyszałem, że Apple chce przejąć ZAIKS, który ostatnio ma problemy finansowe, w ten sposób umocnić się na polskim rynku.

  • -1

    20.  2016-09-20 15:06:51

    Znacie ten?:
    Przychodzi Tim Cook do apteki i mówi: poproszę tabletki na chciwość, tylko DUŻO DUŻO!!!

  • -7

    21. ~Hotelarz  2016-09-20 15:07:41  host: apn-46-77-172-215.dynamic.gprs.plus.pl

    Ja mam chuya opatentowanego i wszystkie laski płacą mi gruby hajs.

  • -2

    22. ~21  2016-09-20 15:23:50  host: n10-09-05.opera-mini.net

    21@ coś pieknego ten twój patent - chuy!!!!!!!! Chciałbym teź swój opatentować.

  • 1

    23. ~  2016-09-20 15:39:49  host: user-164-126-158-58.play-internet.pl

    Niech opatentują papier toaletowy.

  • 1

    24. ~Calm7  2016-09-20 15:44:40  host: n09-08-07.opera-mini.net

    Chciałbym opatentować mój ulubiony nick "Calm7"

  • 0

    25.  2016-09-20 15:55:43

    Ja własny rząd Patentowy bym chciał opatentować. Właśnie dlatego wymyśliłem nazwę bez tego "U". Jak myślicie- przejdzie to???

  • 0

    26.  2016-09-20 16:33:01

    @24: Jeśli to jest Twój nick (bo ja się pogubiłem who is who). No i na używanie tego nicka licencję sprzedawaj- pomysł SUPER.

  • 1

    27. ~Bob  2016-09-20 16:51:39  host: user-31-175-130-188.play-internet.pl

    Juz zapisalem sobie w zeszycie: "obejrzec testy toreb apple". Moze beda bend testy, na zarysowanie itd.

  • 1

    28. ~  2016-09-20 16:58:18  host: public-gprs368396.centertel.pl

    Niech głupotę opatentuja! Będą mieć monopol :D

  • 1

    29. ~  2016-09-20 17:12:48  host: aedh145.neoplus.adsl.tpnet.pl

    No i teraz niech japcokfan przylezie i broni japcoka.

  • 0

    30. ~a-go  2016-09-20 17:46:23  host: 89-76-169-234.dynamic.chello.pl

    Patent na koło już mają?

  • 0

    31.  2016-09-20 18:42:59

    Masakra ale tam mają mózgi wyprane. Zaczyna się widzę koniec ery Apple. I bardzo dobrze jak woda sodowa wali do głowy to niech giną. Patentować torbę? Ja się pytam oni to *** wymyslili? To samo było z ukradzionym patenetem Sony na ekran dotykowy.
    Niech ta firma utonie w końcu bo co oni wyprawiają nie rozwija rynku tylko go cofa o kilka lat wstecz.

  • 0

    33. ~Właściciel nicka  2016-09-20 19:40:46  host: n28-01-05.opera-mini.net

    26 frasag: nie, nie jest. Wszystkie wpisy robi na moje konto.

  • 0

    34. ~Calm7  2016-09-20 19:53:40  host: n26-01-09.opera-mini.net

    33. Twoj komentarz jest nie na temat, zgłaszam:-D

  • 0

    35. ~Calm7  2016-09-20 19:57:10  host: n26-01-09.opera-mini.net

    33. Chce cue zmusić do logowani:-D chociaż logowanie jest dla słabych ludzi..

  • 0

    36.  2016-09-20 21:58:55

    Jeśli to zrobią to Jack nie zrobi zakupów :D

  • 0

    37.  2016-09-21 11:02:53

    Jeśli iBag będzie wystarczająco wytrzymały, mógłby się sprawdzić w środkach transportu, autobusach, statkach...na wszelki wypadek gdyby za mocno trzęsło - dla pasażerów z wrażliwym żołądkiem.

Dodaj swoją opinię