Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Apple bliski zakupu Beats

Apple bliski zakupu Beats

WitekT 9 Maja 2014 08:05

4 3

Apple jest bliski zakupu za 3,2 mld dolarów Beats Electronics, spółki produkującej wysokiej klasy słuchawki i posiadającej własny serwis streamingowy - pisze Reuters powołując się na dwa źródła.




Apple w ostatnich dziesięciu latach nie dokonał przejęcia większego niż 1 mld dolarów, poza tym były to zwykle firmy programistyczne. Beats Electronics w ostatniej rundzie finansowania otrzymał od inwestorów 500 mln dolarów, co wyceniało firmę na około 1 mld dolarów.


Przypomnijmy, że wcześniej finansowo w Beats Electronics zaangażowane było HTC, jednak tajwański producent smartfonów finalnie wycofał się z inwestycji i sprzedał posiadane 50,1% udziałów.


Zobacz: Partnerstwo HTC i Beats Audio wkrótce się skończy?

Źródło tekstu: Reurters, wł     

Dodaj do:

Tagi: apple | beats audio

w sumie: 63
  • Ten komentarz został ukryty.

    1

    48. ~  2014-05-09 14:11:58  host: public-gprs497632.centertel.pl

    http://forum.mp3store.pl/topic/109546-dlaczego-polska-to-nie-usa-a-beats-to-kiepskie-sluchawki/

  • Ten komentarz został ukryty.

    2

    49.  2014-05-09 14:12:26

    Ja w ogóle nie wiem z kim Wy dyskutujecie :))

  • Ten komentarz został ukryty.

    -5

    50.  2014-05-09 14:25:51

    @45 BA jest cenne ze względu na serwis streamingu muzyki. Pal licho te słuchawki. Na to teraz jest rynek stąd zainteresowanie Apple BA bo mają już do kompletu iTunes i iRadio.

  • Ten komentarz został ukryty.

    -5

    51.  2014-05-09 14:26:20

    @43 a co Ty takiego wnosisz do dyskusji oprócz obrażania mojej osoby?

  • Ten komentarz został ukryty.

    4

    52.  2014-05-09 14:33:29

    może zrobimy ankietę z petycją o usunięcie z forum? :p

  • Ten komentarz został ukryty.

    -5

    53.  2014-05-09 14:41:32

    @52 jestem za. W pierwszej kolejności wszystkich obrażających i wyzywających innych, a potem tych co piszą nie na temat.

  • Ten komentarz został ukryty.

    1

    54.  2014-05-09 14:46:29

    Przepraszam za offtop - przeczytałem właśnie wszystkie posty applefan z tego newsa, i choć wyraża się czasem jak psychofan apple (przepraszam, jeśli cię uraziłem), i jest bardzo mało obiektywny, to daje argumenty, pizze na temat i nie obraża innych. Rzeczywiście apple stać kupić BA, robią uznane sprzęty do muzyki, nie wiem czego się czepiacie.

  • Ten komentarz został ukryty.

    2

    55.  2014-05-09 14:52:01

    @52 moj glos masz :) @54 poczytaj sobie wiecej wpisow z innych newsow.

  • Ten komentarz został ukryty.

    1

    56.  2014-05-09 14:53:22

    Chłopcy z Nju Jorku ze złotymi łańcuchami na szyjach widzą jedno - kasę ;-) i dla kasy "zrobił" markę, i dla kasy ją sprzedaje. A ludzie są od tego, żeby mu płacić - i tyle.

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    57.  2014-05-09 15:06:31

    Mila89 - nie widzę problemu, masz takie samo premium, więc tak samo go zbanuj w komentach. Proste. Co do innych, że się odnoszą.. cóż, to i tak jest lepsze niż te jego smuty. Tyle w temacie - vonski ma rację ^^

  • Ten komentarz został ukryty.

    2

    58.  2014-05-09 15:10:54

    #54 @bogie: w takim razie mało czytałeś. Radzę restrospekcję ;) Co do Beats Audio - jakość/cena jest PO-RA-ŻA-JĄ-CO niska, ciężko traktować tą firmę poważnie. Parokrotnie tańsze produkty konkurencji brzmią lepiej, ale za "b" się płaci.. :) Nie twierdzę, że nie mają dobrych produktów, ale jakoś wydawanie paru tysięcy zł za produkt warty paręset nie ma dla mnie totalnie żadnego sensu. Ale może ja jakiś dziwny jestem ;)

  • Ten komentarz został ukryty.

    -1

    59.  2014-05-09 15:30:18

    @PLANET problem w tym, że nadal widzę jego komentarze mimo blokady. A jak najeżdżam na jego nick to mam opcję "odblokuj". :(

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    60.  2014-05-09 15:39:44

    Ctrl+F5, ewentualnie wyczyść ciastka. U mnie działało też jakoś chaotycznie, ale teraz zawsze działa. W zasadzie powinno to działać bez zabawy z opcjami blokowania (tj. menu pokaż/ukryj opinie oraz włącz blokowanie).

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    61.  2014-05-09 17:06:12

    @Maniiiek: a masz pod niusem zaznaczone: Ukryj ukryte komentarze?

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    62.  2014-05-09 20:12:10

    @vonski wielkie dzięki! O to chodziło!

  • Ten komentarz został ukryty.

    1

    63. ~domin95  2014-05-09 20:36:03  host: abhm219.neoplus.adsl.tpnet.pl

    O to teraz będzie się płacić za dwa znaczki :)

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    64.  2014-05-09 21:00:47

    Według mnie Apple kupuje BA z kilku powodów: marka ( z całą jej pseudo renomą), sprzęt/patenty, serwis streamingowy. Przy czym serwis nie dla tego,że jest duży tylko zapewne menadżerom wyszło, że podbiera im klientów i duży potencjał wzrostu. Podejrzewam, że po przejęciu serwis zamieni się w podstronę iTunes i po maksymalnie 4 latach zniknie wchłonięty przez usługi Apple. Tym samym kolejny konkurent zniknie nim miał szansę zagrozić pozycji ogryzka.

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    65.  2014-05-09 21:22:31

    Oczywiście, że apple stać! BA to także patenty, chociażby reklamowanie zaawansowanej technologi przetwarzania dzwieku w nowym iphonie :P Osobiście jeśli chodzi o porzadny sprzęt audio to wolę produkty superlux,sound magica czy beyerdynamic od beats audio.
    PS jak odkryć ukryte komentarze ?

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    66.  2014-05-11 11:28:43

    Beats audio to tak naprawdę marketing. Sennheiser HD 219 gra znacznie lepiej od Beats Audi Solo, które zamiast 300 zł jak Sennheiser kosztują 600 zł. Z resztą na GSM Arena są testy Beats Audio vs Wolfson czy inne układy. Beats Audio grają bardzo dobrze, ale nie są warte swojej ceny. Tak samo w laptopach Harman/Kardon sprawdza się lepiej od Beats Audio

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    67. ~Kuzyn1920  2014-05-13 12:40:13  host: 92.60.132.22

    65@ nieodkryjesz, to trolowanie przez spamera.

Dodaj swoją opinię