Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Aplikacja pogodowa i monitorująca pamięć RAM za darmo w sklepie Google Play

Aplikacja pogodowa i monitorująca pamięć RAM za darmo w sklepie Google Play

Koala 10 Kwietnia 2017 18:45

7 8

apki

Jeszcze przez około 6 dni od czasu tej publikacji możecie pobrać za darmo aplikację pogodową Pogoda Na Żywo, której regularna cena wynosi 7,99 złotych i aplikację Memory Notification Pro, pokazującą zużycie pamięci RAM urządzenia, której cena poza promocją wynosi 8,79 złotych.

Pogoda Na Żywo to aplikacja pokazująca prognozy pogody dla zadanych przez użytkownika miejsc na całym świeci. Jest ona bardzo bogata graficznie. Możemy między innymi ustawiać format daty, jednostki temperatury, ciśnienia i śledzenie lokalizacji, a także wybrać jedną z czterech opcji wyglądu głównego panelu powiadomień. Ponadto aplikacja oferuje wersję dla smartwatchy pracujących w oparciu o system Android Wear, takich jak Moto 360 czy LG G Watch.

Memory Notification Pro jest prostą aplikacją pokazującą, w górnym pasku powiadomień systemu Android, ilość zużytej lub wolnej pamięci RAM urządzenia na którym jest zainstalowana. Umożliwia ona ponadto ustawienie czasu odświeżania danych o pamięci - od 1 do 20 sekund.




Aplikacje można pobrać ze sklepu z aplikacjami Google.

apki

Zobacz: inne filmy z kategorii

Źródło tekstu: wł     
Źródło zdjęć:

Dodaj do:

Tagi: google play | aplikacje | android

w sumie: 26
  • -1

    7.  2017-04-10 19:19:09

    @6 dzięki poprawione

  • 2

    8. ~~  2017-04-10 19:39:11  host: ddf189.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Przepraszam a na co komu monitor pamięci RAM? Przecież system zarząca tą pamięcią i zwalnia w razie potrzeby.

  • -1

    9.  2017-04-10 19:53:49

    @8 żebyś widział na żywo ile masz wolnego lub ile masz zajętego RAM-u, niektórzy lubią to wiedzieć

  • 0

    10. ~Nick  2017-04-10 19:55:59  host: 213-216-83-228.static.ip.netia.com.pl

    Gdzie pochwała dla autora tekstu?

  • 0

    11. ~~  2017-04-10 19:58:32  host: ddf189.neoplus.adsl.tpnet.pl

    @9 Mi na każdym custom romie typu AOSP czy LineageOS pokazuje podczas podgladu ostatnio uruchomionych RAM.

  • 0

    12.  2017-04-10 20:26:28

    Ja nie instaluję tego, bo u mnie i tak ram jest na stałym poziomie.
    Niskim poziomie, hehe

  • 1

    13. ~  2017-04-10 21:23:38  host: 207.244.77.174

    Użyteczność bliska zeru i oni jeszcze za to chcą kasę (pomijam aktualną promocję)? Ale jaja!

  • 0

    14. ~  2017-04-11 05:18:14  host: public-gprs350633.centertel.pl

    Na smartfonach z Androidem i ramem 1 GB to się czuje brak RAMu. Nie trzeba się gapić w cyferki. Nawet na tych z 2GB ramu często czuć, ze przymula. Nie to co Windows 10 Mobile i Lumia 950XL. 5 aplikacji w tle, a tu dalej śmiga wszystko, ze palce nie nadążają :)

  • 0

    15. ~@14  2017-04-11 07:35:34  host: apn-31-2-80-131.dynamic.gprs.plus.pl

    Jak na każdej Lumii :)

  • 0

    16.  2017-04-11 07:54:47

    To niby nie ten wątek, ale Kolega wspomniał Lumię- mam tylko 535 DUAL- 1 GB ramu- dopiero 3 dni temu zmieniłem W8.1 na W10 bo wcześniej się bałem że coś będzie szwankować. Trzeba było kilka apek pobrać od nowa, skonfigurować co-nieco, ale wszystko pięknie działa. Na moje skromne potrzeby to super telefon i szkoda że porzucili tę markę. Ale wciąż mam nadzieję że ktoś to kiedyś odkupi i dalej pociągnie.

  • 0

    17. ~  2017-04-11 08:24:49  host: user-94-254-163-250.play-internet.pl

    @16, chyba szybciej wrócisz do win8.1 niż Ci się wydaje ;) Też zrobiłem aktualizację i poza tym, że bateria zdecydowanie krócej trzyma, to różnic nie widzę

  • 0

    18.  2017-04-11 08:49:28

    @16 Markę może ktoś odkupi (jak HMD Nokię), ale nie spodziewaj się, że MS odda Windows Mobile w obce ręce. Pewnie krzykną taką kasę za licencję na system, że nowemu nabywcy szybko się odechce telefonów z WM i zrobi Lumie z androidem... Piekło zamarznie. :)

  • 0

    19. ~jerry  2017-04-11 09:15:16  host: 80.50.127.22

    Wymagania
    Zdjęcia, multimedia i pliki
    Używa co najmniej jednego z tych rodzajów danych: pliki na urządzeniu (zdjęcia, filmy i pliki audio), pamięć zewnętrzna urządzenia

  • 0

    20. ~f0rce  2017-04-11 09:59:41  host: x775.bremultibank.com.pl

    Wcześniej kosztowała 0,79 zł :)

  • 0

    21. ~ziutasek  2017-04-11 10:00:52  host: bjz6.neoplus.adsl.tpnet.pl

    @3. ~Nik to zależy czy jesteś staroświecko myślący i sprawdzasz jak jest w realu czy nowocześnie bezmyślny i sprawdzasz jak jest w telefonie ...

  • 0

    22. ~  2017-04-11 10:47:14  host: 91-222-161-2.wmc-si.pl

    Ale po co komu ta apka skoro przeważnie smartfon ma już fabrycznie zainstalowaną apkę pogodową?

  • 0

    23. ~Ater  2017-04-11 13:04:32  host: public-gprs398828.centertel.pl

    Podoba mi się wciąż mój Note4. 915 MB wolnych przy dużym obciążeniu :-) Po co zmieniać telefon zatem...

  • 0

    24. ~  2017-04-11 14:19:37  host: 185.137.17.75

    a CZYM różni się własnie ta aplikacja od innych DARMOWYCH?

  • 0

    25.  2017-04-11 21:31:28

    @22: owszem, smartfon z reguły ma aplikację pogodową, tylko niekoniecznie odpowiadającą klientowi. Albo jak smartfon jest leciwy, to wsparcie dla aplikacji mogło się już dawno skończyć. Ja sobie z zadowoleniem wgrałem "pogodę" o której mowa w artykule, zastępując fabryczną.

  • 0

    26. ~  2017-04-13 07:13:25  host: host-176-221-123-98.dynamic.mm.pl

    Pogodowa jest ok, sprawdzę, ale nie rozumiem po jaką cholerę komuś ciągle wisząca w notyfikacjach informacja o pamięci. Może jeszcze taktowanie procesora, temperatura, położenie GPS i wilgotność powietrza?

Dodaj swoją opinię