Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Aplikacja Play24 pozwala teraz opłacać rachunki za telefon

Aplikacja Play24 pozwala teraz opłacać rachunki za telefon

msnet 28 Września 2017 17:11

4 4

play24 platnosci

Płatność bezpośrednio z aplikacji Play24 to kolejny sposób, w jaki możemy opłacić faktury za usługi w sieci Play.




Nowa opcja płatności to wyjście naprzeciw tym, którzy cenią sobie wygodę. Zyskujemy komfort, ponieważ nie musimy wypełniać pól z numerem konta lub tytułem przelewu, ale musimy liczyć się z koniecznością zapłaty prowizji w wysokości 1 zł.

Wiem, że niektórzy napiszą, że prowizja totalnie skreśla tę metodę płatności, ale ja tak nie uważam. Dajemy Wam szeroki wachlarz opcji, wśród których są oczywiście takie, przy których nie poniesiecie ani grosza dodatkowego wydatku. Tak, żeby każdy mógł skorzystać z tego, co bardziej mu odpowiada - czytamy na blogu rzecznika sieci Play.

Źródło tekstu: Play     

Dodaj do:

Tagi: play24 | play

w sumie: 13
  • 4

    1. ~xoxox  2017-09-28 17:13:10  host: user-94-254-135-39.play-internet.pl

    to ja już wolę wypełnić te pola i nie płacić prowizji ;)

  • 2

    2. ~Dario  2017-09-28 17:55:49  host: user-94-254-140-226.play-internet.pl

    Kiedyś było 50gr....A jak podnieśli opłatę na 1pln to nawet nie poinformowali klientów....

  • 0

    3.  2017-09-28 18:13:29

    A news o nowej aplikacji a2mobile dalej przerasta redakcję.
    Ten o Play jest oczywiście bardzo ważny

  • -1

    4.  2017-09-28 18:28:39

    Z usług Pleja jednak kilka osób więcej korzysta niż z usług a2mobile ;-)

  • 1

    5. ~Buli  2017-09-28 18:42:03  host: 178.43.234.108.ipv4.supernova.orange.pl

    1 zł za co? Firma udostępniająca Playowi tę funkcjonalność, po prostu na łeb upadła.

    A tak poza tym , to Play ciągle grzebie w tym Play24, jakby nie mieli tam nic innego do roboty. Sęk w tym, że przekłada się to na częste awarie i bugi. Zróbcie więc w końcu Play24 raz a dobrze, a potem trzymajcie proszę łapy z daleka! ...

  • 0

    6.  2017-09-28 19:00:07

    WLO, ale jesteś uparty w temacie tej aplikacji dla a2mobile.

  • 0

    7.  2017-09-28 19:27:55

    Co Z tego, że jest możliwość, skoro możliwość nie działa? Dzisiaj dwukrotnie podchodziłem do płatności przez tą aplikację, dwa razy wpisałem kod blik z aplikacji mojego banku, kliknąłem płacę i dostałem informację, że dziękują za płatność. Fajnie, że mi dziękują tylko za co? W aplikacji banku powinno pokazać się potwierdzenie i informacja, że płacę a nic takiego nie było. Oczywiście płatności nie przeszły, zostały anulowane.

  • 0

    8.  2017-09-28 20:05:16

    wlo: z usług Play to wiele, wiele, wiele więcej osób korzysta niż z a2mobile. Ale zwróć uwagę, że aplikacja umożliwia zapłacenie za abonament. A kto z abonamentu korzysta? No tylko idiota jakiś. A idiotów , którzy płacą "złodziejowi" co miesiąc co darmo na kartę może być jest bardzo mało. Myślę, że jest ich nawet mniej, tych idiotów znaczy się z abonamentami niż klientów a2mobile. To takie moje luźne przemyślenia

  • 0

    9.  2017-09-28 20:09:23

    Prowizja 1 zł, ale płatność za fakturę dociera do P4 Play natychmiastowo.

  • 0

    10.  2017-09-28 20:44:34

    A kiedy napiszecie o a2mobile?
    O pierdołach plejowych to piszecie.

  • 0

    11. ~  2017-09-28 20:44:53  host: public-gprs352749.centertel.pl

    Jaka kryptoreklama Androida w tym artykule na zrzutach. No tak w Satkurierze uzywanie iPhona to majątek bo tacy biedni.

  • 0

    12.  2017-09-28 20:46:13

    Karlos, zawsze można wysłać szybki przelew a nawet jeśli się ich nie ma to i tak nie ma znaczenia czy pieniadze dotrą teraz czy chocby jutro. Chyba że komus zablokują telefon za niepłacenie ale takich ludzi jest napewno mniej niż uzytkowników a2mobile.

  • 0

    13. ~ciepły zenek  2017-09-28 20:52:50  host: 31.187.77.11

    ta aplikacja chyba tylko dla cieplasów.

Dodaj swoją opinię