Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Aplikacja Play24 dostępna dla Windows Phone

Aplikacja Play24 dostępna dla Windows Phone

sirmark 7 Kwietnia 2014 09:14

5 5

play24 wp Play udostępnił aplikację Play24 dla telefonów z systemem Windows Phone.




Funkcjonalnie aplikacja nie odbiega od wersji na Androida (nowa na iOS pojawi się wkrótce). Oznacza to, że po jej zainstalowaniu można:

  • kontrolować stan konta,
  • sprawdzać saldo i wartość ostatnich faktur,
  • włączać i wyłączać usługi dodatkowe,
  • zobaczyć historię połączeń wraz z informacją o ich koszcie,
  • przełączać się między wszystkimi numerami podpiętymi do konta,
  • dodatkowo użytkownicy numerów prepaid mogą szybko doładować konto.
W procesie przygotowania aplikacji bardzo dużą rolę odegrali testerzy. Ponad 50 osób przetestowało aplikację na 25 różnych modelach telefonów. Jak twierdzi rzecznik Play, dzięki testerom udało się wyeliminować krytyczne błędy oraz poprawić jakość wizualną samej aplikacji. Dodatkowo operator otrzymał mnóstwo pomysłów i propozycji usprawnień, które zostały dopisane do listy rozwojowej.


Aplikacja dostępna jest w Sklepie Windows Phone.

Źródło tekstu: Play, wł     

Dodaj do:

Tagi: play | play24

w sumie: 19
  • Ten komentarz został ukryty.

    -1

    1. ~Miguel  2014-04-07 09:28:38  host: 89-76-108-212.dynamic.chello.pl

    No nie wierzę, aplikacja na windowsa wcześniej przed iOS.
    To się dzieje :-)

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    2.  2014-04-07 09:29:21

    @sirmark tu jest jakiś błąd w newsie, bo na iOS ta aplikacja jest od dawna (chyba na iOS powstała jako pierwsza jeszcze przed Androidem - ale za to głowy nie dam): https://itunes.apple.com/pl/app/play24/id498473583?mt=8

  • Ten komentarz został ukryty.

    1

    3.  2014-04-07 09:33:17

    Sprawdziłem na AppStore teraz i w historii aplikacji pierwsza wersja to 0.93 z dnia 2012-03-14 czyli ponad 2 lata temu już była...

  • Ten komentarz został ukryty.

    1

    4.  2014-04-07 09:33:46

    @2 to chodzi o funkcjonalność :) Biorąc pod uwagę co może użytkownik Play24 to najwięcej może na iOS, trochę mniej na Androidzie a na WP niby to samo co na Androidzie ale jednak mniej :) O taki urok WP, choć nie powiem system bardzo fajnie zoptymalizowany.

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    5.  2014-04-07 09:37:37

    @4 to ciekawe ze na takim otwartym Androidzie uzytkownik iOS moze wiecej. Czyzby nawet taki Play bardziej dopracowal aplikacje dla niby niszowego w PL iOS niz masowego Androida?

  • Ten komentarz został ukryty.

    1

    6. ~Max  2014-04-07 09:47:47  host: 213-186-79-226.ip.netia.com.pl

    Sprawdzałem - nie ma. Jest jedynie nieoficjalna apka http://www.windowsphone.com/pl-pl/search?q=play24

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    7. ~Max  2014-04-07 09:54:04  host: 213-186-79-226.ip.netia.com.pl

    No dobra, dotarłem tam poprzez kod QR na stronie http://nokiawindowsphone.pl/play24-windows-phone . Na moim Samsungu Activ S 0 GT-I8750 z Windows Phone 8.0 nie chce się zainstalować "this app in not available for this device".

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    8. ~janek ze spychowa  2014-04-07 09:56:47  host: 83.220.116.173.umts.static.t-mobile.pl

    Moze opiszcie jak działaja sieci i internet ;) orange i t-mobile prepaid internet=dno to samo w abonamencie dziala idealnie :) Zazwyczaj człowiek na kartę wyda więcej na internet niż abonamentowiec i co ma? drogo i do bani. Meczący jest ten play, ile można czytać takie bzdety, jak by wydali jakąs super aplikacje np do udostępniania internetu ze smartfona to jeszcze. PS adresy IP widoczne w komentach powinny być częściowo zakropkowane, nie wolno udostępniać takich danych publicznie, jak będe miał ddosa czy włam to kto za to beknie? Udostępnianie posiadanych danych jest bowiem karalne.

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    9. ~Kamil  2014-04-07 09:59:20  host: srv-isp.danex.net.pl

    Mnie zawsze śmieszą te kwoty które są pokazywane na przykładowych aplikacjach tego typu. Aplikacja do telefonu 100zł. Ja mam aktualnie 16zł na koncie i starczy mi spokojnie do połowy maja (Play 3w1) aplikacja banku 30 000 :-). Niedawno w TV mówili że prawie 70% ludzi nie oszczędza a oni tutaj wyskakują z takimi kwotami.

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    10. ~janek ze spychowa  2014-04-07 10:01:49  host: 83.220.116.173.umts.static.t-mobile.pl

    Napisałem już tutaj :) http://www.giodo.gov.pl/1520108/id_art/4004/

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    11. ~  2014-04-07 10:02:27  host: apn-46-76-92-234.dynamic.gprs.plus.pl

    Rychło w czas...

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    12.  2014-04-07 10:15:36

    iCzłowiek znowu wychwala pod niebiosa swój iOS. Że na jego smart był pierwszy. A jakie to ma znaczenie?

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    13. ~bbbb  2014-04-07 10:26:41  host: 193.201.36.34

    @2 - nie doczytałeś - chodzi o NOWĄ wersje aplikacji :-)

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    14.  2014-04-07 10:40:28

    @13 ale przecież w dostępnej aplikacji na iOS wszystko to co jest opisane w newsie można od dawna robić więc gdzie tu te nowości, chyba, że dla o dwa lata zapóźnionego WP?

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    15.  2014-04-07 10:40:43

    12- tutaj to norma chwalenie się, zobacz ja jestem lepszy, nie korzystam z takich aplikacji, ale niech się rozwijają i tak trzymać.

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    16. ~  2014-04-07 11:13:37  host: 85.219.163.130

    @2 nie wprowadzaj ludzi w błąd na ios jeszcze nowa nie wyszła

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    17. ~rough  2014-04-07 14:03:57  host: 89-77-236-210.dynamic.chello.pl

    @4 - hehe taaa, taki urok WP że aplikacje na ten system wychodzą z 2-letnim opóźnieniem... że wielu aplikacji w ogóle nie ma na WP... że jak wyszła nowa duża aktualizacja na WP z 7 na 8, to użytkownicy WP7 zostali na lodzie bez możliwości aktualizacji systemu do WP8 nawet jeśli swój telefon kupili tydzień przed ogłoszeniem WP8 - za sam fakt takiego potraktowania swoich płacących klientów z buta dla mnie ten system jest przekreślony, Microsoft jest JEDYNĄ firmą w historii która zrobiła coś takiego klientom... że w języku polskim nie działają praktycznie żadne funkcje i nie mówie tylko o głosowych... długo by jeszcze wymieniać. Dlatego JEDYNYM powodem dla którego ktoś w ogóle kupuje telefon z tym beznadziejnym systemem, jest niska cena w abonamentach u operatorów, dlatego też w biednej Polsce, gdzie standard życia jest najniższy w UE (poza Bułgarią i Rumunią) WP ma 20% udziału, a na bogatym zachodzie gdzie Polacy uciekają za pracą (zeszłym roku uciekło kolejne pół miliona) i gdzie cena nie jest głównym czynnikiem wyboru telefonu - poniżej 5%

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    18. ~rough  2014-04-07 14:05:11  host: 89-77-236-210.dynamic.chello.pl

    @16 - co za brednie! na iOS ta aplikacja była od samego początku

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    19. ~Nick  2014-04-07 14:36:52  host: 31.133.22.3

    Bardzo dobra apka, korzystałem jak byłem w Play, a teraz w Plusie mi brakuje czegoś podobnego :(

Dodaj swoją opinię