Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Aplikacja Nokia MatchMaker

Aplikacja Nokia MatchMaker

sirmark 23 Stycznia 2006 18:01

0 0

Nokia udostępniła nową aplikacje Nokia Matchmaker dostępną na stronie www.nokia.com.pl, dzięki której można w prosty i bardzo szybki sposób dowiedzieć się, jaki telefon z oferty firmy najbardziej do nas pasuje. Zadaniem aplikacji jest pomoc w wyborze najlepszego modelu dla danego użytkownika z pośród bardzo szerokiej oferty telefonów Nokia.




Nokia MatchMaker jest projektem pilotażowym przygotowanym przez firmę globalnie, a Polska jest pierwszym krajem, w którym program ten został wdrożony. Podstawą działania programu jest 10 pytań zawierających informacje zarówno o wyglądzie jak i funkcjach telefonu. Po podaniu odpowiedzi aplikacja wskazuje 2 modele telefonów najlepiej spełniające kryteria użytkownika oraz podaje adresy sklepów, w których można je kupić.

Źródło tekstu: Nokia     

Dodaj do:
w sumie: 13
  • 0

    1. ~Longman  2006-01-23 18:11:50  host: exf131.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Ja przed chwilą wypróbowałem program i wyszło mi, że najlepszy byłby Panasonic SA7 ;-)

  • 0

    2. ~3m  2006-01-23 18:11:56  host: host-217-172-237-37.gdynia.mm.pl

    Tragedia:)Telefon do dobrej jakości zdjęć i słuchania muzyki-Nokia 6230, bez i!!!Miejmy nadzieję, że finalna wersja będzie działała sprawniej.

  • 0

    3. ~Art  2006-01-23 18:33:45  host: 195.85.229.2

    Ja używam 6230i i wyszło mi, że powinienem mieć 6230 lub 6822. Spoko.

  • 0

    4.  2006-01-23 18:42:45

    LOL!!!

  • 0

    5. ~jo  2006-01-23 19:13:12  host: bzc242.internetdsl.tpnet.pl

    a mi wyszło że powinienem miec nokie 6230 i 6810 a wybrałem radio skromny wygląd aparat i takie tam głupoty ale mi bardziej by odpowiadał 6610i zamiast 6810

  • 0

    6.  2006-01-23 19:38:33

    a mi wyszło 6270 i n70... Hmmm po moich odpowiedziach spodziewałem sie raczej 7270 lub np 6111 !!

  • 0

    7.  2006-01-23 19:52:37

    a mi wyszlo..6260 i 6270... ale przeciez wiem ze idealnym rozwiazaniem byl by SE K750i :D

  • 0

    8. ~ththaeha  2006-01-23 20:11:03  host: evz156.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Wybrałem prawie same opcje "minimalne" (bo telefon ma być do rozmów i smsów),zasięg tylko u tego samego operatora itp, a wyszło mi że potrzebuje telefonu 3G:)

  • 0

    9. ~wicio  2006-01-23 20:46:16  host: aik250.internetdsl.tpnet.pl

    a ja chcialem z blutem i radiem bez aparatu, kamerki wideo, mp3 i mi wyszla nokia 6270(karty, 2.0mpx, mp3) no i jeszcze 6810 i ten by byl jeszcze w miare ale ta 7260 to mnie zaskoczyli. Ogólnie bez synsu:P

  • 0

    10.  2006-01-23 21:42:01

    srednio udany produkt... Jakos nie trafil w moje gusta...

  • 0

    11. ~golota  2006-01-23 22:21:29  host: chn170.neoplus.adsl.tpnet.pl

    a mi wyszlo tak jak powinno, n 70 albo n90 a mam 6680 takze jest git;]

  • 0

    12.  2006-01-23 23:07:36

    też jestem zdania że nie dokońca im ten programik wyszedł no ale może troszke poćwiczą i będzie lepiej. Ale czego można się spodziewać po nokii, wszystko robią pod publikę zdecydowanie wole SE:)

  • 0

    13. ~  2006-01-23 23:21:05  host: ip-127.system-net.pl

    mam nokie n70 i wszyslo ze musze miec nokie n70... trudno bede musial z tym zyc:P

Dodaj swoją opinię