Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Aplikacja Mój T-Mobile już dostępna

Aplikacja Mój T-Mobile już dostępna

orson_dzi 9 Grudnia 2015 11:41

7 3

T-Mobile wprowadza nową aplikacje do samodzielnego zarządzania kontem - Mój T-Mobile.



Sprawdzenie bieżących kosztów, ilości minut danych w pakiecie, kupienie pakietu w roamingu, czy doładowanie konta prepaid możliwe będzie jednym kliknięciem w telefonie. To nie wszystkie funkcjonalności nowej aplikacji. Klienci mają również dostęp do wyciągu za ostatnią fakturę czy aktualnych bilingów. Aplikacja pozwala też na zarządzanie dodatkowymi pakietami i ustawianie limitu wydatków na Internet w roamingu.




Mój T-Mobile zastąpi dostępną teraz aplikację MiBOA. Użytkownicy urządzeń z systemem operacyjnym Android zostaną automatycznie powiadomieni o oczekującej aktualizacji w ciągu kilku dni. Klienci mają możliwość samodzielnej instalacji Mój T-Mobile przez sklep Google Play. Dla urządzeń z systemami operacyjnymi iOS i Windows nowa aplikacja zostanie udostępniona w przeciągu kilku tygodni.

Aplikacja skierowana jest do wszystkich abonentów i użytkowników taryf MIX, T-Mobile na Kartę i Heyah. Do obecnie dostępnej aplikacji MiBOA w każdym miesiącu regularnie loguje się nieco ponad 300 tysięcy użytkowników, realizując ponad 14 milionów sesji.

Źródło tekstu: T-Mobile     

Dodaj do:

Tagi: mój t-mobile | t-mobile

w sumie: 37
  • 0

    21.  2015-12-09 13:35:15

    @17, a ja notorycznie miałem problemy z MIBOA, ale akurat to był taki okres w T, że nic nie działało.

  • 1

    22. ~Adolf  2015-12-09 13:45:35  host: 157.25.200.228

    ile kosztuje włączenie 8 gr ?

  • 1

    23. ~jarko  2015-12-09 13:53:42  host: 188.146.67.9.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

    W Windows Phone po aktualizacji sprzed roku apliakacja w ogóle nie obsługuje numerów na kartę wiec bylo to żenujące, Musiałem logować sie przez przegladarke... Wiec czekam na nowa apke z nadzieja, ze bedzie tak dobra jak Moj Orange, której używam do obslugi karty w Orange (Mam DualSim)

  • 0

    24. ~Benek  2015-12-09 13:56:37  host: 169-174-89-113.fenix.katowice.pl

    Apka jak ta lala
    Kliknąłem Internet i oferta mnie powaliła
    50MB za 5 zł
    500MB za 12 zł

  • -2

    25. ~jarko  2015-12-09 13:58:20  host: 188.146.67.9.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

    @24 Masz starą taryfę ;)

  • -1

    26.  2015-12-09 14:35:07

    Potwierdzam, chodził bardzo ładnie, jest przejrzysta i fajna wizualnie.

  • 2

    27. ~  2015-12-09 15:50:29  host: 101.90.254.172

    T-Mobile wprowadza nową aplikacje do samodzielnego zarządzania kontem - Mój T-Mobile. - ile tych aplikacji, pytam grzecznie?

  • 2

    28.  2015-12-09 15:54:01

    T-Mobile to trup(przynajmniej pre-paid).

  • -2

    29. ~  2015-12-09 16:12:37  host: 188.146.68.239.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

    korzystam z T-Mobile (z prepaid też), nie widzę by to był trup, wręcz przeciwnie widzę że się rozwija i cały czas zmienia na lepsze (choćby robiąc taką apkę jak dziś prezentują). @Benuś zmień taryfę, bo za 10 zł to możesz mieć i 3GB w prepaid T. @27 czepianie się telepolis, ze nie zrobiło literki ę w artykule, no już nie przesadzaj i nie bądź takim purystą językowym ;)

  • 0

    30.  2015-12-09 16:47:43

    No i apka zrobiła się bardzo fajna, jest bardzo duża różnica pomiędzy mIboa, ale jak najbardziej na plus.

  • -1

    31.  2015-12-09 17:03:18

    Apka to nie wszystko jeśli teraz miałbym super zasięg Networks u mnie to zapewne bym poleciał w stronę Orange, bo mają lepszą ofertę w pre-paid.

  • 0

    32. ~tdebile  2015-12-09 19:34:20  host: 188.146.8.78.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

    UWAGA! tdebile wyłączyło "przeterminowane" karty czyli po terminie przychodzących - 8 lub dziś 9 grudnia. Informowali o tym w listopadzie za pomocą sms. Pewnie kilkaset nieużywanych kart poszło do kasacji, posprawdzajcie w szufladach, jeśli się nie logują do kosza albo na pamiątkę ;)

  • 0

    33. ~tdebile  2015-12-09 19:35:47  host: 188.146.8.78.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

    cd. popr. oczywiście kilkaset tysięcy kart pre-paid "na kartę" poszło na przemiał.

  • -1

    34.  2015-12-09 20:32:34

    Apka naprawdę fajna w porównaniu do beznadziejnego MiBOA jest elegancko :)

  • 0

    35.  2015-12-09 21:31:57

    Bardzo dobra aplikacja - przejrzysta i logiczna. Można korzystać z wi-fi, a i tak uzyskamy dostęp do numeru, którego karta znajduje się w telefonie. Ładnie przedstawiono w poszczególnych podgrupach wszelkie dostępne usługi obniżające koszty połączeń, esemesów i pakietów internetowych. Nie znalazłem natomiast opcji blokady zgód marketingowych, które były dostępne w pierwszej odsłonie itak-tak. Ale ogólnie spory krok do przodu w porównaniu z kulawym miboa.

  • 0

    36. ~  2015-12-10 06:36:44  host: n11-03-01.opera-mini.net

    jak udostępnią w przeciągu to może być katar ;)

  • 0

    37.  2015-12-10 08:34:33

    @32 No to chyba dobrze nie? Uwidoczni się ile jest kart aktywnych w T-M.

  • 0

    38. ~  2015-12-10 13:03:39  host: aeek143.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Nie ma co narzekać, zmieniają się, wprowadzają nową oferty, udogodnienia. Tak to działa.

  • 0

    39.  2015-12-11 15:51:59

    O, komuś się nie spodobało, że mi MiBOA działało poprawnie. Dla odmiany, z nową aplikacją mam PROBLEM. Pół dnia dawała "kod błędu 1" i brak możliwości logowania; wskazanie graficzne pozostałych MB i tak jest nieprawidłowe (wg aplikacji ćwierć z 3 GB to 1,5 GB) a także nie widzę opcji zmiany... opcji w taryfie Frii (SMS/RWK itd). Dla mnie zmiany na minus.

  • 0

    40. ~Zbyszek  2016-01-04 13:54:21  host: 188.146.10.217.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

    @20 T-Mobile wypuściło aktualizację i już apka działa na tabletach.

Dodaj swoją opinię