Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Aplikacja BZWBK24 mobile już dostępna

Aplikacja BZWBK24 mobile już dostępna

LuiN 19 Września 2011 10:40

0 0

BZWBK udostępnił bezpłatną aplikację do zarządzania rachunkami bankowymi, w wersji na 5 popularnych platform mobilnych: iOS, Android, BlackBerry, Symbian i Windows Mobile.






Serwis bankowości mobilnej BZWBK24 umożliwia między innymi: wykonywanie przelewów na rachunki własne oraz zdefiniowane rachunki obce, spłatę karty kredytowej, zakładanie lokat czy podgląd informacji dotyczących rachunków.

Aplikację pobrać można pod tym adresem. Dla tych, którzy nie posiadają smartfonu lub nie czują potrzeby instalowania dedykowanej aplikacji, dostępna jest też lekka wersja strony internetowej zoptymalizowana do przeglądania w telefonach komórkowych: m.bzwbk24.pl.

Źródło tekstu: BZWBK, wł     

Dodaj do:
w sumie: 21
  • 0

    2.  2011-09-19 10:51:32

    symbian zamiast 'symian'

  • -1

    3.  2011-09-19 10:53:23

    mBank jak zawsze w tyle.

  • 0

    4.  2011-09-19 11:01:47

    @McCm mBank też dorobił się własnej aplikacji. Narazie iOS, ale goni konkurencję. Ciekawe czy jakikolwiek bank pokusi się o aplikację na badaOS?

  • 0

    5. ~dechomenon  2011-09-19 11:11:03  host: 83-238-213-106.ip.netia.com.pl

    w końcu

  • 0

    6.  2011-09-19 11:17:12

    szkoda iż nie ma na java..

  • 0

    7. ~gosc  2011-09-19 11:18:41  host: sunflower.man.poznan.pl

    na i600 z wm6 nie dziala

  • 0

    8. ~Darkeners  2011-09-19 11:38:10  host: 89-78-255-156.dynamic.chello.pl

    Jak już narzekacie na ceny w porównaniu do USA to warto właśnie przypomnieć o VAT, czy cle. Podatek w USA to 7%... u nas wiadomo ile. Dla tego jak już porównujecie to zobaczcie jakie są ceny "europejskie" - http://store.apple.com/de Generalnie osoby, które narzekają na ceny chce zwrócić uwagę, że inne firmy lepsze nie są. Cena iPhona 4 w dolarach i euro jest porównywalna do cen topowych telefonów Samsunga, HTC... cena tabletów iPad była mniejsza niż cena Galaxy... Flyera, Xooma, etc. etc. Poza tym w tej cenie jest User Experience, który jest na prawdę na dużym poziomie oraz jakość wykonania produktów. Jak nie chcesz, bierzesz coś innego, proste.

  • 0

    9. ~Darkeners  2011-09-19 11:38:45  host: 89-78-255-156.dynamic.chello.pl

    up: nie wiem czemu przeskoczyło mi okno, komentarz nie do tego newsa ; d

  • 0

    10. ~predki  2011-09-19 11:43:11  host: user-188-33-252-200.play-internet.pl

    Obejrzałem wersje iPhone oraz Android i co zauważyłem - oni te aplikacje chyba kupili od Raifeisen Banku są nawet te same grafiki w kilku miejscach. To dobrze, bo moze inne banki tez kupią gotową apkikacje i szybciej ją udostępnią.

  • 0

    11. ~  2011-09-19 11:48:53  host: 77-242-236-58.net.pbthawe.eu

    Tylko, że nie chce wejść z Opery Mobile. Prosi o zastosowanie innej przeglądarki:-/

  • 0

    12. ~Plusowy wyrobnik  2011-09-19 11:59:37  host: gmb58.internetdsl.tpnet.pl

    Niedługo będzie preinstalowana w telefonach sprzedawanych w Plus.

  • 0

    13. ~sebek  2011-09-19 12:12:37  host: dyn-78-30-124-9.adsl.sferia.net

    aplikacja całkiem przyjemna; przejrzysta - nie wyświetla masy niepotrzebnych danych; tylko wpisywanie tego hasła maskowanego nie jest za przyjemne :P

  • 0

    14. ~tom  2011-09-19 12:41:50  host: v12-15.opera-mini.net

    Raiffeisen Bank ma świetną aplikację.

  • 0

    15. ~  2011-09-19 12:56:43  host: z24-01.opera-mini.net

    Co to jest iOS ? Popularna to jest java, a nie jakiś tam iOS czy BB.

  • 0

    16. ~Andy  2011-09-19 13:30:48  host: merlin.pb.bialystok.pl

    Jaki jest sens tworzenia osobnej aplikacji na każdy system? Od czego są standardy takie jak HTML?

  • 0

    17.  2011-09-19 14:38:05

    Mi tam odpowiada. Wszystko czego trzeba, przejrzyście, no i ładne animacje :D

  • 0

    18.  2011-09-19 16:21:09

    A ING śpi...

  • 0

    19. ~dt  2011-09-19 18:12:39  host: wap.plusgsm.pl

    po co tworzyc aplikacje jak wystarczy sie zalogowac przez przegladarke... ?

  • 0

    20.  2011-09-19 23:29:45

    za chwilę przetestuje na Androidzie :)

  • 0

    21. ~zielee  2011-09-26 14:03:44  host: ptcnat.t-mobile.pl

    .. i od piątku nie dziala, nie mozna zrobic przelewu :)

Dodaj swoją opinię