Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Apel nowego zarządu PTC

Apel nowego zarządu PTC

WitekT 4 Marca 2005 17:13

0 0

W dziejszych dziennikach ogólnopolskich ukazał się apel nowego zarządu PTC.

Zarząd Polskiej Telefonii Cyfrowej Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie - wpisany do Krajowego Rejestru Sądowego - pozbawiony możliwości wykonywania swoich przewidzianych prawem obowiązków w siedzibie Spółki zwraca się z apelem do kompetentnych organów władzy państwowej o pomoc w przywróceniu sytuacji zgodnej ze stanem prawnym.

Obowiązkiem sił porządkowych jest czuwanie nad porządkiem prawnym, bezpieczeństwem i ochrona praw własności - wyrażamy przekonanie, że Policja zgodnie ze swoimi uprawnieniami stworzy sytuację, w której legalny Zarząd PTC będzie mógł wreszcie pełnić obowiązki w siedzibie Spółki.

Dlatego apelujemy o podjęcie przewidzianych prawem środków w celu przerwania nieuprawnionych działań trzech byłych członków Zarządu, którzy uporczywie ignorują werdykty sądów polskich i międzynarodowych, bezprawnie okupują siedzibę spółki, destabilizują jej funkcjonowanie, zastraszają pracowników, prowokując do użycia siły i przemocy. Nie mając żadnej legitymacji prawnej osoby te paraliżują funkcjonowanie Spółki. Wspierani przez przedstawicieli Elektrim Telekomunikacja Sp. z o.o. i Vivendi Uniwersal SA formułują fałszywe oskarżenia i prezentują je w mediach, co niewątpliwie szkodzi nie tylko wizerunkowi Spółki, lecz przede wszystkim może mieć wymierne konsekwencje ekonomiczne i spowodować straty finansowe.

Obywatele francuscy pełniący funkcje w zarządzie polskiej spółki Elektrim Telekomunikacja Sp. z o.o. pozwalają sobie na niedopuszczalne i karygodne wypowiedzi zarzucające polskim sądom niewydolne funkcjonowanie, podejmowanie rozstrzygnięć z niewyjaśnionych przyczyn.

Wierzymy, że kompetentne ograny administracji publicznej, w szczególności Policja, nie będą tolerowały naruszenia prawa, które ewidentnie zaistniało w siedzibie PTC. Nie poddadzą się kłamliwej kampanii medialnej prowadzonej przez Elektrim Telekomunikacja Sp. z o.o. i były zarząd Ery.

Zwracamy się do pracowników naszej firmy o spokojną pracę i wykonywanie swoich obowiązków pod kierownictwem jedynej legalnej władzy spółki, jaką jest zarząd powołany zgodnie z polskim prawem w osobach: Tadeusza Kubiaka, Andrzeja Sykulskiego, Wilhelma Stuckemanna, Martina Schneidera, Tomasza Holca. Tylko ten zarząd jest władny wydawać wiążące zarządzenia i instrukcje dotyczące wypełniania bieżących obowiązków służbowych.
Informujemy, iż mamy pełne poparcie dla naszych działań i pracy ze strony właścicieli naszej firmy: Eiektrim S.A., T-Mobile Deutschland GmbH i MediaOne International B.V.

Szczególnie szkodliwe jest nie tylko dla naszej Spółki, ale i dla opinii Polski na arenie międzynarodowej podważanie wiarygodności polskiego sądownictwa i praworządności przez przedstawicieli Elektrim Telekomunikacja i Vivendi Uniwersal. Używanie politycznej presji tam, gdzie powinno decydować prawo, jest niedopuszczalne.

Głęboko wierzymy, że polskie sądy i organy ścigania nie ulegną szantażowi i bezprawnym naciskom.

Podpisano:
Tadeusz Kubiak Dyrektor Generalny
Andrzej Sykulski Dyrektor ds. Finansowych
Wilhelm Stuckemann Dyrektor ds. Eksploatacji Sieci
Martin Schneider Dyrektor ds. Strategii, Marketingu i Sprzedaży
Tomasz Hole Dyrektor ds. Administracji

Warszawa, dnia 3 marca 2005 r.

Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 6
 • 0

  1. ~SirM  2005-03-04 17:59:00  host: router.eia.pl

  jaki normalny czlowiek jest wstanie sie polapac w faktycznym stanie prawnym? przeciez kazda ze stron trzyma sie swojej wersji.. poza tym uwazam ze takie zwiekszanie zamieszania w mediach, tylko dziala na niekorzysc calej firmy.

 • 0

  2. ~tomi  2005-03-04 18:15:00  host: 205-13.is.net.pl

  Czy ktoś wie jaka to nowa promocja w ERA "darmowe rozmowy w pakietach za 30 zł."

 • 0

  3. ~sss  2005-03-04 19:17:00  host: dmp20.neoplus.adsl.tpnet.pl

  Tak przez pol roku placisz 30 zl za dodatkowy pakiet jaki wybierzesz darmowe wieczory itp potem bedzie za 60 zl a do tego plus ten pakiet obowiazkowy za 60 zl czyli jak cos ko0sztowalo 120 zl to od teraz przez pol roku bedzie za 90 zl

 • 0

  4. ~stz  2005-03-04 20:33:00  host: drj227.neoplus.adsl.tpnet.pl

  SirM: Przecież tu nikomu nie zależy na wizerunku firmy, lecz na dobru... osobistego konta bankowego.

 • 0

  5. ~news dnia  2005-03-05 04:04:00  host: dnt232.neoplus.adsl.tpnet.pl

  jes to ze firma ochroniarska wpuscila do sirodka nowy zarzad najgorsze jest w tym wszystkim ze firma zmienia swoje zdanie jak rekawiczki njpierw broni starego a teraz nowy ta firma po tym co zrobila powina sie liczyc z malo pozyskanych nowych kliento bo kto bedzie chcial ztrudnic za wysokie pieniadze taka firme ( w locie na cateringu firma ochroniarska zarabia 50tys za miesac z tego jej pracownic maja 3.90 na godzine i sie opierdalaja )ta firma tym popsula swoj wizerunek pozdrowionka :):):)

 • 0

  6. ~witektuch  2005-03-16 21:40:00  host: ia202.internetdsl.tpnet.pl

  Z erą chyba jest żle bo nawet strony nie zmieniają.

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-198-158-24.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Ankieta

Czy uważasz, że iPhone'y powinny mieć port USB-C?

Piekło zaczyna zamarzać: przyszłe iPhone'y mogą mieć port USB-C

 

Zobacz wynik | Opinie (5)

Archiwum Ankiet