Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Apel do Stuckemanna

Apel do Stuckemanna

WitekT 16 Stycznia 2006 10:33

0 0

Dwóch członków zarządu PTC popieranego przez Elektrim Telekomunikację i Viviendi napisało list otwarty do Wilhelma Stuckemanna - członka obydwu zarządów PTC.

List można przeczytać na stronie zarzadptc.pl. Oto jego treść:

Wilhelmie,

zwracamy się tą drogą - listu otwartego, ponieważ wszelkie podjęte przez nas próby skontaktowania się z Tobą telefonicznie lub listownie pozostały bez odpowiedzi.
Wilhelmie - jesteś, tak jak i my, odpowiedzialny za PTC, którą wspólnie budowaliśmy od podstaw. Apelujemy do Ciebie o rozsądek i rozwagę. Ratuj PTC i ludzi w nim pracujących. Tylko Ty możesz przerwać szkody, jakie codziennie czynią Firmie osoby niekompetentne, które jedynie swojej dyspozycyjności i firmom ochroniarskim zawdzięczają władzę i pozycję w Firmie.

Od Ciebie zależy, czy w dalszym ciągu będą tolerowane bezprawie, dezintegracja zespołu Firmy i drenaż jej finansów. Zwracamy się do Ciebie o natychmiastowe podjęcie niezbędnych kroków, które przywrócą w Firmie porządek zgodny z prawem, spokój i normalność.

Jonathan Eastick Ryszard Pospieszynski


Źródło tekstu: zarzadptc.pl     

Dodaj do:
w sumie: 3
 • 0

  1. ~Misio  2006-01-16 10:59:39  host: ip-83-238-42-140.netia.com.pl

  LOL ale kabaret. Toż to lepsze niż umizgi ptactwa łownego, pierwszego polskiego murzyna i smutnego Waldka.

 • 0

  2.  2006-01-16 12:06:12

  to jest tragiczne...

 • 0

  3.  2006-01-16 12:23:38

  czy oni nie moga wkoncu dojsc do porozumienia bo jak tak dalej pojdzie to jak zwykle najbardziej ucierpia klienci:/

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-224-85-115.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Ankieta

Czy uważasz, że Play zdąży pokryć własnym zasięgiem całą Polskę do 2020 roku?

Play ma 6000 stacji BTS

 

Zobacz wynik | Opinie (4)

Archiwum Ankiet