Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Apel do Stuckemanna

Apel do Stuckemanna

WitekT 16 Stycznia 2006 10:33

0 0

Dwóch członków zarządu PTC popieranego przez Elektrim Telekomunikację i Viviendi napisało list otwarty do Wilhelma Stuckemanna - członka obydwu zarządów PTC.

List można przeczytać na stronie zarzadptc.pl. Oto jego treść:

Wilhelmie,

zwracamy się tą drogą - listu otwartego, ponieważ wszelkie podjęte przez nas próby skontaktowania się z Tobą telefonicznie lub listownie pozostały bez odpowiedzi.
Wilhelmie - jesteś, tak jak i my, odpowiedzialny za PTC, którą wspólnie budowaliśmy od podstaw. Apelujemy do Ciebie o rozsądek i rozwagę. Ratuj PTC i ludzi w nim pracujących. Tylko Ty możesz przerwać szkody, jakie codziennie czynią Firmie osoby niekompetentne, które jedynie swojej dyspozycyjności i firmom ochroniarskim zawdzięczają władzę i pozycję w Firmie.

Od Ciebie zależy, czy w dalszym ciągu będą tolerowane bezprawie, dezintegracja zespołu Firmy i drenaż jej finansów. Zwracamy się do Ciebie o natychmiastowe podjęcie niezbędnych kroków, które przywrócą w Firmie porządek zgodny z prawem, spokój i normalność.

Jonathan Eastick Ryszard Pospieszynski


Źródło tekstu: zarzadptc.pl     

Dodaj do:
w sumie: 3
 • 0

  1. ~Misio  2006-01-16 10:59:39  host: ip-83-238-42-140.netia.com.pl

  LOL ale kabaret. Toż to lepsze niż umizgi ptactwa łownego, pierwszego polskiego murzyna i smutnego Waldka.

 • 0

  2.  2006-01-16 12:06:12

  to jest tragiczne...

 • 0

  3.  2006-01-16 12:23:38

  czy oni nie moga wkoncu dojsc do porozumienia bo jak tak dalej pojdzie to jak zwykle najbardziej ucierpia klienci:/

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-227-104-40.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.