Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Aparat cyfrowy w promocji z neostradą

Aparat cyfrowy w promocji z neostradą

LuiN 20 Stycznia 2010 16:42

0 0

promo neo fujiWszyscy klienci, którzy do 31. marca zamówią lub przedłużą umowę na neostradę w opcji od 2 do 20 Mb/s na 36. miesięcy, otrzymają za symboliczną złotówkę cyfrowy aparat fotograficzny FujiFilm FinePix Z35, idealny do dzielenia się swoimi fotografiami na blogu.

FujiFilm FINEPIX Z35 to nowoczesny aparat, z 10-megapikselową matrycą oraz 3-krotnym zoomem optycznym, trybem stabilizacji obrazu, trybem automatycznego rozpoznawania sceny i systemem rozpoznawania twarzy z automatycznym eliminowaniem efektu czerwonych oczu. Rynkowa cena aparatu to około 535 zł.




W ramach promocji, w zależności od wybranej prędkości neostrady oraz okresu trwania umowy, dostępne są także inne prezenty:
w opcjach 2 Mb/s-20 Mb/s na 24 miesiące klient otrzymuje Nawigację GPS - Lark (ekran o przekątnej 3,5 cala, polski interfejs, mapa Polski w zestawie) za 1zł z VAT,
w opcji 1 Mb/s na 36 miesięcy - odtwarzacz mp4 Lark Muveea (z ekranem o przekątnej 1,8" i pamięcią 4 GB) za 1 zł z VAT
w opcji 1 Mb/s na 24 miesiące - PenDrive GoodDrive 4GB za 1 zł z VAT.

Źródło tekstu: Telekomunikacja Polska, wł     

Dodaj do:
w sumie: 37
  • 0

    18.  2010-01-20 19:43:45

    no tak ja mam 12 mb download z pingiem 20 ms i jitterem 1 lub 2 uplo 1 mb u alternatywnego za 50 zl miesiecznie i umowa na rok (jakos lacza najwyzsza), no tak rewelka w tpsa :):):). moze te rewelacyjne warunki w tpsa spowodowaly ze przegrali przetarg dla policji. dyskutujecie o predkosciach 1 lub 2 mb a moze skupmy sie na tym na czym nikomu na tym forum pewnie nie zalezy :) czyli na duzej predkosci np 20 mb ktore kosztuje od 100 zl miesiecznie w tpsa . nono Francuzeczko

  • 0

    19. ~z  2010-01-20 19:45:33  host: 77-253-146-134.adsl.inetia.pl

    to kiedy w końcu w tych śmiesznych promocjach będą dawać komplety garnków?

  • 0

    20.  2010-01-20 19:53:02

    @17 a kto będzie utrzymywał łącze? obniżyli opłatę do 29pln czyli tak naprawdę dokładają do tego bo UKE podczas jednego z audytów ustaliło że cena utrzymania linii to 30pln. Czyli wychodzi na 0

  • 0

    21.  2010-01-20 20:06:37

    aha dokladaja a prezes witucki mowi ze maja kapital na przejecie opw kablowki czy innych tak dokladaja.......... traca kase to tak ale nie przez to ze inwestycje czy inne bla bla wituckiego lecz przez to ze LUDZIE UCIEKAJA Z TPSA !!! kiedy jjutro pojutrze maja podac dane z 2009 ciekawe ile osob odzeszlo, w 2008 r stracili 1mld zl w tym podobno 1,5 mld zlotych hmmm czy w takim tempie biorac pod uwage raport deliotte i alternatywnych rynek internetu mobilnego rozwoj viop tpsa ma tak wielkie szanse na rynku z obecna polityka. Jedyna nadzieje to orange przeciez jjakis czas temu zapowiedzieli ze przemaluja sie na orange ... ( tak nie lubie tpsa bo sa drodzy nie maja doobrych uslug, wezmy pod uwage abbon telefoiczne i internetowe). dziekuje redakcji za wyrozumialosc :) pozdrawiam

  • 0

    22.  2010-01-20 20:26:40

    @ 21 prze123 nie wiem czy mnie dobrze zrozumiałeś, chodziło mi że utrzymanie linii i całej infrastruktury kosztuje, pokrywa to abonent płacąc abo. Tepsa obniżyła te stawki, nic na tym nie zarabia, jedynie to co idzie z samego netu także nie przesadzajmy

  • 0

    23.  2010-01-20 20:35:51

    @ 22 Noved ok zgadzam sie obnizyla, ale nie wiem jak to mozliwe ale inni opowie radza sobie i nie marudza ciagle ze im zle ze nie tak a tpsa jako najwiekkszy truciciel wolnych lacz jeszcze im zle.. ciekawe tez czemy inni opowie nie placa taki kar. Noved kiedys bylem w tpsa do konca stycznia jest tel dom w tpsa potem alternatywa. Tpsa obecnie bedac wilkiem ma jeden klopot (idac terminologia jablczynskiego) bedac wilkiem zapomnila ze dziewczyna z zapallkami sie wkurzyla i ma dosyc uciekania a jak to ludzka rzecz straznik lasu jest tylko z nazwy gajowym. Gonia alternatywny ( juz wyprzedzili koncentryk ma wieksza przepustowosc maja mvno dobrze dobrane uslugami paczki, voip, iptv, dtv). Co z tego ze tp na nowy corr project jakim jest tv bo: 1) zaraz wcchodzi dvbh 2) transmisja danych bedzie na takim poziomie ze ich zmiecie. a gajowy to Uke ?? pozdrawiam

  • 0

    24.  2010-01-20 20:43:24

    @ 23 ale to nie jest wina tpsa, bo od dawna chca obniżyć ceny neo, tylko im UKE nie pozwala. Ale może dzięki porozumieniu się wszystko zmieni i tepsie będzie dana szansa uczciwej walki o klienta, bez żadnych ograniczeń. Ja w to wierze..

  • 0

    25.  2010-01-20 20:49:59

    noved: jak to TP nie zarabia na abo? I czemu niby UKE nie pozwala na obniżki neo? Przecież ten rynek nie jest regulowany...

  • 0

    26. ~patafian  2010-01-20 21:04:47  host: ackc173.neoplus.adsl.tpnet.pl

    do 13: mie sie opłacało bo żona se gada przes stacjonarny ile chce a ja mam neostrade 1mb. Ja nie ściongam filmów bo biere z wypożyczalni za 5 zł za dvd i dycha za blureja. 3 lata zlecia jak z bata szczelił a ofis na trzy kompy zostanie, a jusz mam 4 kompy w domu. myśle że zrobiłech dobry interez bo ja i tak filmuf nie ściongam a neo hula asz miło

  • 0

    27.  2010-01-20 21:15:44

    WitekT jak nie jest jak jest. operatorzy BSA mogli oferować internet w wysokości 50% najniższego abo TP, także jakby tepsa nie obniżyła stawek tak byłaby do tyłu przez głupie zarządzenie UKE, po porozumieniu się ma dojść do zmian i TP będzie mogła konkurować z BSA na równych zasadach, a tak powinno być chyba od dawna. Mówienie że ktoś jest monopolistą a ktoś nie jest bez sensu. Kogo się w tym kraju promuje? Klienta czy firmy. Wolę żeby dać wolną rękę tepsie i tym samym sprawić by stawki malały i tyle.

  • 0

    28.  2010-01-20 21:23:28

    noved: ok, wypowiadaj się ciut precyzyjniej zatem. A co z tym niezarabianiem na abo?

  • 0

    29.  2010-01-20 21:46:14

    a co z tym zarabianiem? Już precyzuje.. Chodziło mi o to że jakiś czas temu cena utrzymania łącza wynosiła 36.60 (przy wyliczeniu UKE ok 30pln realnych kosztów) Wtedy można było mówić o zarabianiu przez TP na tych opłatach. Byłem temu przeciwny. Teraz jednak, stanę po stronie TP bo jedynie zgarnia kasę za to żeby wszystko hulało. To normalna firma jak każda inna. Czemu miałaby ponosić straty. Nie czepiajmy się wiec tak tej opłaty.

  • 0

    30.  2010-01-20 21:52:43

    noved: mieszasz ceny netto i brutto. A audyty regulacyjne mówiły o znacznie niższych kosztach. Pomijam już kwestię, że TP sama obniżyła niedawno cenę utrzymania łącza do 29 zł brutto.

  • 0

    31. ~patafian  2010-01-20 23:30:25  host: awk179.neoplus.adsl.tpnet.pl

    czeba być horym na głowe zeby płacić 3 dyhy za uczymanie łoncza lepiej pszeciesz wzionć i zapłacić jakiś abomanent i mieć rozmowy za fricko w abomanencie ja mam na ten pszykłat tagzwany Plan60 za 5 dyh to znatszy za 50 dyh mam 60 minut rosmów za darmo w abomanencie i żonka se może gadać wiela kce i se gada a ja se sewuje po necie tesz dóżo

  • 0

    32. ~  2010-01-21 00:21:32  host: v02-09.opera-mini.net

    Do 29 stycznia mam umowę z Tp na neostradę 1Mb. Warto przedłużyć czy może są jakieś zniżki na 2 Mb ? A może Netia lepiej wyjdzie ? Założenia- szybki i stabilny internet za max. 90zł miesięcznie. Doradzi mi jakiś dobry człowiek ? Artur z Gołotczyzny

  • 0

    33.  2010-01-21 09:21:13

    kazdy op da CI stabilny net, szybki zalezy gdzie mieszkasz i z jakich uslug internetowych korzystasz za 90 zl moze warto pomyslec nad mobilnym w plusie albo playu. Jezeli to ma byc domowy to rozejrzyj sie za alternatywnym po koncentryku za takie pieniadze bedzie jakies 20Mb. Pozdrawiam.

  • 0

    34. ~nick  2010-01-21 15:03:56  host: heyah20909nc-2.nat.umts.dynamic.eranet.pl

    Gdy ja podpisywałem umowę o neo na 36 miesięcy to dali... zniżkę w sklepie na wp.pl. Nie dość że żenada (nie dali kasy ani urządzenia tylko zniżkę, do kupienia nic co by można używać czy opchnąć jakiemuś frajerowi na allegro) to nie skorzystałem gdyż w przypadku zerwania umowy trzeba było ten "prezent" zwrócić. Ze zniżki nie skorzystałem i umowy nie zerwałem bo Sreżyńskiej odpierdoliło, zmieniła przepisy i zmiana regulaminu już nie umożliwiała zerwania umowy o neo. Więc nie dajcie się nabrać na długie umowy i wątpliwe prezenty, krótkich też nie bierzcie bo drogo tylko korzystajcie z wszelkich alternatyw.

  • 0

    35.  2010-01-21 19:44:59

    @32: za mniej niż 90zł masz 6Mb/s na rok w Multimo.

  • 0

    36. ~  2010-01-25 17:22:34  host: dot3.neoplus.adsl.tpnet.pl

    ja mam takie pytanko - czy jest możliwe wzięcie telewizji od tp ale bez neostrady??

  • 0

    37. ~kamyk  2011-02-01 13:01:47  host: 92-63-44-80.ip.mgk.pl

    najlepiej, chyba jest po prostu zadzwonić na infolinię obsługi klienta i się zapytać. Ostatnio TP dość intensywnie modyfikowała swoją ofertę internetowo-telewizyjną (obniżki cen abonamentów, wprowadzenie opcji testowania usługi przed podpisaniem umowy itp). Więc, może i istnieje taka możliwość.

Dodaj swoją opinię