Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Anzu, następca Xperii X10

Anzu, następca Xperii X10

LuiN 10 Listopada 2010 20:41

0 0

Dopiero od tygodnia Sony Ericsson udostępnia Androida 2.1 dla Xperii X10, a już pojawiły się pierwsze plotki na temat następcy tego topowego modelu producenta. Anzu będzie miał wszystko lepsze... tylko system ten sam.

sony ericsson anzu sony ericsson anzu sony ericsson anzu sony ericsson anzu

Anzu, opisywany w sieci też jako Xperia X12, ma ekstremalnie smukłą obudowę, 4,3-calowy ekran, aparat 12 Mpix z możliwością nagrywania filmów FullHD, diodową lampę i dodatkową przednią kamerę do wideorozmów. Multimedialne możliwości smartfonu uzupełnia wyjście HDMI.




Prototypowy egzemplarz zaprezentowany na zdjęciach pracuje pod kontrolą Andrioida 2.1 Eclair - brak w prototypie Froyo jest dość dziwny. Podobno jednak finalna wersja urządzenia będzie miała zainstalowany system Android 2.3 (Gingerbread).

Źródło tekstu: xperiax10.net, wł     

Dodaj do:
w sumie: 20
  • 0

    1.  2010-11-10 20:40:41

    "Smukłą obudowę", nie "sukłą" ;) .

  • -1

    2. ~  2010-11-10 20:46:57  host: chello084010219022.chello.pl

    juz widac ze strzszna "podpaska" z serii tych megacienkich-strach bedzie wlozyc do kieszeni aby nie zlamac.

  • -1

    3.  2010-11-10 20:49:48

    aparat 12mpx to jest mi potrzebny jak świni kamizelka, ale za to bym chciał żeby ekran obsługiwał multitoucha i żeby system był w miarę na bieżąco aktualizowany - może bym sobie sprawił, cały czas mam sentyment do se, ale to co obecnie reprezentują raczej zniechęca.

  • 0

    4.  2010-11-10 20:59:45

    Poza tym 12mpx na grubości tych 8mm tak na oko szału nie zrobi. Poza tym, jak komentarzu nr. 2, zawsze boję się o cienkie telefony, że je złamię ;) .

  • -1

    5. ~PatrykOS  2010-11-10 21:17:57  host: 87-250-179-14.slupsk.hypnet.pl

    Te klawisze pod ekranem powinny być dotykowe coś a'la HTC Evo 4G :) Idealny byłby wtenczas design tego telefonu.

  • -1

    6.  2010-11-10 22:16:32

    Zalamuje mnie ta optyka w aparacie. Juz satio ma wiekszy obiektyw. Ciekawe jakie ma "bebechy" moze ciut lepsze niz x10. Do zdjec na pewno nie bedzie sie nadawal z taka optyka. Trzeba czekac na samsunga galaxy s2-anzu nie bedzie mial do niego polotu. Ale z kolei w samsungu bede sie obawial o baterie

  • 0

    7.  2010-11-10 22:41:06

    @4.Zrobi szał,jeśli będzie autofokus.Oczywiście optyka w telefonie,to takie duże oko do fotografików.Tak samo nie uzyska się naturalnego dżwięku z malutkich zespołów głośnikowych,taka fizyka.

  • 0

    8.  2010-11-10 23:16:30

    4,3 cala ?? kto będzie nosić takiego woła w kieszeni :|

  • 0

    9.  2010-11-10 23:29:01

    Takiego woła nosisz w kieszeni marynarki,dla szpanu,w pracy.W czasie wolnym,gdy wykonujesz różne inne zajęcia,masz przy sobie inny telefon,mniejszych rozmiarów.

  • 0

    10. ~bberrian  2010-11-11 01:15:57  host: 93-186-31-237.rdns.blackberry.net

    Oczywiscie ze 12mpix to marketing tylko:) o czym wy w ogole rozprawiacie, wiadomo ze ladnie bedzie ADVERT wygladac... Co do wielkosci sprawa gustu, ja wole osobiscie cos bardziej przyjaznego kieszeniom:) face it, sonyericsson zawsze lubil sie scigac na Mpix wiec mnie to nie dziwi....

  • 0

    12. ~moskwicz2006  2010-11-11 10:28:11  host: 088156011179.olsztyn.vectranet.pl

    kto to widział aby sony ericsson robił fajniejsze telefony niż nokia...

  • 0

    15. ~  2010-11-11 13:35:39  host: t20-13.opera-mini.net

    Ekran za duży lub za mały telefon za cienki lub za gruby itd.Ludzie o czym wy piszecie niech ktoś napisze coś konkretnego.Narzekać można na każdy telefon.Ale krytykować coś czego się nie widziało czy to ma sens?

  • 0

    20. ~nyczaj100  2010-11-11 17:15:21  host: chello087207102102.chello.pl

    Smartfon tej klasy zdecydowanie kwalifikuje sie do Gingerbread. Nawet X10 na nim pociagnie.

  • 0

    21. ~DominQ  2010-11-11 17:22:16  host: rev-50.teosat.pl

    Nom, Ciekawe jaka cena... chyba sobie sprawie. Zginął mi Wave s8500 więc, się zastanawiam teraz.

  • 0

    22. ~  2010-11-11 22:08:37  host: duh110.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Jak dla mnie brak 4 przycisku "szukaj" dyskfalifikuje ten telefon. Sam mam teraz sgs,a i brak tego przycisku mnie dobija.

  • 0

    23. ~  2010-11-11 23:59:35  host: kwiatkowskiego.res.pl

    nemo2009 obecna technika umozliwia juz przy malych gabarytach dobra jakosc zdjec i glosna muzyke.

  • 0

    24. ~  2010-11-12 02:30:58  host: z11-07.opera-mini.net

    @22 Czy przypadkiem Search w SGS nie wlacza sie dlugo trzymajac lewy przycisk Menu?

  • 0

    25. ~mac-wac  2010-11-12 09:22:33  host: 212.160.172.70

    @22: przytrzymaj dłużej klawisz 'menu', będzie szukanie ;P

  • 0

    27.  2010-11-12 11:31:00

    fajny telefon, ale napewno będzie bardzo drogi, ciekawy jestem czy Xperia będzie tańsza od niego.

  • 0

    28. ~cadi'ka  2010-11-13 00:54:31  host: staticline22441.toya.net.pl

    eh, to może X10 stanieje:) a swoją drogą - info z infolinii Ery - na X10, 2,1 ma być w Erze Listopad/Grudzień - teraz testują. a co do X10,czy komuś nie działał dzisiaj market???

Dodaj swoją opinię