Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości AnTuTu - najwydajniejsze smartfony maja

AnTuTu - najwydajniejsze smartfony maja

orson_dzi 10 Czerwca 2016 09:24

3 1

Twórcy benchmarku AnTuTu zaprezentowali ranking najwydajniejszych smartfonów maja 2016 roku. W dziesiątce przeważają chińscy producenci.






Najwydajniejszym smartfonem przetestowanym przez AnTuTu jest obecnie vivo Xplay 5 Elite z wynikiem 138706 punktów, który bardzo minimalnie wyprzedza LeEco Max 2 z wynikiem 138026 punktów. Oba smartfony są wyposażone w czterordzeniowe procesory Qualcomm Snapdragon 820 taktowane zegarem 2,15 GHz i 6 GB pamięci RAM.

Smartfon Wynik
vivo Xplay 5 Elite 138706
LeEco Max 2 138026
Lenovo ZUK Z2 Pro 136853
Xiaomi 5 136773
Samsung Galaxy S7 Edge 134599
Apple iPhone 6s 133781
Apple iPhone SE 131401
LG G5 128232
Meizu Pro6 96756
Honor V8 94164

Źródło tekstu: Antutu     

Dodaj do:

Tagi: antutu

w sumie: 19
  • 0

    1. ~Hotelarz  2016-06-10 09:43:09  host: 188.146.128.115.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

    Xiaomi "Mi" 5 poprawcie dziwne że w PL to nie popularny telefon bo ludzie chcą gwarancje a niestety z nią trudno.

  • 0

    2.  2016-06-10 09:52:15

    @1, Hotelarz - jego wynik w tabeli dotyczy najdroższego wariantu urządzenia, tańsze wersje są poza pierwszą dziesiątką.

  • 0

    3.  2016-06-10 10:03:43

    Co Ty gadasz, ja mam tańszą wersję, tj, 3/32 GB i mam wynik ok. 124000 więc to w pierwszej dziesiątce.

  • 0

    4. ~Hotelarz  2016-06-10 10:17:33  host: 188.146.68.123.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

    Jeśli chodzi o aparat i kamerę to który z nich jest najlepszy?

  • 0

    5.  2016-06-10 10:30:21

    @3, surface123 - no serio się nie załapały. GSMArenie wyszło na Twojej wersji nawet ponad 130 tys., to AnTuTu dosyć dziwnie tworzy te rankingi. U nas np. HTC 10 złapał 139 tys., a po update'cie majowym ponoć rozpędza się do 169 tys. punktów w AnTuTu. Tak, dobrze widzisz - w ogóle nie ma tego telefonu w Top10.

  • 0

    6. ~ziutasek  2016-06-10 10:35:17  host: affc76.neoplus.adsl.tpnet.pl

    AnTuTu co zacz ? Jak to się ma do ppi i poziomu inteligencji gimbusa ?

  • 0

    7.  2016-06-10 10:41:43

    @5 Może biorą jakąś średnią wyników uzyskanych przez wszystkie testy dla danego modelu?

  • 0

    8. ~daniel  2016-06-10 10:57:09  host: n15-05-04.opera-mini.net

    no niema htc 10 s7 i innych tak biora srednia ilus tam wynikow bo przeciwz jak ktos zrotuje fona to i procka podkreci

  • 0

    9.  2016-06-10 11:03:14

    @5 @7 nie uwazacie ze te wyniki to jakas sciema? jak to mozliwe ze w top 10 jest az 6 chinczykow ktorych nawet nie ma u was w spisie? Na jakiej wersji oprogramowania robili te badania? moze to jest jakas wersja light? nie uwierze ze samsunga galaxy s7 edge az 4 no name telefony wyprzedzaja

  • 0

    10.  2016-06-10 11:04:46

    @8, daniel - no i nazwę modelu sobie zmieni flashowaniem jak będzie chciał. Ale akurat osób z alternatywnym oprogramowaniem jest relatywnie niewiele. Coś czuję, że całe te benche są robione teraz tak jak testy aparatów przez DXOMark...

  • 0

    11.  2016-06-10 11:06:30

    @9, Mila89, tak jak pisałem wyżej, widziałem lepszy wynik niż pierwszej pozycji na własne oczy na HTC 10. Postaram się dzisiaj puścić tabelę z najszybszymi telefonami jakie przetestowaliśmy (nie tylko w AnTuTu).

  • 0

    12.  2016-06-10 11:26:07

    @9 Jak masz w @11, robiliśmy ostatnio testy wszystkiego co mieliśmy w kilku różnych programach. Ot cyferki i tyle. W praktyce sprzęt z niższym wynikiem, ale np. lżejszą nakładką będzie działać lepiej. Masz dwa modele z takimi samymi podzespołami (procesor, grafika, RAM, rozdzielczość ekranu), a wyniki są kompletnie różne w zależności od programu.

  • 0

    13. ~Adi  2016-06-10 12:27:35  host: apn-95-40-27-150.dynamic.gprs.plus.pl

    Samsung jest na równi z S7 Egde ?

  • 0

    14. ~Adi  2016-06-10 12:29:44  host: apn-95-40-27-150.dynamic.gprs.plus.pl

    S7 na równi z S7 Edge czy gorszy ?

  • 0

    15. ~AnTuTu shit  2016-06-10 12:33:44  host: 92.60.132.22

    Był artykuł gdzie S7 w wersji z snapem miał więcej pkt niż z exynosem, a na testach youtube'a exynos bije na łeb snapka

  • 0

    16. ~15  2016-06-10 12:42:07  host: 92.60.132.22

    Nawiązując AnTuTu strasznie faworyzuje Snapa Bóg wie z jakiego powodu :)

  • 0

    17.  2016-06-10 13:56:55

    Zapraszam do mojego rankingu na stronie telesmartfon. Przetestowałem chyba około 150 smartfonów i wszystkie wyniki w Anutu zapisywałem. Przy okazji stworzył się ranking. Czy obiektywny? wydaje mi się, że to jest jakiś wyznacznik. http://tlp.is/a5w

  • 0

    18.  2016-06-10 13:57:19

    A gdzie podziały się te wspaniałe smartfony z logo Huawei? Czyżby tylko Honor ratował ich honor :)

  • 0

    19. ~Foorio  2016-06-11 08:50:51  host: HSI-KBW-095-208-211-008.hsi5.kabel-badenwuerttemberg.de

    Do Hotelarz. Wystarczy wejsc na Miui Polska i sprawdzic gdzie kupic telefony Xiaomi zeby miec gwarancje REALIZOWANA W POLSCE. Na szczescie te telefony nie sa dla kazdego.

Dodaj swoją opinię