Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Anna Streżyńska zajmie się esportem

Anna Streżyńska zajmie się esportem

msnet 30 Stycznia 2018 19:43

3 7
mc strezynska

Była minister cyfryzacji ma zostać udziałowcem oraz członkiem zarządu nowej spółki technologicznej.

Jeszcze w tym tygodniu ma się odbyć konferencja poświęcona nowej spółce technologicznej, na którą zaprasza Kinguin Poland - część założonej przez Viktora Romaniuka grupy działającej w obszarze esportu. Gościem konferencji będzie Anna Streżyńska, która ma zostać udziałowcem oraz członkiem zarządu spółki.

Zobacz: Anna Streżyńska przestanie być ministrem cyfryzacji


Źródło tekstu: Rzeczpospolita     

Dodaj do:

Tagi: anna streżyńska | esport | kinguin

w sumie: 29
  • 0

    10. ~krzysp  2018-01-30 23:35:35  host: 89-64-27-73.dynamic.chello.pl

    Nie od razu Kraków zbudowano. Streżyńska poczyniła ogromne kroki, abyś wkrótce z domu trzeba było zabierać tylko telefon i kluczyki do samochodu :) Elektroniczny dowód osobisty już funkcjonuje, a prace nad pozostałymi projektami odnośnie dowodu rejestracyjnego, prawa jazdy i OC są już bardzo zaawansowane. I aby zostały dokończone. Streżyńska dogadała się z bankami i teraz można potwierdzić Profil Zaufany bez wychodzenia z domu, poprzez bankowość internetową.

  • -2

    11. ~krzysp  2018-01-30 23:36:36  host: 89-64-27-73.dynamic.chello.pl

    Poczytaj także, jakie działania podjęła Pani Minister na początku bieżącego stulecia, kiedy była prezesem Urzędu Komunikacji Elektronicznej. To dzięki m.in Pani Minister mamy teraz w Polsce jedne z najtańszych usług telekomunikacyjnych w Europie. Pani Minister zakończyła monopol TPSA, pozwoliła wejść i przetrwać na rynku (m.in dzięki asymetrii MTR) operatorowi sieci PLAY. Sieć PLAY przetasowała zasiedziały przez Wielką Trójcę rynek. I teraz możemy cieszyć się super tanimi ofertami no-limit i bardzo tanim internetem mobilnym :)

  • -2

    12. ~krzysp  2018-01-30 23:42:56  host: 89-64-27-73.dynamic.chello.pl

    ~lucja: Zrób sobie chłodną analizę jakie projekty z zakresu cyfryzacji zostały zrealizowane podczas dwóch 4-letnich kadencji poprzedniego rządu, a co zostało zrobione w ostatnich 2 latach, kiedy Ministrem Cyfryzacji była Pani Streżyńska. Fakty mówią same za siebie. Pani Minister była (w praktyce) apolitycznym fachowcem. Podejrzewam, że m.in dlatego że nie przyklaskiwała PiSowi i często miała własne, poparte merytorycznymi argumentami zdanie nie została ponownie wybrana przy rekonstrukcji rządu. Moim zdaniem szkoda. Bo póki co nie widzę lepszego człowieka na stanowisku Ministra Cyfryzacji. Pozdrawiam

  • 0

    13. ~  2018-01-31 01:02:48  host: 77.111.246.13

    @4 akurat premii to nie dała Pani Streżyńska tylko była premier.

  • 0

    14. ~  2018-01-31 03:49:45  host: user-94-254-158-152.play-internet.pl

    To wasze epanstwo stanie w miejscu po kolejnych przerwach w dostawach napiecia. Wielcy komentatorzy, a nikt nie pomysli.

  • 0

    15.  2018-01-31 07:56:36

    Ciekawe kto powiedział Morawieckiemu, przed zeszłoroczną konwencja zjednoczonej prawicy, że będą od 1.09 darmowe lektury do szkół w postaci elektronicznej. Morawiecki to powtórzył na konwencji wśród obiecanych projektów i co? Do tej pory nie ma tej strony. Pisałem nawet do MEN. Ale oczywiście oni nigdy nie odpowiadają, bez względu kto rządzi. Sprawdzone.

  • 2

    16.  2018-01-31 08:15:00

    Nie będę chwalił pani minister, bo i nie ma za co tak naprawdę. Ministrowie są od roboty.
    A co do rozpędu... Jaki postęp? Jakby nie komercyjne instytucje jakimi są banki, e-administracja byłaby tam gdzie była dotychczas.
    Ostatnio gdzieś czytałem - można we wtorki i czartki profil zaufany potwierdzić w Ministerstwie Cyfryzacji... No ludzie! No chyba tylko ktoś kto po drugiej stronie ulicy mieszka skorzysta z łaski ministerstwa ;-)

  • 0

    17.  2018-01-31 08:17:35

    Szkoda mi Jej było w tym rządowym układzie. Mogłaby więcej zdziałać w innym miejscu, np. lobbując określone rozwiązania ;-)

  • 0

    18. ~Hydraulika  2018-01-31 08:45:06  host: acsj224.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Nie zagłosuje więcej na PiS min z jej powodu a raczej odwołania. Stfu.

  • 1

    19. ~Szanowni Państwo  2018-01-31 08:58:01  host: 81.219.51.229.static.nsti.pl

    A co jako obywatele dostaliście od tego min. cyfryzacji w oststnich 2 latach i w ogóle ? Podpopwiem : GÓWNO. NIC ZERO. Dalej papiery w każdej GÓWNIANEJ sprawie w kazdym urzędzie

  • 0

    20.  2018-01-31 09:18:41

    czy jest jakiś problem z dodawaniem wpisów?

  • 0

    21.  2018-01-31 09:20:15

    skoro nie to dlaczego nie moge dodać opinii w której NIE ma niecenzuralnych słów, wymieniam PO i PIS, no bo dlaczego nie, pisze o epuap, bo tego dotyczy... czy jakiś admin moze się obudzić?

  • 2

    25.  2018-01-31 09:22:45

    Nie rozumiem tego dziwacznego zachwytu nad Strezyńską. Może dlatego że nie jest politykiem? Że nie jest bezczelna?

    Bo jeśli chodzi o jej wielkie dokonania, to już mam z tym problem. Jakie? Może słynny m-dowód który nie funkcjonuje i który do niczego nie jest potrzebny?

    Wielkie osiągnięcia propagandowe dla le s zc zy...

    A może cokolwiek poprawiło sie w bałaganie jaki panuje na platformie elektronicznej epuap?

    No litości - to ze ktoś nie jest z PIS czy z PO nie oznacza, że jest profesjonalistą. Miała 2 lata by zaprowadzić porządek, a niczego tam nie zmieniono.

  • 1

    26. ~Jack  2018-01-31 09:53:08  host: 89-64-43-124.dynamic.chello.pl

    A mi to wygląda na to, że mały internetowy sklepik z grami i gadzetami do gier liczy na promocje.

  • 0

    27. ~Dzyndzelbaum  2018-01-31 10:15:07  host: apn-31-0-39-224.dynamic.gprs.plus.pl

    Najwieksze osiagniecie Strezynskiej to niewatpliwie wdrozenie CEPik 2.0, a szczegolnie zadowoleni powini byc posiadacze pojazdow ktorzy nie mogli przez TYGODNIE ich zarejestrowac, w wydzialach komunikacji spedzali godziny i poswiecali na te prosta wydawaloby sie czynnisc dni urlopu. Wg pani minister oczywiscie wszystko dzialalo prawie swietnie i to tylko drobna faza stabilizacji.

  • 0

    28. ~  2018-01-31 11:02:48  host: 178-36-221-71.adsl.inetia.pl

    Chyba zglupiala. Tzw esport to korporacyjny cyrk, ktory wykorzystuje glupawa, tepa dzieciarne dla promowanie swoich produktow. I fakt, tam sa grube pienaidze, ale jest to kompletna degeneracja etyczna. Jesli ta wiadomosc jest prawda, trace dla tej kobiety jakikolwiek szacunek.

  • -2

    29.  2018-01-31 12:41:23

    @19 no jak to co dostali? Jak na YT lub pejsbuku opublikujesz nieprzyjazne lecz prawdziwe treści o NWO, narodzie wybranym, migrantach, tęczowych, to zostaniesz zablokowany, bo siejesz nienawiść :) Czyli mamy powtórkę z PL, cenzura jednostronna.

  • 0

    30.  2018-01-31 17:55:00

    @29
    Ciekawe Sebus bo podobnie jest na niezalezna.pl, gdy zapytasz o smiglowce, co to minister Swirewicz obiecal dostarczyc w marcu (2017) albo o swiadecto katolickiej moralnosci, ktore swym zyciem daje Pani Marta Kaczynska.
    Zafajdani hipokryci.

  • 1

    31. ~  2018-01-31 19:36:53  host: user-94-254-144-142.play-internet.pl

    Ciekawe co będzie robić? Wciskać enter czy klikać myszką...

  • 1

    32.  2018-02-02 09:44:33

    A propos e-administracji...
    Właśnie słycham w radiu, jak urzędnik chwali PKO, ze udostępnił możliwość rejestracji firmy w Centralnej Ewidencji (osoby fizyczne)...
    I co mówi? Liczy na to, ze i inne banki wejdą do tego systemu. {ytanie - po co mają wchodzić? Czyżby rządowy system nie wystarczał?
    Jak ciekawie uzasadnia? Bank dzięki temu "łapie" sobie klienta!! Więc widząc w tym korzyść inne banki pewnie "wejdą" do systemu.
    Tylko pytam - co to jest za e-administracja? To komercyjna działalność jest.
    Do tego, w przypadku firm osób fizycznych, nie ma obowiązku posiadania konta stricte firmowego. Wskazuje się jedynie rachunek wykorzystywany w działalności. Tu bank nie oferuje takiego "darmowego" albo prawie darmowego rachunku. Tu wskazują tylko firmowe - zdecydowanie drogie - konta ;-)
    Dobra zmiana!!

Dodaj swoją opinię