Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Anna Streżyńska przestanie być ministrem cyfryzacji

Anna Streżyńska przestanie być ministrem cyfryzacji

msnet 8 Stycznia 2018 16:25

13 4
mc strezynska

Minister cyfryzacji Anna Streżyńska pożegnała się ze współpracownikami. Jutro będzie ostatni dzień jej pracy na czele Ministerstwa.

Już jutro nastąpi długo zapowiadana rekonstrukcja rządu Mateusza Morawieckiego. Ze stanowiskiem pożegna się między innymi obecna minister cyfryzacji Anna Streżyńska, o czym nieoficjalnie dowiedział się dziennik Rzeczpospolita. Streżyńska stała na czele Ministerstwa Cyfryzacji od listopada 2015 roku.

Zobacz: Anna Streżyńska pozostała na czele Ministerstwa Cyfryzacji


Źródło tekstu: Rzeczpospolita     

w sumie: 70
  • 0

    51.  2018-01-08 20:11:57

    50 - mój kolega trzyma starego "komarka"... Teraz jest on własnością jego syna, który płaci OC i jednocześnie robi sobie dobrą historię, przed zakupem samochodu ;-)
    Nie wiem dokładnie o co chodzi (chociaż dzisiaj z nim rozmawiałem na ten temat) - nie może go przerejestrować (ma czarne tablice, czy te stare jeszcze, jakie tam były)... Czy mu się miejsce w dowodzie na przeglądy skończyło a nowy musi być na nowe tablice? Nie wiem. W każdym razie o przerejstrowanie chodzi z tego co zrozumiałęm. Panie w starostwie we Włocłąwku nie mogą (chociaż wg mnie nie potrafią) tego zrobić i go odesłały z kwitkiem ;-)

  • -2

    52.  2018-01-08 20:13:17

    @50

    Oczywiście jasne - to, że od dziecka interesuję się motoryzacją i znam temat nic nie znaczy - muszę mieć interes. Dla Ciebie zbyt trudne jest to do zrozumienia - tworząc nową bazę przygotuj solidne fundamenty a nie twórz kolosa na glinianych nogach.

    Powiedz mi jaki sens był tworzyć bazę z 183000 Syrenek? A ile tych Syrenek ma wykupioneOC? 450!

    Wartość takiej bazy jest zerowa.

  • 1

    53. ~elf  2018-01-08 20:39:26  host: 178.43.249.232.ipv4.supernova.orange.pl

    A może jej zaletą jest właśnie to, że niewiele zrobiła? :) Na tle psui niewątpliwie się wyróżnia i szkoda, że odchodzi taki Minister...

  • 1

    54. ~  2018-01-08 20:44:09  host: public-gprs359248.centertel.pl

    @51 To niech poprosi o oficjalne pismo, że nie mogą. Mi kilku krotnie pewne panie urzędniczki mówiły, że nie mogą a jak poprosiłem o oficjalne pismo o odmowie to się zawsze okazywało, że jednak można.

  • 1

    55. ~mm  2018-01-08 21:05:57  host: user-94-254-145-117.play-internet.pl

    @52
    Głównym problemem z CEPiK 2 jest to, że nie może znaleźć istniejących samochodów, powolne działanie itp. a nie to, że jest w nim trochę nieistniejących syrenek. Dane zostały zaimportowane z poprzedniego CEPiKu, a że były tam jakieś bzdury to są nadal w nowym systemie. Najgorsze, że to trwa już ok. 2 miesiące i nadal nie widać kiedy by ten system miał zacząć działać sprawnie. Kto załatwiał ostatnio jakąś sprawę w urzędzie komunikacji to wie w czym problem. Niestety miałem to nieszczęście niedawno posiedzieć ponad 4h w urzędzie,żeby zarejestrować auto A i tak to tylko dlatego, że część osób z kolejki zrezygnowała. Z rozmowy z panią urzędnik wynikało, że przed wprowadzeniem tego systemu kolejka na ponad pół godziny to była rzadkość a teraz to byłoby super gdyby były tak krótkie kolejki.
    Jakoś chyba nikt sobie nie wyobraża np. baku, który wprowadza nowy system i przez 2 miesiące nie da się z tego skorzystać...

  • 2

    56. ~  2018-01-08 21:17:38  host: 77.111.246.8

    @21, @35 to nie Anna Streżyńska dała po 50tys. premii! Trzeba sprawdzać informacje, a nie powielać bezmyślnie. http://tlp.is/g01

  • 0

    57.  2018-01-08 21:28:52

    54 - a po co mu pismo? Wystaczy, ze złozył wniosek. A to, kiedy załatwią, to już sprawa urzędu ;-)
    A że nie można, to mówimy o "działaniu" CEPiK - byc oże nie można jednak?

  • 1

    58.  2018-01-08 21:41:45

    36 - wystarczyłoby wezwanie do usunięcia braków... To naprawdę nie był brak decydujący o wyniku przetrgu ;-)

  • -1

    59. ~PLanPetru  2018-01-08 21:46:03  host: host-183.24.ktmtelekom.pl

    56: renka renke myje! Fafiniak przyznal Krzakoskiemu, a Krzakoski Nowakowi. Kasa sie zgadza.

  • 0

    60. ~  2018-01-08 23:50:13  host: public-gprs378894.centertel.pl

    @ 58. wlo: A wtedy pozostali uczestnicy przetargu zaskarżyliby przetarg z powodu złamania warunków przetargu przez organizatora i faworyzowania jednego z uczestników.
    Nie ma lekko ;)

  • -1

    61.  2018-01-09 00:11:36

    spoko, przecież prezes zna się na internetach. Da jakiegoś byłego prezesa browaru

  • 0

    62.  2018-01-09 00:14:47

    a Streżyńska była dobra... kiedyś. Osiadła na laurach, od początku jej kadencji to powtarzałem.

  • -1

    63. ~  2018-01-09 00:51:58  host: 77.111.244.50

    streżyńska niczego nigdy nie robiła - dbała jedynie o dobry PR - niczym sie nie wyróznia - czy jest czy nie jest ministrem, to nie ma znaczenia

    przez 2 lata nie potrafiła posprzątać bałaganu jaki jest w epuap chjocby - a moze ten słynny mdokument jest do czegokolwiek przydatny?

  • 0

    64.  2018-01-09 04:03:27

    Nie ma już zatem nawet ostatniej kompetentnej osoby w tym rządzie. Innymi słowy: J*BAĆ RZĄD!

  • 0

    65.  2018-01-09 08:04:36

    60 - nie jestem tego taki pewien jak Ty ;-)

  • 0

    66.  2018-01-09 09:06:44

    @45
    W takim wypadku urzednik dwonil do opa i prosil zeby przyjechal i poprawil. Gdy wnisoek byl skladany przez opa promowanego przez uke to urzednicy takie rzeczy robili.
    Zdaniem niezawislego sadu, brak parawki nie wystarczal do uwalenia ery ale jak rozumiem, wg fanow p. Minister sad pewnie nie zna sie.

  • 1

    67. ~  2018-01-09 14:32:20  host: public-gprs375909.centertel.pl

    @ 66. chlopaki_nic_sie_nie_stalo:
    Sąd się zna, a tylko Ty nie masz pojęcia o regułach obowiązujących w świecie biznesu!
    Był konkretny termin na składanie ofert przetargowych i po tym terminie już nie można nic w złożonej ofercie zmieniać!
    Przypomnij sobie niedawny przypadek przetargu na autobusy dla MON; osoba mająca dostarczyć ofertę przetargowa utknęła w korku i dostarczyła ofertę z 20-minutowym opóźnieniem. Oferty nie dopuszczono do przetargu, chociaż ta oferta była najbardziej pożądana przez organizatorów przetargu! Może to da Ci coś do myślenia!

  • 0

    68.  2018-01-09 15:30:56

    @67
    Misiu drogi, zachowaj wycieczki osobiste dla siebie, to nie jest prawicowe forum typu niezalezna.pl czyli jesli nie zgadzam sie z kims to uderzam ad personam. Nie masz pojecia czym sie zajmuje i jakie mam albo nie mam doswiadczenie biznesowe. Abstrahujac od tego, ze rozmawiamy o administracji piublicznej a nie biznesie.

    Niezawisly sad uznal, ze bylo to bezprawne - czy to nie ma zadnego znaczenia?

    Co do Autosanu, dobrze wiadomo, ze zrobili to celowo gdyz nie spelniali wymogow (nie produkowali takiego pojazdu totez przyklad chybiony.

  • 1

    69.  2018-01-09 15:34:54

    67 - a co ma administracyjne postępowanie do biznesu? Weź się ogranij trochę. Co innego zmiany w ofercie, co innego dostarczenie na czas a co innego brak formalny!!

  • 1

    70. ~  2018-01-09 23:52:44  host: 45.63.122.50.vultr.com

    Streżyńska niewygodna dla dobrej zmiany? Pstryk i już Jej nie ma. Nota bene szkoda - jedyna normalna w tej menażerii. :lol:

Dodaj swoją opinię