Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Anna Streżyńska chce stworzyć nowy organ doradczy

Anna Streżyńska chce stworzyć nowy organ doradczy

LuiN 3 Marca 2017 18:39

8 2

anna strezynska wide

Anna Streżyńska chce stworzyć Organ Doradczy ds. Telekomunikacji przy Ministerstwie Cyfryzacji. Jego założenia ogłosi w czasie nadchodzącej konferencji PLNOG.

Minister Cyfryzacji będzie gościem honorowym konferencji telekomunikacyjnej PLNOG - opowie podczas niej o planach Ministerstwa względem rynku telekomunikacyjnego w naszym kraju. Podczas spotkania dyskutowana będzie również możliwość stworzenia niezależnego Organu Doradczego ds. Telekomunikacji dla Ministerstwa Cyfryzacji. Jego członkowie - doświadczeni eksperci i praktycy rynku telekomunikacyjnego - mieliby wspierać swoją wiedzą i doświadczeniem Ministerstwo Cyfryzacji.




Sylwester Biernacki, Łukasz Bromirski, Piotr Jabłoński, Andrzej Karpiński, Marcin Kuczera, Marcin Mazurek, Michał Sajdak, Andrzej Targosz i Krzysztof Wilczyński to pierwsze osoby, które już teraz zgłosiły chęć wsparcia Ministerstwa poprzez swoją wiedzę i doświadczenie nabyte w największych polskich firmach IT.

Ogłoszenie założeń i dyskusja na temat nowego organu doradczego będą miały miejsce dnia konferencji PLNOG (7 marca, godzina 16:30).

Źródło tekstu: PLNOG     

Dodaj do:

Tagi: anna streżyńska | plnog

w sumie: 19
  • -2

    1. ~  2017-03-03 18:52:29  host: mk31.telbeskid.com.pl

    "Jego założenia ogłosi " czyli co?

  • 2

    2.  2017-03-03 19:00:44

    @1, Czyli czym będzie się zajmował, kto może dołączyć do niego i jakie będą taką osobę czekały wyzwania.

  • 2

    3.  2017-03-03 19:20:52

    Wincy organów! Wincy Urzędów! Wincy regulatorów.

    A tak naprawdę to nie. Połowa ministerstw i 90% Urzędów do likwidacji,

  • 0

    4. ~Bukas  2017-03-03 19:30:50  host: ejl165.internetdsl.tpnet.pl

    Niech zniosą opłaty za zajęcie pasa drogowego i za umieszczanie w nim infrastruktury i nie trzeba wincyj mędrcy :-)

  • 1

    5.  2017-03-03 19:37:03

    Widzę, że urzędnicy na Telepolis są obecni;) Jak mozna minusować mój komentarz?

  • 2

    6. ~Ekspert rynkowy  2017-03-03 19:44:34  host: apn-31-0-35-178.dynamic.gprs.plus.pl

    Wazne ile kapuchy dajo, w razie czego sie zglaszam.

  • 1

    7. ~Nick  2017-03-03 20:33:58  host: public-gprs457685.centertel.pl

    No jak sie kobieta zabiera za "organ" to bedzie z tego sporo radości :-)

  • -1

    8. ~Mac  2017-03-03 21:32:07  host: static-84-9-23-78.vodafonexdsl.co.uk

    Skąd na telepolis wzięło się tyle gimazy i tak niskiej jakości komentarzy ?

  • 0

    9. ~Nick  2017-03-04 06:37:40  host: public-gprs350744.centertel.pl

    Trzeba zadzwonic do Adasia Michnika aby szybko zablokował komentarze jak to robi na gazeta.pl

  • 2

    10. ~smakosz  2017-03-04 07:06:58  host: public-gprs376390.centertel.pl

    Rodzina i przyjaciele nie mają pracy? Nowy organ doradczy i załatwione

  • 3

    11. ~s  2017-03-04 10:37:04  host: 80.78.5.105

    Więcej urzędasów. Tego nam trzeba.

  • 3

    12. ~Marczysław  2017-03-04 16:54:23  host: plus-96-193.polkomtel.com.pl

    Organ organu i kolejni znajomi znajdą prace i dopchają się do "koryta" a i tak nadal będzie tak samo

  • 3

    13. ~Nick  2017-03-04 19:15:47  host: public-gprs24085.centertel.pl

    Jak to mowia: przesuniecie członka z ramienia ma czoło. Polski aparat biurokratyczny ma sie bardzo dobrze. Jeszcze wiecej bedzie masy białkowej do przerzucania papierow. A juz nawet np. W Afryce maja liczarki to głosów przy wybieraniu możnowładców. Tyle w tym temacie, co na to pani Ministra Cyfryzacji? Ano pstro - "powstanie nowy organ" heheheheee

  • 3

    14.  2017-03-05 23:58:16

    Czyli kolejne miejsce by można było gdzieś wepchnąć rodzinę, znajomych i przyjaciół oferując kasę z naszych podatków... taaa, potrzeba więcej "organów", ten konkretny zaś póki co ma roboczy skót na 4 litery, pierwsza "c" ostatnia"j"...

  • 4

    15. ~ziutasek  2017-03-06 08:49:59  host: afmh4.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Kolejny rozsadnik budżetowych etatów z wynagrodzeniami oderwanymi od realiów dla znajomych królika ...

  • 2

    16.  2017-03-06 08:55:44

    Siłę państwa ocenia się po ilości organów przypiętych do garnuszka podatnika. Im mnie tych organów tym państwo lepsze, silniejsze. Organy będą nakręcać gospodarkę i organy będą rozwijać telekomunikację...........

  • 0

    17.  2017-03-06 10:25:56

    Czy napiszecie o odejsciu min. Woznego?

  • 0

    18. ~.aj  2017-03-06 11:49:29  host: gbedcz03fwb-global1.mmc.com

    Z tym wepchnieciem "swoich", to zalezy jak wyjdzie. Patrzac na nazwiska osob technicznych, ktore sie zglosily do organu, to uwazam ze jest to jedna z lepszych decyzji. Pytanie, kto z osob niemerytorycznych...

  • 1

    19.  2017-03-06 12:14:20

    "Organ doradczy" to brzmi dumnie :)

Dodaj swoją opinię