Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Anna i Robert Lewandowscy reklamują T-Mobile Usługi Bankowe [wideo]

Anna i Robert Lewandowscy reklamują T-Mobile Usługi Bankowe [wideo]

WitekT 6 Maja 2014 17:33

4 20

Anna i Robert Lewandowscy są twarzą kampanii T-Mobile Usług Bankowych. Prezentujemy reklamę, która premierę miała na dzisiejszej konferencji prasowej.



 

Zobacz: T-Mobile promuje usługi bankowe, Lewandowski twarzą kampanii.


Zobacz: inne filmy z kategorii Reklamy

Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:

Tagi: robert lewandowski | t-mobile

w sumie: 56
  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    42.  2014-05-07 08:37:39

    34 - jeśli nie jest, to czemu w przeciwieństwie do mnie np. Polacy nie siedzą w Polsce i nie pracują dla wspólnego dobra tylko jadą za granicę i plują na co tylko możliwe, jednak kasę zarobioną u Niemca wydają w Polce a nie w Niemczech? Śmieszni są tacy ludzie jak Ty. Zapisz się do jednej z tych organizacji, gdzie legitymacją członkowską jest ogolona głowa i pisz takie teksty na stronach poświęconych tematowi ;-)

  • Ten komentarz został ukryty.

    -1

    43.  2014-05-07 08:42:10

    Jak widzę w telewizji ludzi, którzy mają jedno dziecko, z tego co widać mają się nieźle, ale mówią że w tym kraju nie da się utrzymać dziecka są śmieszni. Niedorobieni sami są chyba. Niech powiedzą wprost - chcę mieć więcej! Mnie i siostrę rodzice za komuny wychowali, ja moje dzieci wychowałem już po '89. Żyjemy, mamy się całkiem nieźle. Nie zastanawiam się czy muszę obniżyć abonament o 3 złote, żeby mi na bułkę wstarczyło żeby z głodu nie umrzeć. Nie wyzyskuję ludzi, bo ich nie zatrudniam. Nie narzekam na pracodawców złodziei - bo nie pracuję na etacie. Jeśli komuś mało - niech sam pokaże innym jak można zarobić i dać ludziom zarobić! Każdy ma dzisiaj taką możliwość! Że piłkarz (sportowiec ogólnie mówiąc) pracuje dla innej ligi? Masz jeden z drugim problem? Trzeba było trenować! ;-)

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    44.  2014-05-07 08:45:57

    To ja powiem że zarabiam dużo dużo mniej niż lewandowski a i tak uważam że mam dużo szczęścia w życiu i jestem bardzo szczęśliwy i nawet jeśli lewandowski dostał pierdyliard ojro to niech sobie ma i już. Ja tam go nie oceniam czy zdradził Polskę czy nie. Prawda jest taka że za taką kasę to i tak wszyscy byśmy się ustawili w kolejce do tej reklamy. To tak jak z disko polo, obciach itp. ale za tą kasę co ci ludzie zarabiali to każdy by śpiewał umcia umcia.

  • Ten komentarz został ukryty.

    1

    45. ~Nikon  2014-05-07 09:20:12  host: user-31-174-73-118.play-internet.pl

    Wcześniej grał w reklamie Opla to co? Nikt nie kupi Opla bo reklamuje go Lewandowski? Reklamy są po to, aby ludziom wpadały w oko, osoba rozpoznawalna na pewno przyciągnie więcej osób niż pan Mietek spod spożywczaka.

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    47.  2014-05-07 10:18:15

    @34 Podaj jakieś informacje odnośnie wypowiedzi żony Lewandowskiego, że jest z nim tylko dla pieniędzy, chętnie poczytam.

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    48. ~wawiak  2014-05-07 11:06:19  host: 78-11-50-106.ip.netia.com.pl

    Lewandowski zarabia 500 zł w niecale 6 minut każdego dnia. Trochę żenująca ta reklama.....

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    49. ~  2014-05-07 11:21:09  host: user-188-33-162-106.play-internet.pl

    @wawiak - reklama nie musi się podobać, nic tu rzeczywiste jego zarobki nie mają do rzeczy (pewnie nieźle na tej reklamie zarobił - pewnie więcej niż 500 złotych za sekundę kręcenia)

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    50. ~Dema  2014-05-07 13:03:05  host: 178.183.147.247.dsl.dynamic.t-mobile.pl

    Akurat oferta jest bardzo dobra-przenosicie numer z innej sieci abonament za 39 zl 800 min+bez limitu T-mobile+1gb net,dostaje sie co miesiac(przez 10 miesiecy) 50 zł na konto w Alior pod warunkiem jednej w miesiacu transakcji karta.Nic tylko przenosic

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    51. ~Arturro  2014-05-07 13:09:15  host: afet117.neoplus.adsl.tpnet.pl

    ~45 racja i w zasadzie wszyscy z tego korzystają, co do samej oferty to przy połączeniu dwóch bonusów-cashbacku oraz za przeniesienie numery robi się całkiem sensowna kwota w skali roku.

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    52. ~  2014-05-07 14:06:47  host: n06-04-07.opera-mini.net

    jeszcze wam bokiem wyjdzie ta promocja, bierzcie ten abonament z 10 miesiącami zamiast pisać, zobaczymy co powiecie po 10 miesiącach jak wam T przestanie płacić za abonament,a dopłacić trzeba będzie do 24 miesiąca

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    53. ~  2014-05-07 14:12:49  host: n06-04-07.opera-mini.net

    50,warunkiem skorzystania z promocji jest płatność w NFC w HD w 3D i w różowych okularkach 3 wymiarwych w jednym z 10 salonów sieci T, sieci Multikin albo w oddziale Alior Sync którego nie ma, oprócz tego płatność musi się odbyć między godziną 13:15, a 15:13 w jednym podejściu w czasie nie dłuższym niż 1 sekunda liczona od chwili włożenia karty do czytnika, jak spełnisz warunki komisja ds przyznawania premi w T zdecyduje czy ci przelać kasę 50 zł,za posiedzenie komisji zapłacisz 300 zł

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    54. ~pabloki  2014-05-07 14:49:25  host: 213.158.221.107

    Przypominam że klient może otrzymać tylko jeden benefit. W przypadku korzystania z kolejnej promocji klient nie otrzymuje benefitu wynikającego z kolejnej promocji z której korzysta.Wniosek: benefity wzajemnie sie wykluczają.

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    55. ~  2014-05-07 15:49:35  host: n06-04-07.opera-mini.net

    54,i to jak zatańczy i zaśpiewa i jak zareklamuje bezpłatnie sieć T w HD w 3D i 3 wymiarowych różowych okularkach

  • Ten komentarz został ukryty.

    -1

    56. ~wpamix  2014-05-07 20:23:39  host: clr225.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Lewandowski to obszczumurek który potrafi kopać w piłke jak mu płacą w €, jak mu płaca w PLN to już kopac nie potrafi i "krzywne nogi ma" :(
    A jego żonka sprzedała się za "500zł", mężulek wkręcil ją do reklamy aby sobie bidulka na waciki zarobiła bo jemu szkoda wysupłać pare groszy, sorrki - eurocentów z tych 55mln rocznie!
    Lewandowski niedługo będzie reklamował karme dla psów i kotów jak mu tylko za to zapłacą, rzygam nim tak jak i adamczykiem.

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    57. ~pabloki  2014-05-07 20:50:05  host: 46.204.189.193.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

    Lewanddowski świadczy usługi piłkarskie więc zareklamował usługi bankowe. Kasa jest kasa.
    Zresztą nie tylko tmobile ma usługi bankowe a nie bank, takich kwiatków w polsce jest więcej bo banków traktujących klienta jak klienta(dbają o interesy klienta bez wzgl na stan posiadania w banku)w polsce jest może z 6 lub 7. Zwróciłem sie dziś do kilkunastu banków z prostym problemem .... niestety na te kilkanaście tylko w 6 lub 7 zaproponowano oczekiwane rozwiązanie.

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    59. ~Calm7  2014-05-07 21:26:39  host: n08-08-02.opera-mini.net

    Po tych wpisach to ja się zastanawiam... Kto jest bardziej "cięty" na kogo... Czy bogaci na biednych, czy biedni na bogatych... :-o

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    60. ~...  2014-05-07 21:37:09  host: user-46-113-81-121.play-internet.pl

    @58 Wiślak
    A ja wręcz przeciwnie. Gościu wyraził swoje zdanie (do czego ma pełne prawo, fakt że wulgarnie itd) Ale jedank odnosi się to konkretów tzn. na podstawie tego, że Lewandowski zrobił to i tamto stwierdza, że (coś tam). A Ty nie znając go wcale (bo niby skąd masz znać @wpamix) stwierdzasz, że gośc jest ludzkim smieciem. Zastanów się, co jest bardziej kretyńskie?

  • Ten komentarz został ukryty.

    2

    61.  2014-05-07 21:45:13

    @60 Widocznie mamy inne pojęcie kultury.
    1. Nazwał kogoś kogo nie zna "obszczymurkiem",
    2. "Żonka sprzedała się" daje do myślenia i nasuwa skojarzenie,
    3. On też wódki z Lewandowskim i Adamczykiem nie pił aby ich oceniać.
    4. Lewandowski nie strzela goli w reprezentacji bo nie ma w niej takich skrzydłowych jak w BVB. Napastnik strzela gole jak dostaje dobre podania. W reprezentacji nie ma dobrych podań.
    5. Przemawia przez niego ludzka zawiść że Lewandowscy czy Adamczyk wykorzystują swoje, być może krótkie "pięć minut" na zarobienie pieniędzy. Gardzić moim zdaniem można z beztalenci pokroju Natalii Siwiec którzy próbują zbić fortunę pokazując sztuczne cycki. Akurat Adamczyk to dobry aktor a Lewandowski jak na razie to dobry napastnik.

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    62. ~...  2014-05-08 10:21:36  host: user-164-126-43-227.play-internet.pl

    @61
    Nie zrozum mnie żle, ja go nie bronię. Pytam się tylko jak wyglądają twoje bluzgi w stosunku do jego bluzgów. Tyle.

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    63.  2014-05-09 19:32:21