Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Ankiety w TELEPOLIS.PL

Ankiety w TELEPOLIS.PL

WitekT 30 Grudnia 2008 19:56

0 0
Od dziś wprowadzamy nową funkcjonalność w naszym serwisie - ankiety. Będziemy starać się, aby pytania były ciekawe i poruszały aktualne problemy na rynku.

Ankiety dostępne są w prawej belce serwisu. Są tam wyświetlane losowo aktywne, na które ciągle można oddawać głosy. W boksie są także dwa linki - jeden prowadzący do wyników (o ile nie są ukryte) i drugi, który umożliwia przejście do stron z archiwum ankiet (pytania aktywnych są pogrubione). Standardowo każda ankieta będzie trwać 2 tygodnie.

Pod wynikami każdej z ankiet jest miejsce na komentarze - zachęcamy do dyskusji!


Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 35
  • 0

    16.  2008-12-30 22:14:03

    No to dobrze, to już odpuszczam. Wiedzy tajemnej to ja się boję ;) W sumie dobry pomysł. Fajnie, że można będzie sobie zagłosować czasem. W odróżnieniu od wyborów politycznych będzie, jak myślę, dużo przyjemniej :)

  • 0

    17.  2008-12-30 22:17:08

    ukenamuniu: stawiam na Tolka Banana. ;-) A czy ja komukolwiek każę klikać bez znajomości tematu? A akurat dużo o tym pisało się, analizowało, podawało przykłady innych krajów, przytaczało relacje obu stron... O, jak ktoś chciał, to sobie wyrobił opinię w oparciu o nienajgorsze materiały. ;-)

  • 0

    18. ~  2008-12-30 22:39:48  host: 80.54.27.31

    zróbcie ankietę na markę telefonów dajcie: Sony Ericssona Nokie LG Samsunga Nokię Asusa Aple i Toshibę

  • 0

    19. ~  2008-12-30 22:40:17  host: 80.54.27.31

    i motorolę

  • 0

    20.  2008-12-30 22:43:20

    Właśnie tego typu ankiet chcemy unikać...

  • 0

    21.  2008-12-30 22:48:08

    W dystrybucji firmy AB S.A pojawił się w sprzedaży ASUS P565 z CPU @ 800MHZ! A wszedzie cisza :-)

  • 0

    22. ~  2008-12-30 22:49:24  host: dnp50.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Sądząc po top telefonach (głosy & oceny) to te "swoje sposoby" na nabijaczy głosów jakoś średnio się sprawdzają.

  • 0

    23. ~ukenamuniu  2008-12-30 22:49:42  host: 86-59-n1.aster.pl

    WitekT: ściema w mediach przeogromna i media kształtują świadomość (bezkrytycznym). Nawet UKE na na to się nabiera- że TP be i działa na nie. Pani redaktor Magdalena W. napisała, że Zarząd TP rozważał (!) przyjęcie koncepcji BSA Centertel niezgodnej z ofertą BSA. Faktycznie w protokóle kontroli BSA jest o prezentacji "na zarządzie" dwóch koncepcji: rekomendowanej koncepcji zgodnej z ofertą UKE i drugiej niezgodnej. Ostatecznie wg protokółu (i zgodnie z rzeczywistością) "wybrano" (?) wersję ZGODNĄ. Jak jedna była rekomendowana to druga była rozważana a pierwsza ostatecznie "wybrana"? Już ściema i naród za prasą wie swoje. Do nagrody "głuchy telefon" (lub mojej wersji "obok prawa")nadaje się już fragment z zaleceń pokontrolnych, które stały się przyczynkiem do krzyków "podzielić TP"! Otóż jakaś inna osoba (praktykantka?) z UKE pisząca na podstawie protokółu kontroli zalecenia pokontrolne stwierdza: Na spotkaniu Zarządu TP rozważano dwie koncepcje BSA Centertel: jedną zgodną z ofertą BSA a drugą niezgodną. Ostatecznie wybrano wersję (uwaga, uwaga- przyp. mój) NIEZGODNĄ z ofertą. Nie dziwię się Pani Prezes, że taka ostra. Ściema w prasie i w Urzędzie. Ktoś wie, że TP be i już. A może jak napisał Pierre Corneille: "W służbie Cezara wszystko jest możliwe". No ale z "La Mort de Pompee" trochę odszedłem od UKE i ankiety...

  • 0

    24. ~  2008-12-30 22:52:08  host: dnp50.neoplus.adsl.tpnet.pl

    neper to jakieś 8.5 decybela (piszę z pamięci)

  • 0

    25. ~09.09.2009  2008-12-30 22:52:50  host: aein23.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Świetnie, że będą ankiety :) zawsze to jakieś kolejne urozmaicenie, tylko czasu coraz mniej na siedzenie w necie. Jednego życia nie starczy ;) Na "najlepszą promocję" TT podwójne świąteczne doładowanie wygrało by bezapelacyjnie!

  • 0

    26. ~  2008-12-30 22:56:05  host: dnp50.neoplus.adsl.tpnet.pl

    A ta rewelacyjna osiemsetka Asusa to FSB czy internal clock?

  • 0

    27.  2008-12-30 23:01:20

    ukenamuniu: oj, tak mówisz, jakby dział propagandy TP nie działał - a działa i ma się znakomicie, z wielomilionowym budżetem. ;-)

  • 0

    28. ~ukenamuniu  2008-12-30 23:15:40  host: 86-59-n1.aster.pl

    WitekT: nie powinienem Ci się dziwić (de gustibus non est disputandum), ale Woody Allen to jedna z naprawdę niewielu osób na które jestem uczulony. Mogli jednak pomyśleć, skoro jesteś na ich blogu..

  • 0

    29.  2008-12-30 23:17:17

    ukenamuniu: ech, odpowiedziałeś zanim usunąłem jedno zdanie ze swojego komentarza, bo jeszcze niektórzy by nie zrozumieli mojego żartu. ;-) Co do jazzu - zawsze z miłą chęcią posłucham, choć wolę taki bardziej nowoczesny, w wykonaniu np. Ala Di Meoli czy - szczególnie - Marcusa Millera. :-)

  • 0

    30. ~  2008-12-30 23:49:36  host: oo8.ipartners.pl

    #23 Ukenamuniu, zapewne nieswiadomie napisales rzecz, ktora np. w USA bylaby podstawa do wywalenia przez akcjonariuszy na bruczek zarzadu notowanej na gieldzie spolki ;-) Za co? Za to, ze po pierwsze ujawniono, iz "na zarzadzie" byla prezentowana koncepcja BSA niezgodnego z prawem/oferta UKE. Po drugie, ze zarzad w ogole dopuscil do dyskusji na ten temat. Po trzecie, ze zarzad WYBIERAL miedzy tymi koncepcjami. Skoro to napisales, to oznacza, ze dla Ciebie, osoby zakorzenionej na Twardej i &FTP tego typu rozwazania zarzadu nie sa rzecza niezwykla. A to jest czwarty powod przez ktory akcjonariusze gieldowej spolki np. w USA poslali by zarzad na bruczek.

  • 0

    31. ~  2008-12-31 00:07:51  host: dnp50.neoplus.adsl.tpnet.pl

    A to nie jest czasem tak, że akcjonariusze mają wpływ na wybór rady nadzorczej i dopiero rzeczona r.n. może podziękować zarządowi za współpracę?

  • 0

    32.  2008-12-31 00:11:28

    Brawo! Naprawdę zaskoczyliście mnie tym, oczywiście pozytywnie ;-) W takim razie Telepolis pnie się ku górze ;-) Pozdrawiam :) PS. Szczęśliwego Nowego Roku!

  • 0

    33. ~  2008-12-31 00:25:40  host: oo7.ipartners.pl

    Zakaladajc, ze wybor rady nie jest filcyjny, to w radzie sa przedstawiciele akcjonariuszy. A to oznacza, ze akcjonariusze dziekuja zarzadowi. Polecam popatrzenie co stalo sie z panem prezesem francusko-amerykanskiego wowczas Vivendi. Amerykanscy akcjonariusze podziekowali mu. Historia zna wiele takich przypadkow (zmiana prezesa DT...), ze pod presja akcjoneriuszy zarzadzik odchodzi w nieslawie, aczkolwiek zazwyczaj z sowita odprawa.

  • 0

    34.  2008-12-31 02:02:18

    #22. bo tam jest troche inna koncepcja dzialania, ktora zapewne zostanie zmieniona.

  • 0

    35. ~ukenamuniu  2008-12-31 11:53:16  host: 86-59-n1.aster.pl

    #30: 1/ nie ja napisałem, tylko Pani Prezes podała do prasy. Było jeszcze, że TP z obawy przed karą z UKE odrzuciła rozwiązanie niezgodne z ofertą. 2/ Zawsze rozważa się kilka rozwiązań. Wpisuje argumenty za i przeciw (np zagrożenia regulacyjne). Wybiera najlepsze. 3/ Tam gdzie Ty jesteś zakorzeniony też się chyba wybiera rozwiazania najlepsze (np. dla Netii, czy innego pasożyta). 4/ Naważniejsze dla mnie są spieprzone zalecenia pokontrolne, gdzie napisano, że Zarząd TP ostatecznie wybrał wersję NIEZGODNĄ z ofertą BSA. W USA za takie przekłamanie pracownika FCC "posłali by na bruczek".

Dodaj swoją opinię