Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Angry Birds Space: ponad 100 mln pobrań

Angry Birds Space: ponad 100 mln pobrań

Q! 8 Czerwca 2012 17:29

0 0
Rovio, producent gry Angry Birds, poinformował, że najnowsza jej edycja pobrana została już ponad 100 mln razy.

Pierwsze 50 mln pobrań zostało osiągniętych w 35 dni od chwili premiery sprawiając, że jest to najszybszy wzrost ilości pobrań mobilnej gry w historii. Na kolejne 50 mln trzeba było zaczekać nieco dłużej, bo kolejne 41 dni.

Tym samym Angry Birds Space dołączają do hitowych pozycji Rovio, zapewniając jej kolejne miliony dolarów przychodu. Wcześniejsze wersje gry z tej serii pobrane zostały już ponad 1 mld razy, dając firmie ponad 70 mln dolarów przychodu.


Źródło tekstu: Rovio, wł     

Dodaj do:
w sumie: 15
  • 0

    1.  2012-06-08 21:56:37

    Prawdę mówiąc, nie mam pojęcia co to za gra, pewnie do klasyka sieciowego Q3 Arena który serwery ciągle ma pełne nigdy nie doskoczy.

  • 0

    2. ~  2012-06-08 22:23:36  host: z30-04.opera-mini.net

    Zgadzam sie z przedmowca..

  • 0

    3. ~  2012-06-08 23:00:42  host: PC-109-95-2-76.net-com.net.pl

    cs rowniez nie narzeka na popularnosc

  • 0

    4.  2012-06-09 00:12:27

    To jedyne AB, ktore mi sie podoba.

  • 0

    5.  2012-06-09 00:22:10

    @Hose: miales na mysli Quake Live raczej ;) Pogrywasz czasem?

  • 0

    6.  2012-06-09 08:04:47

    Miałem, odinstalowałem, nic specjalnego...

  • 0

    7.  2012-06-09 08:15:32

    @PLANET: owszem, najlepsza istniejąca strzelanka, rzeź maksymalna ;-)

  • 0

    8.  2012-06-09 09:56:19

    jaki tam quake! Soldat jest lepszy :D

  • 0

    9. ~PatrykOS  2012-06-09 10:15:52  host: 176-97-81-1.tvkslupsk.pl

    Jaki tam quake i soldat. Counter-strike to już wręcz legenda :)

  • 0

    10. ~lol  2012-06-09 15:42:28  host: abjl11.neoplus.adsl.tpnet.pl

    JA wole normalne angry birds

  • 0

    11.  2012-06-10 12:20:14

    Angry birds to najlepsza gra na telefonie... niby prosta, ale wciąga niesamowicie.

  • 0

    12.  2012-06-10 17:26:16

    @11 znam lepsze. :D nikt i nic nie pobije gry wszech czasów: TETRIS :] gdybym mógł, miał bym tetris'a nawet na zegarku

  • 0

    13. ~  2012-06-10 17:40:31  host: z39-07.opera-mini.net

    12. Jeszcze Pacman :-D

  • 0

    14. ~  2012-06-11 08:17:03  host: user-109-243-48-87.play-internet.pl

    Kiedy zrobią Nexuiz na Androida?

  • 0

    15. ~  2012-06-11 16:07:17  host: ppp148220.ostnet.pl

    Cienka gierka. Ja tam dokupuję kolejne pakiety Heyah na fleszówki w necie, to jest coś :)

Dodaj swoją opinię