Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Angry Birds Space: 10 mln pobrań w 3 dni [wideo]

Angry Birds Space: 10 mln pobrań w 3 dni [wideo]

Q! 26 Marca 2012 15:24

0 0
Rovio, producent gry Angry Birds, poinformował, że jej najnowsza odsłona, Space, pobrana została już ponad 10 mln razy. Stało się to w niecałe 3 dni od momentu jej premiery.

Zobacz: inne filmy z kategorii Reklamy


Obecnie Angry Birds Space dostępna jest na wszystkie główne platformy, z wyjątkiem Windows Phone. Już wcześniej jednak firma zapewniła, że i na nią trafią Kosmiczne Wściekłe Ptaki. Prace nad tym cały czas trwają, ale termin ich zakończenia nie został ujawniony.


Źródło tekstu: Rovio, wł     

Dodaj do:
w sumie: 20
  • -2

    1. ~  2012-03-26 15:38:52  host: klient-88-135-169-250.StrefaWiFi.kolnet.eu

    Ja też mam.

  • 0

    2.  2012-03-26 15:58:08

    Na Symbiana też nie ma!

  • -2

    3. ~BartekGib  2012-03-26 16:14:37  host: 031011206176.warszawa.vectranet.pl

    Mam torsje czytając o Angry Birds ... Głupszej gry aniżeli "to coś" powyższe - NIE MA. Ludzie się zakochali w głupocie. Trwajcie w tym dalej - bezrobocie w kraju będzie rosło :)

  • -3

    4. ~gosc  2012-03-26 16:16:04  host: 77-253-246-113.adsl.inetia.pl

    Ja pobrałem :D

  • 2

    5. ~batman z gotham  2012-03-26 16:35:21  host: OstyR005-taniegrzanie.inetia.pl

    szczerze to nie widze nic nadzwyczajnego w tej gierce, zwykle strzelanie ptakami, po dluzszym czasie staje sie nuzace i nudne, bynajmniej dla mnie. pogralem troche na androidzie, odinstalowalem, bo nie ma sensu tracic czasu.

  • 0

    6. ~oskarr  2012-03-26 16:38:06  host: 77-255-4-160.adsl.inetia.pl

    Ja też pobrałem - gra nie jest zła, ale i tak wolę popykać we Fruit Sortera

  • 0

    7.  2012-03-26 17:25:45

    Ja tam też akurat za AB nie przepadam ;) Kilka poziomów przeszedłem, ale strasznie monotonna gra w sumie. Są lepsze gry jeśli już o to chodzi ;)

  • 1

    8.  2012-03-26 17:34:15

    Ale ta jednak jest ciekawa. Zmieniona fizyka daje dużo zabawy.

  • 0

    9. ~kura  2012-03-26 17:56:00  host: host-86-111-110-17.tvk.torun.pl

    A na bade niedawno wyszła podstawka angry birds za 12zł! Jedyną zaletą jej jest to że nie wyświetla reklam. Ciekawe czy się doczekam Angry Birds Space i w jakiej cenie..

  • -1

    10. ~stokrotka  2012-03-26 18:00:26  host: gti123.internetdsl.tpnet.pl

    ta gra jest super

  • 0

    11.  2012-03-26 18:32:47

    @9 za rok, może dwa

  • 1

    13. ~ww  2012-03-26 19:58:57  host: 79.162.75.3

    Dlaczego tylko na androida jest za darmo? nie wiem, ale im się za to odwdzięczam klikając w reklamy które są aktywne gdy mamy włączony net. Praktycznie to robię z każdą aplikacją która została profesjonalnie przygotowana i udostępniona za darmo .

  • 0

    15. ~>..  2012-03-26 21:10:51  host: ackx249.neoplus.adsl.tpnet.pl

    CUT THE ROPE.. dużo lepsze..

  • 0

    16. ~jezozwierz  2012-03-26 22:28:53  host: user-109-243-173-217.play-internet.pl

    Fakt, nic takiego w tej gierce nie ma :) I w tym cala jej tajemnica. Chyba ta cala produkcja spora czesc zawdziecza sieci TM za rozpropagowanie. W sumie to dzieki TM dowiedzialam sie o ich istnieniu :) Mnie sie podoba...

  • -2

    17.  2012-03-26 22:50:09

    Pobrałem:)

  • 0

    18. ~hej  2012-03-26 22:59:45  host: 193.19.165.4.osk.enformatic.pl

    proszę o link na symbiana (ale nie wersję flash), z góry dzięki.

  • 0

    19. ~  2012-03-27 18:12:25  host: t14-12.opera-mini.net

    Pobrałem angry birds space,hm uczucia mam mieszane,gra nie zachwyca,jakoś wolę tradycyjne angry birds

  • 0

    20. ~arni  2012-03-27 23:33:57  host: 89-69-108-164.dynamic.chello.pl

    niezłe są AB SPACE

  • 0

    21. ~Kaprys  2012-03-28 00:39:55  host: 088156029016.olsztyn.vectranet.pl

    Sciągnąłem dzięki temu newsowi. 23 mega, ale po wifi to moment. Zmienna grawitacja fajna sprawa, Najpierw nie wiedziałem o co chodzi, potem już przemyślawszy trajektorię z jej uwzględnieniem, zbijałem za pierwszym razem. A to wymaga myślenia i oceny toru lotu, co jest bardzo dobrą sprawą. Z takich gierek grywam jeszcze w blobby volleyball z botem na trudnym poziomie. Dla zabicia czasu w pracy znakomite.

  • 0

    22. ~  2012-03-28 00:47:45  host: z55-06.opera-mini.net

    @21 - BartekGib ci napisze, że przez ciebie nam pkb spada ty leniu i nicponiu ;)

Dodaj swoją opinię