Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Angry Birds Rio: 10 mln pobrań w 10 dni

Angry Birds Rio: 10 mln pobrań w 10 dni

LuiN 5 Kwietnia 2011 08:24

0 0

Angry Birds Rio, kolejna edycja gry, która na zawsze zmieniła rynek gier mobilnych, bije rekordy popularności. Użytkownicy iPhone'ow i telefonów z Androidem pobrali ją od chwili premiery 10 mln razy.

10 mln pobrań w 10 dni, to rekord, którego prędko nie pobije żadna inna gra na telefony komórkowe. Konwencja nowej części oparta została o film Rio, jednak to nie on reklamuje grę, lecz bardzie gra wchodzący do kin film.

Gra dostanie w tym roku co najmniej 4 aktualizacje z nowymi pakietami poziomów, zaplanowane na maj, lipiec, październik i listopad. Oryginalny Angry Birds, który również otrzymał szereg uaktualnień, pobrany został na wiele platform w ponad 100 mln egzemplarzy.








Źródło tekstu: unwiredview, wł     

Dodaj do:
w sumie: 15
  • 0

    1. ~Zal  2011-04-05 08:35:40  host: 078088109070.krosno.vectranet.pl

    Szkoda ze na i5700 nie działa

  • 1

    2.  2011-04-05 08:49:42

    Co ty pier@#$ - działa jak marzenie. Jestem na 2.2, w pełni płynnie, znacznie lepiej niż oryginalna wersja.

  • 1

    3. ~  2011-04-05 09:40:58  host: anubis.lot.pl

    super gra :)

  • 1

    4. ~spooky  2011-04-05 09:59:35  host: host-89-231-123-161.warszawa.mm.pl

    Dokładnie, na Spicy gra śmiga jak marzenie. Rewelacja.

  • 1

    5. ~TheHX  2011-04-05 10:20:02  host: ip-80-186.mofnet.gov.pl

    na ipku mam, na SGS i na tabie. I faktycznie - z początku głupawa z założenia gierka wciąga na maxa :)

  • -1

    6.  2011-04-05 10:54:47

    Mam Angry Birds, jak każdy chyba, ale za dzwona nie potrafię ogarnąć o co w tym chodzi ;)

  • 1

    7.  2011-04-05 11:25:49

    Mi się te Rio podoba nawet chyba bardziej, niż oryginał ;)

  • 2

    8. ~denis  2011-04-05 12:18:31  host: c58-44.icpnet.pl

    dlaczego tak długo zwodzą użytkowników Bada OS? Pierwsza część gry miała być w Samsung Apps pół roku temu i nadal jej nie ma.

  • 0

    9. ~olo  2011-04-05 12:39:19  host: 194-242-0-186.rdns.sun-net.pl

    O co chodzi z tą grą ? Czemu się tak wszyscy podniecają ? Ściągnąłem i po 5 minutach skasowałem - taka prosta.

  • 2

    10. ~siwy  2011-04-05 12:57:41  host: 213-17-201-42.ip.netia.com.pl

    to pograj sobie w szachy:)

  • 2

    11.  2011-04-05 13:53:11

    #9: a czemu gra nie może być prosta? Ja osobiście na inne gry nie mam czasu, właśnie takie zabawki do pogrania "na kiblu" przez 5 min są IMO najlepsze w telefonach. Granie w strategie czy inne cuda i ślęczenie się godzinami w ekranik telefonu moja się wg mnie z celem, od tego są konsole lub PC...

  • 1

    12. ~  2011-04-05 14:33:29  host: z27-13.opera-mini.net

    Mam wylaczone wczytywania obrazkow w Operze Mini, wiec dlaczego zaladowaly mi sie pierwsze klatki tych filmikow :-/?

  • 0

    13. ~Mokro w majtach  2011-04-05 15:14:33  host: 178-37-24-19.adsl.inetia.pl

    Gra jak gra, po prostu ma dobrą reklamę. Ten typ gry nowością nie jest. Polecam gry typu "Crush the castle".

  • 1

    14. ~  2011-04-05 16:39:06  host: 213.241.62.117

    nie no gra jest super:D w drodze do pracy skutecznie zabija czas:D

  • 1

    15.  2011-04-05 18:31:12

    12- bo to odnośniki do YT. W nowej operze mini tak już jest. Klikasz- filmik startuje.

Dodaj swoją opinię