Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Angry Birds Magic i bliskie spotkania trzeciego stopnia z NFC

Angry Birds Magic i bliskie spotkania trzeciego stopnia z NFC

Q! 19 Kwietnia 2011 20:51

0 0

Angry Birds wraz z kolejną odsłoną swoich przygód o nazwie Magic wejdą na kolejny poziom rozrywki - poinformował Rovio Mobile, producent i wydawca gry. Aby w pełni wykorzystać możliwości gry konieczne będzie posiadanie telefonu obsługującego NFC. I kilkoro przyjaciół z podobnymi telefonami.

Angry Birds Magic - bo taki będzie tytuł kolejnej odsłony Wściekłych Ptaków - aktywnie ma wykorzystywać technologię NFC (Near Field Communication). Otóż pierwsze pięć poziomów gry dostępnych będzie dla każdego, kolejne - tylko dla wybranych.

Aby móc zagrać w następnych pięć poziomów, niezbędnym będzie zbliżenie telefonu z NFC do drugiego takiego telefonu. W przypadku jego braku, kolejne poziomy będzie można odblokować poprzez zbliżenie telefonu do określonych przedmiotów lub obiektów. I w tym właśnie ma tkwić kolejny poziom rozrywki.


Wiele wskazuje na to, że kolejne takie miejsca lub przedmioty będą sukcesywnie podawane przez twórców do publicznej wiadomości. Nietrudno zgadnąć, że podanie każdego z nich wiązać się będzie najprawdopodobniej z zakrojoną na szeroką skalę akcją informacyjną lub marketingową.

Premiera Angry Birds Magic odbędzie się w Ovi Store, a pierwszym telefonem, który da możliwość takiej zabawy będzie Nokia C7. Pojawi się ona wraz z aktualizacją systemu Symbian do nowego wydania Anna, w który Wściekłe Ptaki zainstalowane będą domyślnie.

Dodatkowo wszystkie telefony Nokii z NFC, które pojawią się na rynku w 2011 roku posiadać będą preinstalowaną wersję Angry Birdsów Magic.

Źródło tekstu: symbian-freak, wł     

Dodaj do:
w sumie: 1
  • 1

    1. ~  2011-04-20 13:12:04  host: ip-091201121053.mikolow.multimetro.pl

    super gra!!

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-80-87-62.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Najpopularniejsze

Ankieta

Optymalna liczba obiektywów dla tylnego aparatu fotograficznego w smartfonie to:

Pixel 3 XL będzie inny niż poprzednicy - oto nowe zdjęcia smartfonu

 

Zobacz wynik | Opinie (4)

Archiwum Ankiet